Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - tylnia wycieraczka

kenczorf - 20 Gru 2007, 23:55
Temat postu: tylnia wycieraczka
podczas pracy tylniej wycieraczki czasem ma przeskoki...tak jakby sie zacinala a zawsze jak wylaczam( przy wylaczeniu musi byc wysoko bo inaczej nie wroci) to idzie krokami. Tzn...powiedzmy ze pracuje caly czas normalnie i jak wylaczam to idzie 15cm i postoj sekundowy , 15 cm postoj..itd itd przez co w miejscach postoju pozostawia wode albo brud. CO to moze byc i co z tym zrobic?
stahoojedyn - 21 Gru 2007, 15:51

ja tam katem oka patrze na wycieraczke i jak jest na powrocie przy samym dole to wylaczam i skakanie mnie wtedy nie denerwuje??
moze cos jest z zespolonym nie tak badz tez jakis przekaznik??>>>
SZEROKOSCI <8>

SpiderMAN - 21 Gru 2007, 16:39

Ja obstawialbym raczej zly styk na zlaczu klapy... U mnie wlasnie takie jaja byly, po wymianie zlacza jak reka odjal...
stahoojedyn - 21 Gru 2007, 16:53

napewno masa??
u mnie jak jest problem z masa to wogole nie dziala>>>
jak jest wlaczona to w jedna i drugoa strone normalnie sprawnie bez przerywania, ale jak wylacze gdy idze do gory to wlasnie jest efekt skakania, ale jak wylacze gdy idzie na dol to plynnie wroci................. :rotfl:

SpiderMAN - 21 Gru 2007, 17:51

A czy ja gdzies napisalem, ze masa... Tam to raczej plus dochodzi, a nie masa...

stahoojedyn, napisz czy takie jajca dzieja Ci sie zawsze, czy tylko podczas jazdy...

kenczorf - 21 Gru 2007, 23:47

chodzi ci o styki w klapie?;> polaczenie tych bolcow z przewodami? bo styki tych bolcow z blaszkami w aucie wyczyscilem
stahoojedyn - 23 Gru 2007, 13:47

SpiderMAN napisał/a:
stahoojedyn, napisz czy takie jajca dzieja Ci sie zawsze, czy tylko podczas jazdy...

zawsze

Lokmen - 23 Gru 2007, 13:49

trzeba wyciągnąc silnik wycieraczki i sciagnąc ten plasytkowy bolec osłone palca napędu i wyciścić ten syf - po tym zabegu wycieraczka bedzie chodzić płynnie i bez zacięć
stahoojedyn - 23 Gru 2007, 15:19

Łokmen napisał/a:
trzeba wyciągnąc silnik wycieraczki i sciagnąc ten plasytkowy bolec osłone palca napędu i wyciścić ten syf - po tym zabegu wycieraczka bedzie chodzić płynnie i bez zacięć
_________________

ten syf dziala na to ze tylko po wylaczeniu wycieraczek sie chamuja??
:rotfl:

Lokmen - 23 Gru 2007, 16:22

nie - ten syf to kurz, kamień i niewiadomo co, z czasem zbiera sie go tyle ze wycieraczka nie "ma siły" chodzić
kenczorf - 23 Gru 2007, 23:36

Łokmen napisał/a:
nie - ten syf to kurz, kamień i niewiadomo co, z czasem zbiera sie go tyle ze wycieraczka nie "ma siły" chodzić
ok sprawdzimy to...przy najblizszej okazji czyli po siwetach sprawdze to aczkolwiek z tego co piszesz to caly czas powinna sie zacinac od tego a mi chodzi dobrze a podczas wylaczenia zaczyna sie zacinac. Ale na ten temat wypowiem sie jak juz sprawdze :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group