Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Montaż konsoli środkowej

tomekxpl - 20 Maj 2006, 17:34
Temat postu: [MK3] Montaż konsoli środkowej
Witam wszystkich forumowiczów.

Kupiłem wkońcu pare dni temu poszukiwana przeze mnie konsole zmiany biegów ze skorzanym mieszkiem.
Problem polega na tym ze niewiem jak mam to dobrze zamontowac,niema zadnych uchwytow ani nic takiego od spodu. Niewiem czy mam u siebie demontowac ten dolny nadmuch,chodzi o ta kratownice na dole. W konsoli niby jest miejsce zeby to tam jakos przykrecic ale do czego wlasnie.

Prosze pilnie o propozycje.

rozzz - 20 Maj 2006, 18:28

Witam. Przy zakładaniu swojej konsolki miałem podobny problem. Do mocowania tylnej części konsoli była dołączona blaszka w kształcie (prawie) litery Z. Pomijając to że nie pasowałowała zupełnie do otworów na tunelu to przy użyciu wiertarki i blachowkrętów dało się to jakoś połączyć. Co do przodu to zastosowałem chyba najprostsze rozwiązanie. Przewierciłem dolną część nawiewów (na wylot) i użyłem pręta gwintowanego (fi 6) i małego stosiku podkładek z dwóch stron, tak że przechodził przez te uszy z otworami w przedniej części konsolki. Na obydwa końce nakrętki tzw kołpakowe i.... do dzisiaj się trzyma i wygląda estetycznie. Trochę zagmatwany opis ale mając konsolkę powinieneś wiedzieć o co chodzi. Jeżeli potrzebne dodatkowe wyjaśnienia pisz na PW.
Pozdrawiam rozzz

dday - 20 Maj 2006, 19:13

może coś pomoże ;)

http://www.fiestaklubpols...sola+%B6rodkowa

tomekxpl - 20 Maj 2006, 21:26

8) Dzieki wielkie za helpa...

Konsolka juz załozona,gałeczka i mieszek pieknie wygladaja teraz.

Swietnie to wyszło,poradziłem sobie jakos i bedzie ok.


Wszystkim bardzo dziekuje.


PS.Konsolke nabyłem na allegro :)

odyniec - 21 Maj 2006, 16:58

daj fotke jak mozesz bo nie zabardzo wiem o co biega :D
tomekxpl - 27 Maj 2006, 18:10

odyniec napisał/a:
daj fotke jak mozesz bo nie zabardzo wiem o co biega :D





Proszę bardzo, oto moje dzieło :)



Police - 5 Kwi 2008, 20:52
Temat postu: Blachy mocujące konsole.
Podepnę się do tego tematu, żeby nie zakładać nowego. Chodzi mi o blachy mocujące konsole środkową przy drążku biegów. Nabyłem konsole lecz bez blach, które pojechały na złomowisko z całą budą. Czy ktoś ma może zdjęcia takich blach, lub może zrobić dla mnie takie zdjęcia. Co do wymiarów to myślę że sobie poradzę, lecz jakby ktoś robił zdjęcia to byłbym wdzięczny za zwymiarowanie tych blach.
Boss - 6 Kwi 2008, 19:18

A ja mam takie pytanie czy dolna polka w konsolce ma wymiar radia 1din chcialem zadaptowac ja pod cb radio ale jesli jest mniejsza to nie oplaca mi sie kupowac konsolki bo nie bedzie co zrobic z Cb....
Bit1 - 6 Kwi 2008, 19:44

Boss napisał/a:
A ja mam takie pytanie czy dolna polka w konsolce ma wymiar radia 1din chcialem zadaptowac ja pod cb radio ale jesli jest mniejsza to nie oplaca mi sie kupowac konsolki bo nie bedzie co zrobic z Cb....


Z tego co się orientuje to tak bo kiedyś przymierzałem się żeby tam radio zamontować i wchodziło na styk właśnie.

MARIUSZ.B - 6 Kwi 2008, 20:36

Proszę o to zdjęcia blach do mocowania konsolki. Z wymiarowania to ja kiepski jestem więc co by łatwiej było na fotce dodałem paczuszkę fajek :-P


A Tobie kolego Boss może ta fotka się przyda:

Police - 7 Kwi 2008, 08:36

Podejrzewam że ta wąska wygięta z kształt litery C, jest do przymocowania z przodu przy kratce nawiewu na nogi, a ta duga tymi większymi otworami do mocowania drążka biegów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group