Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Nakładki na progi

FZX - 19 Lut 2009, 23:11
Temat postu: Nakładki na progi
Mam pytanie czy nakładki na progi od MK4 bedą pasowały do MK3 ewntualnie moze ktoś mi podac jakiej długości jast próg w MK 4 i sobie porównam
chudy - 19 Lut 2009, 23:13

jutro zmierze to podam a spasowac to wszystko bedzie pasowac tylko czasem trzeba rzezbic wiec zastanow sie czy nie lepiej kupic do mk 3 i pomysl co bedzie lepiej wygladac
LOY - 19 Lut 2009, 23:23

chudy napisał/a:
wiec zastanow sie czy nie lepiej kupic do mk 3 i pomysl co bedzie lepiej wygladac

taaa jak sobie wyprodukujesz :fox:oficjalnie do MK3 sa dwa spojlery na próg ...troszke trącajacy myszka próg z zestawu RS i progi razem z nadkolami XR...wiec dziki wybór ...jesli dokładka progowa..jest u góry prosto cieta bez zachodzenia na stopien prógu i jesli spojler progu nie jest za długi to przypasujesz bez zadnego problemu ...szukaj na allegro pół okragłego spojlera pseudo futura RS ...który szedł tez do MK4 ..wiec długosc raczej taka sama

Pietrov - 19 Lut 2009, 23:29

siemka, mam pytanie może ktoś pomoże mi jaki spoiler tylnej klapy pasowałby do mojej mk4, bo podoba mi się spoiler z mk3 ale mie chce kupowac w ciemno i to jeszcze ne ebay-u, prosze o pomoc <oki>
Parzych - 20 Lut 2009, 01:01

Od MK3 do MK4 - nie ma szans...
LOY - 20 Lut 2009, 01:08

Pietrov napisał/a:
siemka, mam pytanie może ktoś pomoże mi jaki spoiler tylnej klapy pasowałby do mojej mk4, bo podoba mi się spoiler z mk3 ale mie chce kupowac w ciemno i to jeszcze ne ebay-u, prosze o pomoc <oki>

moze taki od MK4 :fox: ...moze poszukasz sobie na allegro i ebay skoro potrafisz

Tommi - 20 Lut 2009, 14:30

Ja ostatnio widziałem mk3 z lotką do mk4 :yes: , "trochę" nie pasowało tu i tam ale się trzymało, szkoda, że wtedy nie miałem fotocykadła, to bym wam teraz fote wkleił.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group