Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Przełącznik wycieraczek i świateł

ZbPon - 21 Lis 2005, 00:44
Temat postu: Przełącznik wycieraczek i świateł
Mam Fiestę z 1987 roku i problem z przełącznikiem wycieraczek, spryskiwacza szyb i świateł
(przełacznik kierunkowskazów i swiateł długich jest OK - nie jest to przełacznik zespolony)
naprawiałe to badziewie już ze trzy razy i teraz znów się to rozleciało ale już na amen
Jeżdzę na zworkach na kostce przyłaczeniowej i pstrykaczu do załaczania wycieraczek
Szukłam tego przełacznika na aukcjach i na złomie nie ma
Czy do mojej Fiestki będzie pasował jakiś przełacznik zespolony z nowszych od 1987 modeli
Jezeli tak to jaki + ewentualne problemy z podłaczeniem ?
A może ktoś ma namiar na miejsce gdzie można dostać taki przełacznik

diodalodz - 21 Lis 2005, 02:52

hm czy podejdzie od mk3 to nie wiem ale raczej nie wydaje mi sie bo w nowszych jest wszystko w jednej części a w mk1/2 sa dwie połówki . Hm tez przez jakiś czas miałem zamiast wyłącznika świateł dwa wyłączniki od lampki nocnej i generalnie po 2 tyg nawet mi to nie przeszkadzało . a co do samego przełącznika to jest on raczej osiągalny na szrotach bez większego problemu przynajmniej w łodzi . coś mi chodzi po głowie ze w transitach klepali takie same wyłączniki ale głowy nie dam i to dość długo bo nawet w tych nowszych były podobne jedyna różnica to chyba długość ramion . i nie jestem pewien ale trzeba zdaje sie przeszczepić razem z kostkami do w transitach tych nowszych zamiast okrągłych bolców były płaskie blaszki .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group