Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - ile kosztuje lakierowanie kilku elementów?

fryzjer - 20 Sty 2007, 14:23
Temat postu: ile kosztuje lakierowanie kilku elementów?
Witam wszystkich!Mam prośbę, a mianowicie małe pytanko odnośnie lakierowania mojego autka. Chciałbym zasięgnąć Waszej porady odnośnie ceny jaką musiałbym zapłacić za pomalowanie kilku elementów Fiestki(oczywiście rozsądnej ceny).Mam do pomalowania, lekkiego wyklepania i zaszpachlowania lewe drzwi, a także do roboty lewe nadkole z tyłu oczywiście, obawiam się że bez reperaturki się nie obejdzie.Ewentualnie do lekkich poprawek zostaje blacha pod zderzakami. Mam zwykły czerwony lakier. Ile to może mniej więcej kosztować, bo nie mam o tym zielonego pojęcia, nie chciałbym się dać naciagnąć jakiemuś cwaniaczkowi, albo domorosłemu lakiernikowi co ma o sobie wysokie mniemanie i myśli że to przekłada sie na cenę jego usług. :D Jeżeli będzie trzeba mogę cyknąć kilka fotek dla zobrazowania zniszczeń mojej Fiestki.
LOY - 20 Sty 2007, 18:12

następne pytanie z serii "prosze powrózyc mi z fusów" nie dostaniesz jasnej odpowiedzi -bo pytanie jest niejasne . Jest prosta metoda zeby nabrac cenowego wyobrazenia -odwiedź kilka warsztatów blach -lak... i porównaj . Niestaty tego nie załatwisz przez internet.
Ceny usługi ..różnią się od regionu kraju ,jakosci chemiii lakierniczej (marki) ,prastizu zakładu (doswiadczenie)itd itp.....opis -trochę tu i troche tam ...nie pozwala na na jasna kwalifikacje naprawy ..czy trzeba spawac ,wymieniac element czy tylko szpachlowac .
Jedź do fachowców ...po prostu ;-)

fryzjer - 20 Sty 2007, 22:11

Dzięki za podpowiedź, to właśnie nazywa się cenna porada, szybka i rzeczowa bez owijania w bawełnę. No cóż, czeka mnie wycieczka po warsztatach, co i tak jak się okazuje było nieuniknione, szkoda tylko że znowu ubędzie z portfela, ale trzeba się pogodzić z tym, że 12 letnie hobby kosztuje ;-)
LOY - 23 Sty 2007, 02:09

fryzjer napisał/a:
Dzięki za podpowiedź, to właśnie nazywa się cenna porada, szybka i rzeczowa bez owijania w bawełnę. No cóż, czeka mnie wycieczka po warsztatach, co i tak jak się okazuje było nieuniknione, szkoda tylko że znowu ubędzie z portfela, ale trzeba się pogodzić z tym, że 12 letnie hobby kosztuje ;-)


Szkoda ze mod moze dawac warny a nie mamy w opcjach "pochwały" :lol: kolega i tak niech się do mnie na zlocie zgłosi po piwo ;-) ...zadziwiająco zdrowa i rozsądna postawa . temat zamykam i zostawiam biszkoptom jako cenną wskazówke -nalezy nasze rady traktowac powaznie ..nawet jesli są cierpkie . Powodzenia fryzjer w naprawach i ...nie szukaj najtanszego warsztatu ..sam wiesz ;/ odwiedz dział -Serwisy / Mechanicy / Sklepy mozę jest ktos polecany w Twoim regionie .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group