Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - zegarek :-//

jaco11 - 7 Sty 2006, 12:24
Temat postu: Zegarek w MK3
Panowie i jeszcze jedno pytanko dzisiaj pod który bezpiecznik podpiety jest zegarek w mojej perle wygląda tak jakby wszystkie były dobre ?? moze cos nie łaczy ;/
rozzz - 7 Sty 2006, 13:16

Witam:
Zasilanie zegarka: bezpiecznik nr 2. warto też sprawdzić bezp nr 17 który podaje napięcie przy włączonej stacyjce.
Pozdrawiam rozzz

jaco11 - 7 Sty 2006, 13:32

rozzz dzieki idę poraz kolejny do mojej perły sprawdzić bezpiecznik ale wszystkie były ok ... chyba ze cos innego moze wigoc coś zaatakowała hmmmmmmmm jeszcze raz dzieki i pozdrawiam :hihihi:
Rafal1504 - 7 Sty 2006, 13:45

Nie wiem jak w mk3 ale w mk4 zegarek wisi na tym samym bezpieczniku co lampka w środku wówczas jeśli lampka w środku pali sie a zegarek nie działa bezpiecznik ok a problem zaistniał gdzieś po drodze przy zasilaniu zegarka.
jaco11 - 7 Sty 2006, 13:56

Koledzy poszedłem jeszcze raz do samochodziku i co .... okulary muszę sobie sprawidć bezpiecznik numer 2 spalony 8) aż mi głupio jeszcze raz wielkie dzieki
rozzz - 7 Sty 2006, 14:17

No to dobrze że problem się wyjaśnił bo już szykowałem calą listę co i w jakiej kolejności sprawdzić. :D
Pozdrawiam rozzz

jaco11 - 7 Sty 2006, 14:41

rozzz jeszcze raz dzieki za pomoc tak czy siak :-)
komarki - 8 Sty 2006, 16:39
Temat postu: zegarek :-//
Witam ... mam problem poniewaz kupilem sobie zegarek... do fiesty i za cholere nie moge znalezc okablowania tzn. mialem u siebie tylko zaslepke w miejscu zegara ... myslalem ze pod nia znajde odpowiednie kable i wystarczy podlaczyc, no ale niestety... help... napiszcze gdzie mam szukac kabli i jak pociagnac, jakie wtyczki i jak z podswietleniem i w ogole najlepiej cos krok po kroku dla niezaawansowanych pozdrawiam i z gory dzieki za odp.
dday - 8 Sty 2006, 17:16

było już - wbij w wyszukiwarce chasło "zegarek" i moge sie założyć ze znajdziesz instrukcje podlaczenia na tej stronce ;)
szynszyl - 8 Sty 2006, 21:00

np.: http://www.fiestaklubpols...ghlight=zegarek
komarki - 14 Sty 2006, 09:54
Temat postu: zegarek
tzn tak z tego co juz wyczytalem to wiem ze trzeba kabelki polaczyc,
tylko ze ja wtyczki nie kupowalem do zegarka tylko sam dosztukowalem
i mam teraz problem z kolorami a dokladniej z ich kolejnoscia
podlaczenia ... tzn .. np. sa we wtyczce 4 bolce i 4 kable do
podlaczenia nie wiem jaki kolor do ktorego bolca byc moze od lewej
czerwony, brazowy....itd. a moze od lewej żółto-szary, brazowy itp.
chodzi o to ze metoda kombinacji mi nie wyszlo... :)super by bylo
gdybys mogl mi wyslac zdjecie podlaczonego zegarka z tyłu wtedy
problem mialbym z glowy.. wzorujac sie na tym zapewne nie mialbym
wiekszych problemów dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam

szynszyl - 14 Sty 2006, 10:10

ten pierwszy od góry powienien być szaro-żółty
Czerwony jest po takim trochę większym odstępie, na dole --- tyle pamiętam

sorry, ale nie chce mi się na mrozie rozbierać deski ;-(
zdjęć nie mam :ups:

komarki - 14 Sty 2006, 12:19
Temat postu: zegarek
dzieki za pomoc dobre i to ... moze ktos bedzie pamietal konkretniej byloby fajnie wysylam zdjecie jak to wyglada od (widocznej) prawej jest bolec ale go nie widac potem przerwa i kolejne trzy bylbym wdzieczny za napisanie jaki kolor kabla do jakiego bolca

[ Dodano: Sob Sty 14, 2006 11:20 ]
cos mi nie wyszlo wyslanie zdjecia ;-( (


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group