Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Ankieta -jaki kolor stalowych felg

DiabloHR - 24 Lis 2006, 15:03
Temat postu: Ankieta -jaki kolor stalowych felg
Witam! Wiem, że z tuningiem wiele nie ma to wspólnego, ale moja fiesta posiada felgi stalowe na kołpaku ;) (brak jednego, reszta w kiepskim stanie) na aluski mnie na razie nie stać i chciałbym się poradzić, na jaki kolor pomalować je? Dodam, że moja xr2i jest koloru czarnego Czarny kolor felg nie bardzo mi się podoba... tak, więc zapraszam do głosowania
Kamel - 24 Lis 2006, 15:43

białe :-D jak WRC 8) :D
LOY - 24 Lis 2006, 17:59

białe zima będą wiecznie brudne -więc dobry efekt będzie tylko świeżo po myciu ..czyli prawie nigdy. Przy białych szybko dowiesz się jak wpływa solanka na stare odmalowane felgi . Czarny jest bezpiecznym kolorem..uatrakcyjnić je mozna malując same ranciki na srebrno-zabieg często spotykany fabrycznie w fordzikach ..miałem tak w eśku na zimówkach i wyglądało ..ładnie jak na zwykłe stalówki .

DiabloHR - 24 Lis 2006, 18:22

Dziękuje za rady i oczekuję na więcej głosów Osobiście jestem za białymi ale poczekam bo nie chcę zrobić "wiochy" ;)
Noc - 25 Lis 2006, 11:44

LOY napisał/a:
Czarny jest bezpiecznym kolorem..uatrakcyjnić je mozna malując same ranciki na srebrno-zabieg często spotykany fabrycznie w fordzikach


też jestem za czarnym tylko zastanawiam się czy lepiej będzie wyglądał czarny mat czy błyszczące?

rafkov-vr1 - 25 Lis 2006, 12:13

DiabloHR, mozesz też pomalować na srebrny lub chrom i na to jeszcze prysnąć perłowy...super efekt w nocy:)bardzo ładnie sie błyszczą:)
hbr - 25 Lis 2006, 13:48

Wizja LOYa najlepsza, znowu. notw
marcus_87 - 25 Lis 2006, 14:31

ja pomalowalem na jasny srebrny. wyczyscilem je najpierw, nalozylem 2 warstwy brunoxu, podklad, lakier i klar. mam nadzieje ze troche wytrzymaja
Wojtass - 25 Lis 2006, 16:05

Jestem za "rajdowym" białym.

Fiesta ma na tyle fajny wzór stalówek że nie ma co go maskować na czarno.

tomekk58 - 25 Lis 2006, 18:14

czarny mat ! a jak Ci nie bardzo pasuje taki kolor to biały :) srebrny na stalowkach wygląda wg. mnie "zwyczajnie" pozdrawiam :)
Piesek - 26 Lis 2006, 09:33

a ja jak zawsze popieram wizje Loya i tego Pana rad zawsze warto słuchać... ile to już się naoglądałem niby to białych niby to rudych stalówek. I powiem Ci tak przelecisz ten sezon na białych stalówkach, żeby wyglądało "rasowo", a na następny pomalujesz na srebrno albo alusy zarzucisz. Jak coś to owszem oddajesz do firmy która regeneruje, stalówki, tj. prostowanie, piaskowanie i kolor na wierzch to wtedy nic Ci tam nie przejdzie do tego czasu aż gdzieś nie obetrzesz rantu.
DiabloHR - 26 Lis 2006, 11:38

hmmmm wypowiedzi sporo a ja nadal nie wiem ;) narazie prowadzi czarny a ja coraz bardziej przychylam się do wizji LOY`a widziałem tak pomalowane felgi w golfie II i nawet bardzo fajnie to wygląda... a aluski planuje dopiero gdzieś w okolicach lipca/sierpnia
djpleban - 26 Lis 2006, 12:49

zgadzam się z LOYem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group