Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - Gdzie to kupić?

bidżej - 14 Paź 2008, 16:12
Temat postu: Gdzie to kupić?
Przy okazji ukręcenia śruby od alternatora pomyślałem że warto byłoby założyć temat dla ludków niezorientowanych co gdzie kupić w Krakowie (oczywiście do Fiesty).

No więc ja pierwszy: gdzie znajdę jakiś sklep z gratami typu śruby? bo właśnie przed chwilą ukręciłem jedną od alternatora ;-( Jak wezmę tą starą to powinni mi coś dobrać na podmianę? Najlepiej jakaś lokalizacja niedaleko Ruczaju, w zasięgu autobusów :)

Skfarek - 14 Paź 2008, 17:19

Na ruczaju to nie wiem ale na Kazimierzu (okolice miodowej, i baru Hawana) jest duuuuużo sklepów z samymi śrubami, wiem bo sam szukałem do Terranki śrub)
regis440 - 4 Sty 2009, 01:20

Ja byłem na Piastowskiej 20 tam maja wszystko do Fordów.
PitusK - 4 Sty 2009, 10:15

tam na kazimierzu co mowi skfarek jest wszystko odemnie tez wszyscy tam jezdza po sruby wytrzymałosciowe itd....
bidżej - 28 Lut 2009, 19:25

śrubkę, podkładkę i nakrętkę kupiłem jeszcze tego samego dnia w castoramie :-P poszedłem ze starą i sobie dobrałem.

teraz rzecz następna: potrzebuję kostki do żarówki H4 i wsuwek na kabelki do niej. będzie to w byle motoryzacyjnym? :fox:

Peedro - 28 Lut 2009, 19:43

bidżej napisał/a:
teraz rzecz następna: potrzebuję kostki do żarówki H4 i wsuwek na kabelki do niej. będzie to w byle motoryzacyjnym? :fox:


No powinno być, jak w Sączu po sklepach są :-P

bidżej - 1 Lip 2009, 23:37

Ok, a gdzie można znajdę warsztat albo podobny zakład, w którym wykręcą i wymienią mi zerwaną śrubę? więcej TUTAJ... :|
kenczorf - 13 Lip 2009, 19:10

Co do srub to najlepiej kupowac oryginalne. Ja mialem pokrywe przykracona niby porzadnymi srubami 8.8 i leb sie urwal...a wcale mocno nie krecilem. Kolega kupil srube w motoryzacyjnym do sworznia w escorcie...przy dokrecaniu sruba sie ....rozciagnela :cojest:
bidżej - 27 Lip 2009, 21:51

kolejne pytanie (czy tylko ja nie wiem gdzie co kupić? :yyy: ): potrzebuję parę metrów przewodu i kilka wsuwek. gdzie to można dostać? najlepiej w okolicach starego miasta.
Castorama, Praktiker i temu podobne odpadają, z tego co się orientowałem mają raczej kable budowlane (grube druty w izolacji).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group