Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Fachowcy poratujcie, pytanie o zmianę zegara

Kam'ol - 8 Gru 2005, 23:02
Temat postu: Fachowcy poratujcie, pytanie o zmianę zegara
witam tu mam fotki zegara jaki wyczailem, niestety sprzedawca nie czai nic i nie moze mi powiedziec.... ;-(

poratujcie czy ten zegar styknie mi w mk3??

dzieki za pomoc z góry.... :ok:





uzupełnienie;
dobra kupiłm sobie zegary mk3 z obrotomierzem i mam kolejne fascynujące pytanie, czy muszę ustawic licznik km'ów na starą wartosć, a jeśli tak to jak żeby go nie zepsuć??
:-/

RKRman - 8 Gru 2005, 23:05
Temat postu: budziki
CZE :P

co ma nie styknąć :D to wersia z MK-4 ..przerobisz kostki albo ........zaszczepisz całą deske :lol: hehe ..i jaaaaazda

POZDRAWIAM ;-)

Kam'ol - 8 Gru 2005, 23:06

tak zebym to ja wiedział jak, jestem nowy w te klocki :], potrzebuję Aniołków stróżów :]

chodzi mi tez o to czy wymiarami pasi do mk3, no ten teges....., sie roboty nie boję.... sam sobie blachy wyklepałem i kable pokładłem i tam takie rzeczy jak zapalniczkę :hahaha:

i powiedzcie mi co to jest za skrót BCM??? normalnie nie wiem i nie moge sie tak po miescie lansowac.... 8)

dday - 8 Gru 2005, 23:43

zeby te zegary wstawić do mk3 to trzeba całą deske zminić :ra: spójż w ten topik ( http://www.fiestaklubpols...er=asc&start=50 ) - niejaki GienekWichura ogolnie szaleje po całosci ;) i jedną z jego przeróbek jest własnie zmiana w deski mk3 deskę z mk4 :V:
mózg - 12 Gru 2005, 19:36

Ja mam takie zegary i są od Forda Pumy i pasują do normalnej deski w Mk3 tylko nadal nie mogę podłączyć obrotomierza :cry:
Maciej MK4 - 7 Lut 2006, 17:49

Mam prośbę. Czy mógłbyś opisać jakie obrazki są przy żarówkach na dolnym zdjeciu w prawym dolnym rogu zegara (rząd 4 kontrolek). Chyba mi się spaliła jedna kontrolka ale nie chce rozbierać zegarów żeby to sprawdzic bo to trochę skomplikowane.
Kam'ol - 9 Lut 2006, 11:34

Maciej MK4 napisał/a:
Mam prośbę. Czy mógłbyś opisać jakie obrazki są przy żarówkach na dolnym zdjeciu w prawym dolnym rogu zegara (rząd 4 kontrolek). Chyba mi się spaliła jedna kontrolka ale nie chce rozbierać zegarów żeby to sprawdzic bo to trochę skomplikowane.


jest jeden mały szkopuł, te zegary chciałem kupić, ale byłoby za dużo zabawy z przeróbkami, więc dałem sobie spokój, zakupiłem na allegro.pl wersje mk3 do mk3, pozdrawiam serdecznie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group