Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] pytanie o świece i o jazde na LPG

MARKONI 100 - 24 Mar 2009, 20:49
Temat postu: [MK3] pytanie o świece i o jazde na LPG
Witam, mam pytanko dlaczego kiedy sciagne przewód to jedna ze swiec jest czarna (na tej czesci porcelanowej pod przewodem) inne sa ok. Dodam ze 5 tys km temu były wymieniane i na poprzedniej było to samo. Przewody mam nowe, kompresja była mierzona i była ok niestety nie pamietam ile wynosiła. Objawia sie jeszcze sytuacja gdy jezdze na gazie i gdy mam za wysoki bieg a za mała predkosc to silnik strzela, gaz miałem regulowany kilka razy, filtry powietrza i gazu tez wymieniany i niewiem teraz czy ma to ze sobą związekczy nie, czy jeszcze raz wszystko powymieniac i jechac do konkretnego gazownika który ją ustawi, bo na benzynie nie ma takich objawów a byłem u kilku i kazdy miał swoje racje.
massur - 24 Mar 2009, 20:57

Nie znam się na tym ale chyba coś nie tak z fazami zapłonu...
bidżej - 24 Mar 2009, 21:25

MARKONI 100, może kupiłeś lewe kable? spróbuj zamienić miejscami ten ze świecy która pada z tym obok (tylko przełóż też na cewce!) i zobacz czy dalej będzie zdychać ta sama świeca.
MARKONI 100 - 24 Mar 2009, 21:50

przewody kupiłem nowe bo na poprzednich był ten sam problem a myslałem ze to cos pomoże, dlatego to bym wykluczył, najgorzej mi przeszkadza ze gdy dodam gazu zeby wyprzedzic albo uciec na skrzyzowaniu to strzela i nie chce sie zebrac

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group