Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Teraz kolej na mojego potworka :) MK3 tuning

Raffi13 - 17 Lis 2006, 20:26
Temat postu: Teraz kolej na mojego potworka :) MK3 tuning
Zdjęcia robione jeszcze latem. Teraz troszkę się przybrudził ale znalazły sie zaślepki progów.









Pozdrawiam

marcus_87 - 17 Lis 2006, 21:28

ladna i zadbana, napisz co zmieniales, jaki zawias, felgi itd. halogeny masz podlaczone na wzor oryginalu czy wlasna wydumka :?:
jeszcze daszek zdobadz i bedzie mozna sie pomylic ze to x-era ;)

LOY - 17 Lis 2006, 22:12

o kurde ale super! ale extra !...no nie moge ale zarąbisty...pomaranczowy simson :D
a serio ...hym gdzie jest koncówka tłumika ..miejsce jest..a końcówki ..nima :-( a zaślepki gdzie ?.....pozatym swietna kopia i piekny kolor ...dobra droga .pochwal się wnetrzem ..i pokazując auto zawsze zyczliwie podawaj dodatkowe informacje ..jaki rozmiar felg ..opon ...zmiany których nie widac na pierwszy rzut okiem.PS...zrób cos z migaczem z boku ...bo robi się najwazniejszym punktem auta . Proponuje leciutko przyciemnic .

Piter - 17 Lis 2006, 22:27

Mmmm śliczna.
Ale poza tłumikiem to aż się prosi o lampy te z dymionym kierunkiem i klubowe ramki pod tablice. Bo te co masz są be.

Piesek - 18 Lis 2006, 00:08

To teraz ja powiem co o tym sądzę i co radzę zrobić żeby jeszcze lepiej było... Więc tak bardzo ładna kopia z ładnie odświeżonym lakierkiem. I tak jak Michał zauważył coś trzeba zrobić z tymi kierunkami z przodu bo dziwnie odstają. Duży plus że jest do fiesta po face liftingu. Tak jak to kolega zauważył: daszek by się przydał, najlepiej oryginalny gumowy, nielakierowany. Felgi są okey, chyba 16" wzór mondeo? Jeśli już masz bad looka to fajnie by było z tyłu usunąć zamek i wycieraczkę. Do tego podkreśleniem czerni tego auta były by czarne lampy z tyłu, kierunki z przodu można by się pokusić i prysnąć ją jedną, może dwoma warstwami lakieru do przyciemniania lamp. Dobrze że zaślepki na progi już masz bo rzuca się to w oczy na fotkach. Dobrze by było się zaopatrzyć w odchylane z tyłu szybki. Kierunki boczne wypadało by zmienić, bo te pomarańczowe do niczego nie pasują, proponuję czarne. I jeszcze jedno: nie myślałeś nad zmianą silniczka? Bo takie felgi i do tego 1.3... Pokaż fotki wnętrza :)
Kowal - 18 Lis 2006, 00:35

Co to za padaka bez kawałka przedniego zderzaka :hahaha:
Raffi13 - 18 Lis 2006, 08:58

Dzięki za opinie.

Maleńka jeszcze nie do końca się otrząsnęła po dość bliskim spotkaniu z sarną i dlatego ma jeszczev takie wyłupiaste kierunki :-)

Zrobione jest niewiele, jak widać.
Sprężyny są obniżające - 40mm Weitec zielone.
Zaślepki od tego czasu sa już założone. Były cały czas jeździły w bagażniku ale nie miałem do nich zabezpieczeń i dlatego wolałem nie zakładać. Teraz juz dorobiłem i jest gitara.

Lotka leży w garażu na półce nad tokarką :lol: :lol: :lol: tylko że to jest ta giętka i chcę wynaleźć sztywną i polakierować pod kolor.

W planach mam jeszcze z części mechanicznej wymiane amorkó i dołożenie stabilizatorów i rozpórki dolnej xr-owskiej.
Kierunki inne i łodyminone tylne lampy też będą ale niestety chwilowy brak kasy. Co do szyb uchylnych to sprawa wyląda tak samo (kasa :().

Jak narazie znalazłem kompletną xr-kę idealną na swapa i z nią próbue jakoś ją wyszrpnąć.

Pozdrawiam i proszę o kolejne opinie.

[ Dodano: Sob Lis 18, 2006 09:08 ]
Kowal napisał/a:
Co to za padaka bez kawałka przedniego zderzaka :hahaha:


Rafciu nie podpadaj !!! :2xf: :2xf: :2xf:

marcus_87 - 18 Lis 2006, 10:09

nie swapuj, zakladamy team RS1300 ;-)
ja swoja bede sie mogl pochwalic mysle za jakies 2 tygodnie, pozdro

Darekmk3 - 18 Lis 2006, 10:38

no fiesta zadbana - napisz jak sie porusza na tych duzych rolkach z tym silniczkiem;)


marcus_87 napisał/a:
nie swapuj, zakladamy team RS1300 ;-)

ta hehe team RS1300 ;) ...

madek - 18 Lis 2006, 11:40

Podoba mi sie fiestka i to bardzo :yes: Ale nie moglo byc inaczej, w koncu prawie czarna ;-) i na IMHO jednym z najladnieszych wzorow felg do fiesty :) Tak jak koledzy pisza, kilka rzeczy dodalo by uroku jak lotka, lampy z dymionym kierunkiem z tyłu, tłumik (lub koncowka) itp. ale na pewno z czasem sobie wszystko podokladasz ;)

FKP Piter napisał/a:
i klubowe ramki pod tablice. Bo te co masz są be.

racja :-P

Powodzenia w dalszych zmianach :)

Kowal - 18 Lis 2006, 13:35

Raffi13 napisał/a:


[ Dodano: Sob Lis 18, 2006 09:08 ]
Kowal napisał/a:
Co to za padaka bez kawałka przedniego zderzaka :hahaha:


Rafciu nie podpadaj !!! :2xf: :2xf: :2xf:


Zartowałem :2xf:

Fiescinka na zywca wyglada o wiele lepiej niz na tych fotkach , brakuje jej paru gadzetów jak wspomnieli koledzy ale na wszystko przyjdzie czas jak i u mnie :-P

TEAM RS1300 :V: Pozdroweczka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group