Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - sterownik c.zamka

jez733 - 10 Sty 2008, 19:59
Temat postu: sterownik c.zamka
No to chciałem kupić sterownik ale dostałem więc więc nie muszę kupować :-P

No i jest problem z podłączeniem.... ;-|

Podaje skany z instrukcji dwóch sposobów podłączenia, i kto mi pomoże to podłączyć, licze na waszą pomoc bo nikt inny mi na pewno nie pomoże..

sposób pierwszy:



sposób drugi:




Który sposób wybrać dla mojego seryjnego centralnego zamka <???>

Naprawdę liczę na waszą pomoc :kaput:

mpom - 10 Sty 2008, 22:53

mysle ze pierwszy sposob
uwazam ze jest prostszy i w drugim musisz miec przekazniki od orginalu a nie wiem czy takie posiadasz

w pierszym masz jednego mastera i on musi byc od strony kierowcy czyli ten ktory posiada piec kabli . gdyz dziala on wlasnie jako przekaznik dzieki czemu nie musisz miec orginalow.
jesli posiadasz dwa mastey to oczywiscie maja byc oba w przednick drzwiach

jez733 - 11 Sty 2008, 00:05

mpom napisał/a:
mysle ze pierwszy sposob
uwazam ze jest prostszy i w drugim musisz miec przekazniki od orginalu a nie wiem czy takie posiadasz


no to teraz tak na chłopski rozum który kabelek pod który podpiąć, żeby działało, nigdy nie bawiłem się z centralnym więc wytłumaczcie mi jak krowie na rowie bo nie chciałbym niczego spalić..

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 17:45 ]
no to podłączyłem sposobem pierwszym podłączyłem + i - czyli czerwony i czarny kabel no i żeby sterować zamkami pozostały mi kable brązowy i biały.
mpomnapisał że mam podłączyć te kable pod siłownik master. w drzwiach znalazłem 4 kable od siłownika, pod które podpić się żeby sterownik zamykał i otwierał zamki?



który z tych kabli odpowiada za zamykanie a który za otwieranie?
Bo tylko te kable zostały mi do podłączenia?

Błagam pomóżcie ktoś bo na razie do samochód stoi z masą kabli na podłodze i nic więcej :9:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group