Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Centralny zamek

Gilgamesz - 12 Kwi 2009, 22:23
Temat postu: [MK4] Centralny zamek
Tak wiem, to jest 1567 topic o centralnym zamku .

Czytałem to
i to
i to też czytałem

Jednakże nadal ciągle jestem jasnozielonym laikiem i wstecznie uzdolniony co do wszelkiego dorabiania, przerabiania, dopasowywania...

Meritum : Czy założe SAM ten oto zamek ? Czy ktoś z naszych tu obcenych speców , zakładał taki zestaw ?

Bardzo proszę o konkretne info co do tego zamka.

Dzieki, pozdrawiam

typniepokorny86 - 25 Maj 2009, 22:43

Witam,
napisz do sprzedającego żeby podesłał Ci najpierw instrukcję i wtedy sam się zorientujesz czy podołasz, ja przy zakładaniu to tydzień szukałem odpowiedniego kabla od krańcówek drzwi żeby się wpiąć, ale udało się, jeśli masz czas i chęci, a te zamki są warte swojej ceny to na pewno podołasz

JoeMix - 25 Maj 2009, 23:09

Gilgamesz, Znowu uniwersalne siłowniki (widać na zdjęciu!) za 25-50 złotych zestaw 5D z blaszkami do wygięcia w domu za frajer w cenie ponad 300...

Chcesz to kupuj, nie chcesz to to nie kupuj, na forum już było to wałkowane setki razy,,, ja po Twoim poście widzę że nie masz żyłki do majsterkowania i nie założysz zamka sam, lub będziesz się bujał z tym tu na forum tygodniami :( choćbyś kupił gotowy zestaw za 600 pln.

Trochę chęci i samo zaparcia,,, siłownik - jeden - kupisz za dychę w sklepie, na forum sa opisy, zamontuj se to w drzwiach np. pasażera,,, jak napotkasz problemy to rób zdjęcia i wtedy pisz,,,

Freeman - 25 Maj 2009, 23:10

Gilgamesz, dasz rade na pewno. Masz przygotowane dzwigienki więc wystarczy podłączyć. Jak już będziesz to miał i rozbierzesz drzwi to będziesz wiedział co i jak robić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group