Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - 13" w mk2...chcecie zobaczyć 17...?

Rkalitka - 7 Mar 2008, 22:49
Temat postu: 13" w mk2...chcecie zobaczyć 17...?
nie wiem moze gdzies ta fotka jest na forum mnie nie chce sie szukac wiec od razu "wklejam" co Wy na to??? mnie ogarnął szok i trzyma ciagle.... :-)




maczeta10 - 7 Mar 2008, 22:56

Nie no czemu "szok" he łanie to wygląda dodaje smaczku :D Podkreśla charakter auta inaczej była by to zwykła mkkkkk2...
Rkalitka - 7 Mar 2008, 22:58

jak dla mnie wyglada....wyjeb....ie, a moze rozejze sie za jakimis 17.... :V:
Parzych - 7 Mar 2008, 23:40

Jak dla mnie - wygląda bajecznie :yes:
DziDzia - 8 Mar 2008, 00:06

Wygląda nieźle, i przede wszystkim nie jak terenówka....



pozdro :!:

eCo^ - 8 Mar 2008, 10:58

typowy angielski styl na angielskie grogi :fox:
SpiderMAN - 9 Mar 2008, 19:44

eCo^ napisał/a:
typowy angielski styl na angielskie grogi :fox:
U nas się toto nie uda... :P
Szkoda felgi na te dziury... :P
ja tam pozostanę przy 13"

Żółwik Tuptuś - 9 Mar 2008, 23:19

Nie wiem dlaczegoo ale dla mnie mk1/2 powinny stać na balonowych 13 lub wąziutkich zimowych 14 . Takie to jakoś jak woł do karety mi wychodzą :| .

Ale ja się nei znam .

Rkalitka - 9 Mar 2008, 23:28

[ Dodano: Nie Mar 09, 2008 23:30 ]
Żółwik Tuptuś napisał/a:
Nie wiem dlaczegoo ale dla mnie mk1/2 powinny stać na balonowych 13 lub wąziutkich zimowych 14 . Takie to jakoś jak woł do karety mi wychodzą :| .

Ale ja się nei znam .


niektorzy sie zgodza inni nie, "jednym podoba sie corka innym tesciowa"! :-P prawda jest jednak taka, ze jako taki tuning jest po to zeby sie wyroznic, zszokowac zadziwic, wyrazic siebie....ty Zolwik masz turbo, i sportowe podwozie w "standardowej" (wydawac by sie moglo:) )fiescinie, ja rechota w jedynce, a ten koles 17 ktore wygladaja jak 24 w bmw....jedno jest pewne-obojetnie sie kolo tego nie da przejsc prawda?? :-)

Żółwik Tuptuś - 9 Mar 2008, 23:38

Masz racje - obojętnie się nie da przejść :)

Tylko to jest właśnie Tuning .


A mk1 się rasuje a nie tuninguje ;-) qmasz ?

kostek88wjcz - 9 Mar 2008, 23:48

Żółwik Tuptuś napisał/a:
A mk1 się rasuje a nie tuninguje ;-) qmasz ?


no to ja jestem spalony ???? :(

Żółwik Tuptuś - 9 Mar 2008, 23:52

Nie kostek - po prostu pobłądziłeś ;-) a teraz się nawracasz na właściwą drogę .

Poza tym to tylko moje zdanie - nikt nie musi go podzielać i sie z nim zgadzać

ps: czarna też miała kiedyś szpojlery z laminatu i dokładkę zderzaka w czukiereczek - cóż - każdy się uczy na błędach .

kostek88wjcz - 9 Mar 2008, 23:59

Cytat:
cóż - każdy się uczy na błędach .


i w tym problem ale coz ... :) ) jak sie uda to sie nawroce w 100 % (cult style) :) )

Rkalitka - 10 Mar 2008, 00:06

gdyby wszystkie fiesty byly "zrasowane" pod ten sam styl to bylyby takie same i....nie byloby o czym gadac... :-P
Żółwik Tuptuś - 10 Mar 2008, 00:31

kostek88wjcz - z Cultstyle można czerpać , ale moim zdanie nie bezgranicznie i bezkrytycznie - niektóre pomysły są przerysowane ( w cult takie mają być ) po prostu stwórz cuś co Tobie się będzie podobać - wtedy auto będzie oryginalne , unikatowe i nie będzie przemijajaące jak każda moda .

Rkalitka - nie " zrasowane " tylko rasowane . A poza tym styl to moda , a moda przemija a nei ma nic gorszego niż auto przebudowane w stylu , który przeminął .

Nie każde mk1 musi być mocne i brzydkie . te auta mogą być ładne i Wasze są tego przykładem . To jest właśnei fajne że robimy to na różne sposoby :)

ps: Śmiać mi sie chce jak podchodzi do mnie kolo i mówi że mam modną furę bo widzi w niej elementy cultstajl . Czarna została matowa prawie 10 lat temu i od tamtej pory kształtował się jej styl . to ni ewynik ostatnich paru miesięcy czy też lat ;-)

cywek - 10 Mar 2008, 10:45

Rkalitka napisał/a:
mnie ogarnął szok i trzyma ciagle.... :-)

Jak dla mnie to te koła wyglądają już karykaturalnie :-P

[ Dodano: Pon Mar 10, 2008 10:45 ]
Jak dla mnie to te koła wyglądają już karykaturalnie :-P

[ Dodano: Pon Mar 10, 2008 10:45 ]
Jak dla mnie to te koła wyglądają już karykaturalnie

[ Dodano: Pon Mar 10, 2008 10:45 ]
Jak dla mnie to te koła wyglądają już karykaturalnie

Rkalitka - 11 Mar 2008, 19:13

no dobra dobra Żółwik-RASOWANE :-P ale tak jak mowisz mody przemijaja....a potem badziewie na aucie zostaje i trzeba znow to wszystko zmieniac u mnie juz moze na lato dam rade zrobic oryginalniej przod w mojej zeby nie bylo ze plogiem snieznym sie poruszam :hihihi: a i o felgach pomysle... :-P
Żółwik Tuptuś - 11 Mar 2008, 21:00

Dlatego ja mam gdzies mode i robię auto po swojemu :) .

A Ty widzę się nawracasz :)

Rkalitka - 11 Mar 2008, 21:03

ten przod nigdy mi sie nie podobal....ale z wystajacym badylem z przodu to psy by mnie chyba zasytrzelili od razu :hahaha: niedlugo bede mial moze pakiet z xr to na przod by mi zaslonil ten stabilizator a wkoncu dokladki sa oryginal, moze bedzie dobrze wygladalo co myslisz??
kostek88wjcz - 12 Mar 2008, 00:36

Rkalitka napisał/a:
pakiet z xr to na przod by mi zaslonil ten stabilizator

te z xr mk1 raczej watpie zeby cos daly bo sa dosc waskie . A co do mody ... to ja tez wracam na wlasciwa droge bo zgrzeszylem ;)

Żółwik Tuptuś - 12 Mar 2008, 06:25

Rkalitka - sam pakiet od ikserki nic nie da - musisz zlikwidować pług :yes: . Przyjżyj się fotką mojej czarnej - w meijscu gdzie u Ciebie wychodzi stabilizator u mnie wystaje kawałek ramy na której powiesiłem zespół napędowy . JAk sie ktoś pyta co to jest to albo odpowiadam zgodnie z prawdą , albo , jeżeli pytający jest kretynem i prubuje być zabawny kosztem mojego auta , mówię że to takie wzmocnienie żeby koła się na boki nie rozjechały ze starości ( choć po części jest to faktycznei prawda :cojest: )

kostek88wjcz - najważniejszy krok już zrobiłeś - pojąłes swoje błędy :jupi: teraz będzie tylko lepiej .

ps: panowie jest nas tak niewielu że kiedyś jeden z klubowiczów tłumacząc biszkoptowi kim jesteśmy powiedział że to jest : " elita elit , jeżdżą mk1/2 , mają własny slang i własne spojrzenie na świat " Było w tym sporo przesady , ale warto zaznaczyć naszą odrębność choćby przez własny słownik - mk1 się rasuje a nei tuninguje , kieorwnica to fajera a kierowca to szofer , w aucie , które ma ponad 25 lat nie wypada wręcz gonic za modą - pomyślcie ile nasze poczciwe mk1 tych sezonowych hitów już widziały , ile przetrwały i po ilu nawet śladu już niema .

kostek88wjcz - 12 Mar 2008, 23:11

Żółwik Tuptuś napisał/a:
s: panowie jest nas tak niewielu że kiedyś jeden z klubowiczów tłumacząc biszkoptowi kim jesteśmy powiedział że to jest : " elita elit , jeżdżą mk1/2 , mają własny slang i własne spojrzenie na świat " Było w tym sporo przesady , ale warto zaznaczyć naszą odrębność choćby przez własny słownik - mk1 się rasuje a nei tuninguje , kieorwnica to fajera a kierowca to szofer , w aucie , które ma ponad 25 lat nie wypada wręcz gonic za modą - pomyślcie ile nasze poczciwe mk1 tych sezonowych hitów już widziały , ile przetrwały i po ilu nawet śladu już niema .


Wodki mu dac :) ...


a tak powaznie to ... dobrze mowisz Zolwik ... ty chyba masz najdluzsze doswiadczenie z mk1/2.

DziDzia - 12 Mar 2008, 23:33

kilka lat robi swoje (ponad 10 :?: ) :?:




pozdro :!:

Żółwik Tuptuś - 13 Mar 2008, 06:14

Jeżeli chodzi o ścisłość to Dioda posiada w rodzinie dłużej mk1 ( ale było to najpierw autio jego mamy , później on postanowił je zakatować i dopiero u progu śmierci przez zakatowanie zauważył w nim cuś co go urzekło )

Jezeli chodzi o historię pt : " Kupuje frajer złoma i remontuje " to jestem chyba królem i weteranem - 11 lat temu nabyłem czarną w stanie takim że wstyd teraz sobie przypomnieć :ups: . No ale to przeszłość :jupi:

kostek88wjcz - 13 Mar 2008, 08:52

Jezeli chodzi juz o historie foczek to w moim domu jest .... ponad 18 lat :) ale ja ja dorwalem dopiero 2-3 lata temu tez poczatkowo byl plan zakatowac ja ale ... to sie mijalo z celem wiec... teraz jest pieszczona bardzij niz "nowe" Vento rodzicow ;)

ps. troche zmienil sie temat :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group