Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Problem z otwieraniem pokrywy bagażnika poprzez przycisk

Pruszek31 - 3 Sty 2006, 13:59
Temat postu: Problem z otwieraniem pokrywy bagażnika poprzez przycisk
Mam mały problem nie działa mi otwieranie pokrywy bagażnika przez przycisk na środkowej konsoli.Siłownik sprawdziłem i działa.Potrzebował bym jakiś schemat instalacji elektrycznej lub jak jest rozwiązanie elektryki otwierania bagażnika abym mógł się w tym połapać.Mam wersje 5d z 92r. 1.1i.
zyrafa - 3 Sty 2006, 14:09
Temat postu: Re: Problem z otwieraniem pokrywy bagażnika poprzez przycisk
Mam tez podobny problem otwieranie dziala tylko jak mam wylaczony silnik ,a nie masz innych problemow z elektryka? Ja mam i sprawa klapy jest pewnie jakos z nimi powiazana Pozdrawiam
Pruszek31 - 3 Sty 2006, 14:19
Temat postu: Otwieranie bagażnika
Już próbowałem na wszelkie sposoby.Sprawdzałem bezpieczniki i ok.Nie działa tylko mi podnoszenie szyby pasażera od strony kierowcy.Tylko taki mam problem z elektryką.
Nie wiem czy po drodze jest jakiś puszczony przekaź nik czy coś w takim rodzaju na tą wiązke do siłownika.

Lokmen - 3 Sty 2006, 14:27
Temat postu: Re: Problem z otwieraniem pokrywy bagażnika poprzez przycisk
zyrafa napisał/a:
Mam tez podobny problem otwieranie dziala tylko jak mam wylaczony silnik ,a nie masz innych problemow z elektryka? Ja mam i sprawa klapy jest pewnie jakos z nimi powiazana Pozdrawiam

tak ma być

piterak - 3 Sty 2006, 14:33
Temat postu: Re: Problem z otwieraniem pokrywy bagażnika poprzez przycisk
Łokmen napisał/a:
zyrafa napisał/a:
Mam tez podobny problem otwieranie dziala tylko jak mam wylaczony silnik ,a nie masz innych problemow z elektryka? Ja mam i sprawa klapy jest pewnie jakos z nimi powiazana Pozdrawiam

tak ma być


A jak otwierasz drzwi to chyba też ci działa otwieranie bagażnika, nawet jak kluczki masz w kieszeni. :-)
Spróbuj przy otwartych drzwiach, powinno działać.
Przynajmniej w MK4 mojego ojca tak jest, ale to prawie to samo.

szynszyl - 3 Sty 2006, 19:44

Pruszek31 napisał/a:
.Nie działa tylko mi podnoszenie szyby pasażera od strony kierowcy.Tylko taki mam problem z elektryką.
.
zdjęcie tapicerki z drzwi to nie problem.. można sprawdzić czy jest napięcie na tym wspomnianym siłowniku. może to problem w przejściu przez profil na kostce w drzwiach.

[ Dodano: Wto Sty 03, 2006 7:45 pm ]
Pruszek31 napisał/a:
Mam mały problem nie działa mi otwieranie pokrywy bagażnika przez przycisk na środkowej konsoli..
bo z tyłu styki śniedzieją pod klapą i czasem trzeba przeczyścic

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group