Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - ZGRZYTY PRZY WSTECZNYM

rafal308 - 29 Mar 2009, 17:25
Temat postu: ZGRZYTY PRZY WSTECZNYM
Mam pytanko...moze niby proste ale dla mnie osobiscie to czarna magie...Otoz wszystko bylo ok,az pewnego razu po powrocie z pracy cofam autkiem do garazu...wrzucam wsteczny i zgrozo...zgrzyt nie milosierny...biegi 1,2,3,4 wchodza jak w maslo...wsteczny zgrzyt..na sile da sie go wrzucic..szarpnie autkiem ale bieg trzyma...No tak ale jak dluga tak mozna...wiec zwracam sie z pytankiem do ludzi madrzejszych i znajacych temat....jaka moze byc przyczyna takiego stany z minuty na minute...gdzie szukac problemu i jak ewentualnie to usunac..?
Uwazam ze nie jest to wina sprzegla..tak mi sie zdaje...bo reszta biegow chodzi bez problemu...moze to jakis luz na laczeniu drazka zewnetrznego?
moja padlinka :) to fiesta mk3 89r,skrzynia 4 biegowa...silnik 1.1

arecki - 29 Mar 2009, 17:31

rafal308 napisał/a:
Uwazam ze nie jest to wina sprzegla..tak mi sie zdaje...bo reszta biegow chodzi bez problemu...moze to jakis luz na laczeniu drazka zewnetrznego?



po wstecznym najłatwiej rozpoznać czy się kończy sprzęgło...ponieważ potrzebuje go najwięcej :hihihi: reszta biegów może wchodzić bez problemu...

diodalodz - 29 Mar 2009, 18:47

dokładnie . Zacznij od sprawdzenia półksiężyca potem linka . Jeśli nic nie da to padł docisk (pękło lub zaczyna pękać słoneczko) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group