Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - napylanie bazy

Długii - 4 Lip 2007, 21:30
Temat postu: napylanie bazy
chodzi o to że porobiłem małe zaprawki na nadkolach podkład juz zmatowiony ,tak samo naokoło miejsca ktore było malowane podkładem tak z 5cm .i teraz pytanko bo baze bede miał w sprey`u :( czy obklejać zaraz nad miejscem malowanym(wtedy powstanie rant pradopodobnie) czy troche dalej tak zeby lekki wykusz powstał ,tak samo z klarem??? i jeszcze ujedno jak jedna warstwa nie przykryje podkładu to malować dalej na mokro czy poczekać aż wyschnie???
dzieki pozdro

daniel - 4 Lip 2007, 21:37

Długii napisał/a:
ak jedna warstwa nie przykryje podkładu to malować dalej na mokro czy poczekać aż wyschnie???

według mnie poczekać bo się zlewki porobią
ale czekaj na innych

jackrzec - 5 Lip 2007, 07:31

Długii napisał/a:
jak jedna warstwa nie przykryje podkładu to malować dalej na mokro czy poczekać aż wyschnie???
Wszystko zależy od lakieru - niektóre maluje się na mokro, a przy niektórych trzeba odczekać. Oczywiście pisząc "na mokro" nie mam na myśli 5 sekund po malowaniu... Tak samo z klarem - niektóre wymagają suchej bazy, a niektóre maluje się na niewyschniętą.
Piter - 6 Lip 2007, 15:04

Cytat:
obklejać zaraz nad miejscem malowanym(wtedy powstanie rant pradopodobnie) czy troche dalej tak zeby lekki wykusz powstał

najlepiej maluj do załamania, tak żeby zgubić różnice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group