Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - co to za wężyk??

lukaszadidas - 27 Sty 2008, 18:42
Temat postu: co to za wężyk??
ostatnio zauważyłem że przy mojej fieście coś świszczy tak jakby uchodzace powietrze, otworzyłem maske i zauwazylem ze odgłos odchodzi od malego wężyka zakończobego czyms podobnego to filterka.węzyk ten odchodzi za pierwszym cylindrem patrząc od prawej strony. filterek ten wsysa powietrze i gdy go zatkam to silnik przymula i po chwili gasnie:/ pytanie dla was: Gdzie to podlaczyc????????????????????

Laskosz - 27 Sty 2008, 19:26

powinieneś mieć to wpięte w ten modół ESC na ścianie grodziowej
lukaszadidas - 27 Sty 2008, 20:16

czyli gdzie?? bo za bardzo nie wiem o co chodzi??

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 19:34 ]
wiec tak...gdy ten wezyk byl odlaczony i nie wiedzialem gdzie go podlaczyc obroty znacznie poskoczyly, jednak silnik dzialal lepiej poniewaz gdy byl zimny nie dlawil sie i w momencie dodania gazu odrazu wskakiwal na obroty wiec zmniejszylem taka małą śrubeczką :-P oboty tak by na luzie nie doczodzily do 3 tysiecy i myslalem ze jest wszystko ok. ale jadnak caly czas bylo słychac ten swist wciaganego powietrza przez ten wezyk... wiec po 15 mniutowych poszukiwaniach znalazlem miejsce gdzie mam go ulokowac i .... i znowu chodzi tak jak przedtem czyli muli mi na zimnym silniklu i nie wchodzi odrazu na obroty ;-| i tu pytanie dla was... Czy moge jezdzic na odlaczonym wezyku??? tak aby zasysal powietrze...dodam ze na koncu jest mały filterek...

Piter - 31 Sty 2008, 12:29

A na pewno podpiąłeś tam gdzie trzeba.
Tu masz napisane co jest co
http://www.fiestaklubpols...light=mapsensor

eCo^ - 31 Sty 2008, 14:50

na przyszlość troche wieksze fotki dawaj :2xf:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group