Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Fiesta MK6 styling ST

Piter-07 - 8 Sty 2007, 01:45
Temat postu: Fiesta MK6 styling ST
Cześć
Sorki że nie odpisywałem ale miałem wyjazd.

Tak jak Fordon już mówił jest to TDCI 1,4 miała być ST ale potrzebowałem drugiego auta 5-cio drzwiowego a że ST takich nie ma to trafiło się 1,4 TDCI . Chociaż ostatnio widziałem wersję SPORT z oznaczeniem S i tam jest 1,6 TDCI i z 5-D

Co do przeróbek to na ST robię teraz wizualkę bo więcej kucy na zimę mi nie trzeba lotka na klapę jest z ST i tylko mały problem z obudową halogenów bo ciężko je dostać a otwory są zupełnie inne niż w standardzie , zderzaki ST są w przygotowaniach i trochę myślę nad środkiem . No i felgi 17 cali są już na aucie a na wiosnę będę myślał nad nowym sercem . Wiem że niektórym paski mogą się nie podobać ale mi przypadły do gustu .

Ps . Dzięki Fordon że pod moją nieobecność trochę mnie reprezentowałeś.

A oto kilka fotek po ostatnich zmianach . ;)







Chętnie zapoznam się z Waszym zadniem .

Fordon - 8 Sty 2007, 11:35

Nie powiem ze auto mi sie nie podoba... bo wszystko jest ladnie zalozone i zgodnie z ST.
teraz poczekam az zlozysz zderzaki od ST oraz "podkrecanie" silnika :)

odyniec - 8 Sty 2007, 16:45

no coz, autko bardzo ladne ;-)
paski mi sie podobaja, choc ten bialy kolor to tak srednio w jeza....
a najbardziej wymiataja felgi...
pozdro :!:

Bad_Boy__Zabrze - 8 Sty 2007, 17:14

odyniec napisał/a:

choc ten bialy kolor to tak srednio w jeza....


nie jestem zwolennikiem bialego na aucie, ale tutaj to dla mnie super wyglada. ogolnie baaardzo fajne :!: ciekawe co bedzie dalej :D

djpleban - 9 Sty 2007, 12:33

no nie powiem, przyjemny misiaczek :-P
co do wspomnianych pasków- moim zdaniem pasują
a felgi... :serduszka:

semek711 - 9 Sty 2007, 14:02

poprost szal na 17''... pogratulowac i zyczyc dalszych sukcesow ;)
LOY - 9 Sty 2007, 15:55

nie lubie biały aut
nie lubie 5-drzwiowych fiest
nie lubie MK6

Twoja mnie sie bardzo podoba :-) ..swietny przykład zę białe ,nudne ,rodzinne autko moze wygladac atrakcyjnie ..mam nadzieje ze to poczatek smacznych modyfikacj :fox:

Intruder - 9 Sty 2007, 17:12

wiesz... jeśli fiesta na ST to tylko Biało niebieska albo niebiesko biała :) Takie jest moje zdanie... POPROSTU MIODECEK :ok:
jacek5321 - 10 Sty 2007, 17:44

fiesta ciekawa tylko ten bialy kolor niezbyt pasuje moim zdaniem (to tylko moje skromne zdanie) felgi super ;)
odyniec - 10 Sty 2007, 18:37

Bad_Boy__Zabrze napisał/a:
nie jestem zwolennikiem bialego na aucie, ale tutaj to dla mnie super wyglada. ogolnie baaardzo fajne :!: ciekawe co bedzie dalej :D


ale wiesz... taka pora roku jak teraz (i tak sniegu nie ma), wyjezdzasz z myjki, 20km i juz nie widac ze auto myte bylo... a ladne auta (stylistycznie) wygladaja ladniej gdy sa umyte old

Bad_Boy__Zabrze - 11 Sty 2007, 12:43

odyniec napisał/a:
Bad_Boy__Zabrze napisał/a:
nie jestem zwolennikiem bialego na aucie, ale tutaj to dla mnie super wyglada. ogolnie baaardzo fajne :!: ciekawe co bedzie dalej :D


ale wiesz... taka pora roku jak teraz (i tak sniegu nie ma), wyjezdzasz z myjki, 20km i juz nie widac ze auto myte bylo... a ladne auta (stylistycznie) wygladaja ladniej gdy sa umyte old


dlatego tez pisalem, ze sam nie przepadam za bialy ;) w sumie z czarnym tez ten sam problem, tylko ze kurz bardziej widac... a ze auto lepiej wyglada umyte sie rozumie same przez sie.

losarturos - 22 Sty 2007, 13:23

Marudzicie. Bardzo fajnie wygląda. Jak tylko wykombinujesz sobie przedni zderzak z S/ST to będzie w sam raz. Ciekawy jestem ile taki kawał plastiku na przód autka kosztuje bo mnie też on kusi.
Rasta - 22 Sty 2007, 15:09

losarturos napisał/a:
Ciekawy jestem ile taki kawał plastiku na przód autka kosztuje bo mnie też on kusi.


Pomijając kwestję, że prawdopodobieństwo dostania jest raczej znikome, ale jakby sie udało dorwać to trza liczyć jakieś 500-800 pln + przydało by się wsadzić orginalne halogeny, które znając cennik fordka kosztują kolejne 800 pln, a dostanie ich na rynku wtórnym raczej znikome ;-(

Danio - 24 Sty 2007, 10:44

Rasta napisał/a:
losarturos napisał/a:
Ciekawy jestem ile taki kawał plastiku na przód autka kosztuje bo mnie też on kusi.


Pomijając kwestję, że prawdopodobieństwo dostania jest raczej znikome, ale jakby sie udało dorwać to trza liczyć jakieś 500-800 pln + przydało by się wsadzić orginalne halogeny, które znając cennik fordka kosztują kolejne 800 pln, a dostanie ich na rynku wtórnym raczej znikome ;-(



można poczekać z dziesięc lat i będzie to co z xr czy futrem :)

wiem wiem ...liczy sie teraz :ok:

Piter-07 - 24 Sty 2007, 22:01

Można wszystko dostać to tylko kwestia poszperania na aukcjach i forach ja szukam tylko w tej chwili jednej strony halogenów i będzie komplet.
Zaraz po zmianach puszczę zdjęcia.

Pozdro. :)

Piesek - 25 Sty 2007, 13:23

bo ja wiem czy ciężko dorwać zderzak... widziałem już kilkanaście razy... a cena podobna do od futury, więc jak do auta z 2003 roku to nie jest dużo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group