Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - alarm

daro - 6 Wrz 2006, 18:18
Temat postu: alarm
witam ostatnio przesiadłem sie z mk3 na mk4 i mam maly problem gdzie znajduje sie wlacznik alarmu bo mam go ale mi nie dziala a wlasciciel od ktorego kupilem nie uzywal go i nie wiedzial sam gdzie on jest ,a druga sprawa to przelaczkik po lewej stronie na siedzeniu czy to jest regulacja fotela (wysoko -nisko) bo mi nie dziala i od czego mam zaczac
Marcin - 6 Wrz 2006, 22:44

Co do alarmu to ponoc jakies cuda były fabrycznie, jak masz centralny zamek sterowany z pilota to po pierwszym zamknięciu spróbuj jeszcze raz go zamknąć wtedy powinny kierunki 2 razy zamrygać (przynajmniej u mnie tak sie dzieje) ale czy to alarm czy coś innego to nie wiem.
A ten pstrycznik na siedzeniu to elektryczna regulacja wysokości fotela, posprawdzaj połączenia przewodów może gdzieś się urwał, albo bezpiecznik.

pozdro!

Kamil - 7 Wrz 2006, 09:58

Witam.
Ewentualnie poszukaj centralki od alarmu może tam coś jest nie tak.

daro - 27 Wrz 2006, 20:15

centralke znalazlem mialem przerwane dwa przewody ale to dalej nie dziala .mam jeszcze tam dwa wejscia takie wsowki i nie wiem czy tam czegos nie brakuje lub cos jest odlaczone .
Kamil - 28 Wrz 2006, 10:21

weż miernik i posprawdzaj może wszystko.
matisl - 26 Sty 2007, 22:45

gdzie znalazleś centralke??
Kamil - 27 Sty 2007, 00:22

za bespiecznikami..przeważnie jest mątowana od strony kierowcy gdzieś za bespiecznikami lub głębiej..
matisl - 28 Sty 2007, 00:23

a powiedzcie mi gdzie znaleźć informacje na temat niejakiego alarmu forda, i na nim pisze siemens

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group