Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Ciemne szyby w mk1

Żółwik Tuptuś - 25 Wrz 2004, 20:37
Temat postu: Ciemne szyby w mk1
Co sądzicie o ciemnych szybkach w fieście mk1 ? ( oczywiście wszystkich ) i nie tylko w fieście ale wogóle w youngtimerach . Czy waszym zdaniem ten rodzaj tuningu jest zarezerwowany dla nowszych fur ? . Chodzi mi wogóle o tuning youngtimera , które elementy sawskazane a które nie ? czy sąwaszym zdaniem elementy które wyglądajądobrze tylko w nowych lub tylko w starych furach ?
adamuus - 25 Wrz 2004, 20:57

moje zdanie na ten temat jest takie:
na co mozna sobie pozwolic przy przerobkach a na co nie zalezy od bryly auta.
co do przyciemnienia szyb w mk1 owszem jak najbardziej pod warunkiem ze do takiej kombinacji dobierzesz odpowiedni kolor nadwozia.

mnie osobiscie niesamowicie podoba sie auto w pomaranczu lub lososiowym kolorze metalik + szybki ciemne + ladnie dobrane aluski.

Fred - 25 Wrz 2004, 22:59

Tak ale furka żółwika akurat ma świetny czarny kolor w macie z firmowym żóltym paskiem na boku ;) moze i ściemka by pasowała ale jeśli chodzi o jakie kolwiek young- i oldtimery to mysle że najbardziej pasuje do nich chrom na pewnych elementach ale to kosztuje :(
van81 - 27 Wrz 2004, 00:02

W mk1 jestem za ciemnymi ale ........... tylko z tyłu.... przód odpada.... chyba zę chcesz ryzykować.... i liczyć na mandat..... jęsli już sie uprzesz na przyciemnienie wszystkich to zrób to z głową.. tzn.... przód delikatnie a tył najlepiej taki sam lub o ton ciemniejszy bo całkowita zmiana zaciemnienia nie wygląda zbyt ładnie :?(to moje zdanie)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group