Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Dane techniczne Fiestka 88 r. 1.1

coolfon - 14 Wrz 2004, 23:49
Temat postu: Dane techniczne Fiestka 88 r. 1.1
Witam,

jestem świeżo upieczonym (miesiąc) posiadaczem Fiesty - LPG. :D Bardzo dobre spalanie gazu: 6.5 - 8 l/100 km :D . Rocznik 1988. Silnik wg. papierów 1087 ccm. Gdzie znajdę dane techniczne (ew. jeszcze jakieś porady). Zrobiłem w ciągu tego miesiąca prawie 7000 km.. i spisuje się świetnie. Mam jedynie problemy ze skrzynią (ciężko redukować na 1 i 2 - szrpie :/ - może ktoś wie o co chodzi?).
Gdzie znajdę dane techniczne tego autka? Szukam i szukam po sieci i coś znaleźć nie mogę. :/ Ktoś pomoże?
PS. Jakie są ceny błotników? Nowe/używki, przód, tył?

Z góry dzięki za info,

pozdrawiam

diodalodz - 15 Wrz 2004, 00:18

hehe
no tylko musisz podać kod silnika to ci powiem co i jak . Pod numerem silnika jest jego kod . wtedy bedziemy wiedzieli jaki ma stopień kompresji pojemność i ilość koni (16 lat temu :) )
Pozdro
ps pewno to bedzie zwykła 1.1 54 KM . ALe jak podasz wszystko sie wyjaśni .

KruQ - 15 Wrz 2004, 06:58

No tak... napisałem właśnie wcześniej posta o książkach do Fiest.
Wyciąłem rozdział o silnikach 1.0 i 1.1 (OHV) i zbudowałem plik pdf. (Acrobat Reader). Masz w nim wszystkie parametry (wymiary naprawcze, sprężanie etc etc). Oczywiście po angielsku.


Namiar: http://fiestamk4.republika.pl/MK2_silnik_OHV.pdf


PS. Konta republiki mają ograniczenia ilości transferu więc jak nie wtej godzinie to później.
PPS: Jest 15.09.2004 za kilka dni usunę plik z tego namiaru (konto jest małe)

coolfon - 15 Wrz 2004, 13:47

No i nie widać tu tago silnika :/
Wg. papiurów to ma 1087 ccm. Tu takiego nie widać..

diodalodz - 15 Wrz 2004, 21:47

bo takich nie było to błąd w urzędzie kominikacji który powiela sie od wielu lat . Wsztstkie miały (mk1 mk2) silniki 1118cm3 . Tez mam w dowodzie inny numer niż w rzeczywistości ale i tak wychodzi na 1.1 wiec co za różnica .
Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group