Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Jakis patent na radio???

Siemanh - 5 Lis 2005, 22:41
Temat postu: Jakis patent na radio???
Siemano. Kupilem sobie dzisiaj radio do mojej fiestki i wiem ze jak zostawie dupe w aucie to mi ja zaraz ukradna . napiszcie czy macie jakies patenty na zamaskowanie tyłu radia.yo
Lokmen - 5 Lis 2005, 22:51

http://www.fiestaklubpols...=zabezpieczenie
Siemanh - 5 Lis 2005, 22:55

heheheheheheh moze jakis inny pomysl bo nie mam zamiaru niszczyc forda:)
Bongo - 6 Lis 2005, 00:16

skad wiesz ze ci dupe ukradna ?? co za radio ?? jesli blaupounkt to przerobic na kieszen...jesli pionek tez ale drozej....bo podtrzymanie pamieci kossztuje
Siemanh - 6 Lis 2005, 09:15

hmm wiem ze ukradna bo znam moja okolice:) a radio kupilem JVC KD-G402
Goden - 6 Lis 2005, 11:29

Ja mam JVC KD-SC 601 i poprostu je za kazdym razem odlanczam i biore do domu :D Stacje radiowe zapamiętuje, kwestia tylko z ustawianiem basów i tych wszystkich pierdół, ale przynajmniej ¶pie spokojnie, a taki zabieg wymontowania radyjka trwa około 1 minutki! Pozdrawiam[/quote]
Siemanh - 6 Lis 2005, 13:03

ja wiem ze trwa krutko ale mi sie z tym nie chce bawic i jescze moje radio sie wysuwa a czasie jazdy bo nie jest zamontowana polkieszen a jak ja zamontuje to nie bede mogl wyciagnac radia i trzeba wykminic jakis patencik:) aha jeszcze jedno


Czy wie ktos moze czy istnieja kieszenie do JVC ale takie co sie wkladalo cale radia bez podpinania???ja mam teraz JVC KD-G402 pozdr

Bongo - 6 Lis 2005, 16:21

poszukaj na allegro zapewne istnieja takie
Siemanh - 6 Lis 2005, 23:05

szukalem i narazie lipka z kieszenia...ale dalem taka zaslepke ze wyglada jakby bylo fabrycznie zaslepione ...chyba bedzie dobrze
cinot - 9 Lis 2005, 11:34

Kieszenie uniwersalne z r±czk±sa w media marktach za około 50 złotych

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group