Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - lewy kierunek miga 3x szybciej niż prawy

cipojsza - 9 Sty 2008, 20:34
Temat postu: lewy kierunek miga 3x szybciej niż prawy
Od mniej więcej 3h lewy kierunek miga mi 3x szybciej niż prawy (który miga normalnie).
Gdzie szukać przekażdnika od kierunkowskazów ? Pod obudową kolumny kierownicy ? Są dwa jeden od lewego kierunkowskazu drugi od prawego ?

Parch - 9 Sty 2008, 20:39
Temat postu: Re: lewy kierunek miga 3x szybciej niż prawy
cium cium napisał/a:
Od mniej więcej 3h lewy kierunek miga mi 3x szybciej niż prawy (który miga normalnie).
Gdzie szukać przekażdnika od kierunkowskazów ? Pod obudową kolumny kierownicy ? Są dwa jeden od lewego kierunkowskazu drugi od prawego ?



Mryga szybciej, bo Ci się żarówka któraś spaliła, albo przewód nie kontaktuje (np. brak masy) .

cipojsza - 9 Sty 2008, 20:43

Ale tak szybko ? Na serio, zapiżdża jak dziki! No i do tego to cykanie jest też 3x szybsz niż normalnie. W braku masy mam upatrywać przyczynę ?
Arkadius - 9 Sty 2008, 20:49

szukanie przyczyny zacznij szukać w niepalącym którymś z kierunkowskazów :) to jest przyczyną na 99% tak jest specjalnie zrobione żebyś wiedział ze coś jest nie tak ze światełkami
cipojsza - 9 Sty 2008, 21:08

szkoda że tu nie ma SOG'ów, dał bym soga! Z tymi przepalonymi żarówkami to myślałem, że tylko maluchy tak miały, teraz bym na to nie wpadł, od razu szukam przyczyny głębiej :-)
Dzięki chłopaki!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group