Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Moje xr2i 5d

virus2 - 23 Paź 2005, 10:36
Temat postu: Moje xr2i 5d









oczywiscie to jest jeszcze nie skonczone na pomalownie czeka daszek,progi nadkola od xr2i tylna klapa do zrobienia,przedni zderzk musze skonczyc ale niema kiedy,maska no najwarzniejsze wkoncu wsadzic ten silniczek co lerzy w garazu 1,6 od xr2i :D

Lokmen - 23 Paź 2005, 10:59

hallogenów nie potrzebujesz??
virus2 - 23 Paź 2005, 11:06

Wszystko zalerzy od ceny bo zakupilem od poldka i pasuj idealnie ale wiadomo orginal to orginal ale narazie silnik pochlonie kase :)
Lokmen - 23 Paź 2005, 11:06

hmmmm 200zł - to chyba nie majątek...jakby co to daj znać
Fordon - 23 Paź 2005, 13:12

Widze ze kalpa na gladko bedzie... listwy chyba tez odpadna podczas zabawy...tylny zderzak od MK5 (dobrze mysle) ?? No i ambitny plan przeszczepu... :)

Pozdrawiam

virus2 - 23 Paź 2005, 13:28

Tak zderzak jest od mk5 oczywiscie klap i listwy beda zrobione,a silniczek powoli sie remontuje i dopiero wtedy swap
Danio - 23 Paź 2005, 16:11

ładna poczwarka ...czekamy na motyla ;) zderzak od mk5 jesli ktoś już chce gładką klapę to wg mnie najlepszy wybór ...sporo pracy przed Tobą ...powodzenia :)
RKRman - 23 Paź 2005, 16:21
Temat postu: klamoty do XR
virus2 napisał/a:
Tak zderzak jest od mk5 oczywiscie klap i listwy beda zrobione,a silniczek powoli sie remontuje i dopiero wtedy swap


..a jakie masz kłopoty z silnikiem z XR ? ...mam troche klamotów do takiego ..więc jak coś to wal na priv :lol:

Radziu - 23 Paź 2005, 23:04

:brawo: Fajny pomysl jak skonczysz to naprawde swietnie bedzie wygladac :brawo:
RzEzNiK - 24 Paź 2005, 20:45

Virus , jak bedziesz robil te klape to masz zamiar zaszpachlowac tez zamek? mysle ze to nie glupi pomysl , a w praktyce i wygodny , wiec jak cos to w weekend moge Ci zrobic otwieranie klapy na przycisk w 45 minut :D hehe a tak pozatym to bedzie caaalkiem niezla fura! jak wsadzisz engine'a to pamietaj - hamulce wentylowane musza byc! i zawias! nie oszczedzac na bezpieczenstwie wariacie!!!
Pozdro

virus2 - 24 Paź 2005, 20:50

spoko wszytko bedzie ale pokolei zaciskuw juz szukam zawias twardszy juz jest .
Fordon - 25 Paź 2005, 07:02

RzEzNiK napisał/a:
jak bedziesz robil te klape to masz zamiar zaszpachlowac tez zamek?

tego sie nie szpachluje tylko zaspawuje... tak samo miejsce po wycieraczce i tablicy rejestracyjnej... ;)

Pozdrawiam

Dynamike - 26 Paź 2005, 17:11

Widze Virus że sie wziąłeś ostro za swoją fieste, dopracuj ja, a naprawde będzie to bardzo ładne i co dla ciebie pewnie nawet ważniejsze, szybkie auto! :D
Może się uda jakoś zoorganizować, to byśmy popodziwiali twojego bolida. ;-)

virus2 - 26 Paź 2005, 18:15

To ma byc najszybsza fiestka wolonosaca w malopolsce :D :D :D ,powiec tylko kiedy to sie spotkamy a wtedy wyrownam rachunki za swiatla :lol: :lol:
Dynamike - 26 Paź 2005, 20:52

virus2 napisał/a:
To ma byc najszybsza fiestka wolonosaca w malopolsce :D :D :D ,powiec tylko kiedy to sie spotkamy a wtedy wyrownam rachunki za swiatla :lol: :lol:

No dobra, dam ci sie objechać żebyś się poczuł lepiej! :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group