Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Terenowo -rekreacyjne fiesty

LOY - 12 Lis 2005, 05:31
Temat postu: Terenowo -rekreacyjne fiesty
Chciałem rozluznic ..dział gdzie ostatnio pełno ,pytan i problemów tuningowych :D
Takimi zabawnymi zmodyfikowanymi potworkami...i stawiam pytanie . buggy-fiesta juz jest ciekawe kiedy pojawi sie jakas fiesta off-road.
Możecie traktowac moje pytanie jako sugestię ..... ;)







i jeszcze drobiazg do zdjęcia. Prezentowana fiesta mk3 pick -up nie jest garażową -fantazją ale rasowym prototypwem z IAA w którymśtam roku o wdzięcznej nazwie BEBOP. Zwróćcie uwagę na fantastycznie wkomponowane reflektory w dokładkę RS...hym myślę ze wielu "dokładkowców" mogłoby sobie pozwolić na dodatkowe oświetlenie wzorując się natym rozwiązaniu.Zwłaszcza ze nie wydaję się byc to zbyt skomplikowane.

Ronneby - 12 Lis 2005, 06:43

..najladniej,najbardziej stylowo i tak surowo chyba jednak wyglada terenowka na bazie mk1....
....a co do pickup'a to po otwozeniu zdiecia patrzac po lini zaraz za koncem drzwi to odrazu przyszla mi na mysl Skoda Felicia pick up.... :D

GienekWichura - 12 Lis 2005, 08:32

Kiedyś to zamieszczałem także zanim forum 10 razy zmieniło się.
Pamiętam nawet znalazłem na niemieckiej stronce taką fiestę amfibię

cipojsza - 12 Lis 2005, 08:34

kurde, Tak sobie siedzialem i czytalem te posty, wszyscy obnizaja wiec ja wpadlem na pomysl ze swoja podniose, i tak zrodzil sie pomysl czegos ala "fiesta terenowa". I myslałem, że będe oryginalny a tu porsze - buuuuuuuuuu 8)
Rycho - 12 Lis 2005, 09:52

A ja swoją na pickupa chciałem przerabiać i też nic nowego :(
:D :D:D:D

Rycho

cinot - 12 Lis 2005, 14:49

Ta MK1 jest po prostu perfekcyjna, wygląda rewelacyjnie, jak z fabryki
Danio - 13 Lis 2005, 13:37

wpadły mi w oko pierwsza i ostatnia...bardzo fajny pomysł bo takie zawieszenie to tak akurat na nasze drogi ... i do tego jak wysoko sie siedzi..a ostatnia no cóż...kto z nas nie marzy o pick upie? fajne fajne
_-MoKrY-_ - 14 Lis 2005, 16:38

to MK1 jest zarąbiste:) odrazu wpada w oko :) wygląda jakby ją tak w fordzie zaprojektowali, powinni tego gościa zatrudnić co ją tak przerobił:)
RKRman - 15 Lis 2005, 19:26
Temat postu: pick-up
CZE :P

fajny ten pick-up....tak ciekawe i raczej niespotykane rozwiązanie z tymi halogenami przednimi. w dokładce ...można by sie pokusić o zrobienie takiej w wersi " mini " i dołożyć na relingu za dachem ...Michał ..może dysponujesz innymi fotkami tego autka :?:

POZDRAWIAM ;-)

cipojsza - 16 Lis 2005, 20:51

Wpisuje w googlach fiesta 4x4 a tu.... 8|


A tu już całkiem "normalna" fiesta w akcji:

diodalodz - 17 Lis 2005, 21:19

nie jest to taka straszna przeróbka bo zazwyczaj robi sie rame do której przyczepione sa koła i resory i skrzynia i silnik i zakłada sie opakowanie i generalnie musi sie tylko mniej wiecej w długość zmieścić . moj sąsiad robi wartburga kombi na terenówke i sie udało . musiał tylko schodki dorobić bo były problemy zeby do niego wsiaść . a jako podład poszedł suzuki jimy i gazik . do tego troche kontowników rur i profili spawarka elektrodowa i gotowe . Ale nie wiem czy widzieliście ale stare golfy wychodziły w 4x4 . Ładnie to nawet wygląda .
Laskosz - 17 Lis 2005, 21:35

dalej wychodzą tylko już nie takie wysokie :P ta wersja sie nazywała synchro czy syncro juz nie pamietam.
Danio - 17 Lis 2005, 21:43

Laskosz napisał/a:
dalej wychodzą tylko już nie takie wysokie :P ta wersja sie nazywała synchro czy syncro juz nie pamietam.


syncro...są w tej wersji również transportery...sąsiad miał taką dwójkę...śliczny wozik ...zwracał na siebie uwagę ale niestety koło ekonomi to on nawet nie leżał ..a tak więc mieli dwa auta jedno oszczędnę...astre na dieslu...a drugie szpanerskie golfa 2 syncro :)

hans666 - 17 Lis 2005, 21:55
Temat postu: Re: Terenowo -rekreacyjne fiesty
LOY napisał/a:
Prezentowana fiesta mk3 pick -up nie jest garażową -fantazją ale rasowym prototypwem z IAA w którymśtam roku o wdzięcznej nazwie BEBOP.


w 93'..produkowali ją w bieli, żółci, turkusie, błękicie i fiolecie. Na dachu montowano dodatkowe reflektory w areodynamicznych osłonach rozdzielonych rozciągającym sie wylotem, co dawało szesc stóp podręcznej powierzchni uzytkowej..ale na tej fotce tego nie ma :-/
Jutro wrzuce fote z katalogu S.Ś. 1993' tego rodzynka.. :D


http://img296.imageshack....esta25124wq.jpg

JoeMix - 17 Lis 2005, 22:56

Podobno było coś takiego jak Golf II Country - tez terenówka - VW szybko się z auta wycofał bo była za dobre - nie psuło się... podobno sa nie do zarżnięcia - w łodzi jest sztuk raz...
Darekmk3 - 17 Lis 2005, 23:27

JoeMix napisał/a:
Podobno było coś takiego jak Golf II Country - tez terenówka - VW szybko się z auta wycofał bo była za dobre - nie psuło się... podobno sa nie do zarżnięcia - w łodzi jest sztuk raz...

no własnie Joe Country to te wysokie a suncro to te normalne tylko ze stałym napedem na 4koła -kumpel miał kiedys syncro i z tad wiem hehe a teraz ma bmw 320 a ja wciaz namiawiam go na forda ;-)

Laskosz - 17 Lis 2005, 23:31

JoeMix napisał/a:
Podobno było coś takiego jak Golf II Country - tez terenówka - VW szybko się z auta wycofał bo była za dobre - nie psuło się... podobno sa nie do zarżnięcia - w łodzi jest sztuk raz...


i u mnie jeden taki świrował z 2 pasmówki do rzeki i na drugą stronę :yyy: szkoda że kamery nie miałem :yes:

Danio - 18 Lis 2005, 01:00

Darekmk3 napisał/a:
JoeMix napisał/a:
Podobno było coś takiego jak Golf II Country - tez terenówka - VW szybko się z auta wycofał bo była za dobre - nie psuło się... podobno sa nie do zarżnięcia - w łodzi jest sztuk raz...

no własnie Joe Country to te wysokie a suncro to te normalne tylko ze stałym napedem na 4koła -kumpel miał kiedys syncro i z tad wiem hehe a teraz ma bmw 320 a ja wciaz namiawiam go na forda ;-)

to syncro też było wysokie ...szkoda że zapodziałem gazetę bo były tam fajne zdjecia i opis tego ciekawego autka

FG - 18 Lis 2005, 01:08

Taka terenowka JoeMix Golfa jest w Głogowie zaraz przed Rzeszowem i powiem, że jest to full wypas !

Sam bym sie taką przejechał :fox: Jak nastepnym razem zobacze ją to zrobie fotke i wkleje na FKP


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group