Forum FiestaKlubPolska -

Ubezpieczenia i rejestracja aut - Czy warto rejsestrować na żółte tablice??

diplodog - 26 Maj 2009, 18:17
Temat postu: Czy warto rejsestrować na żółte tablice??
witam
Czy waszym zdaniem warto rejestrować autko na żółte tablice,pomijając wszelkie koszty z tym związane??
proszę o podpowiedzi.
pozdr.
diplodog

Maki - 27 Maj 2009, 10:20

Jeśli samochód ma chyba 80% oryginalnych części to warto. Za OC będziesz płacił psie grosze.
blood_brother - 27 Maj 2009, 19:03

Ale z tego co się orientuje to niskie oc i tablice inne od reszty to jedyne plusy.
JoeMix - 27 Maj 2009, 20:24

Ja założysz żółte blachy to na zabytek położy ci łapę konserwator zdaj mi się, i wszystkie zmiany, naprawy jedynie pod jego nadzorem,,, modyfikacji zero,,, oryginalne części only, jedyny plus takiego czegoś to brak przeglądów corocznych, brak OC (wykupujesz kiedy chcesz i na ile chcesz - np 2 tygodnie na czas zlotu i dojazdu),,, reszta to same minusy, dowiadywałem się w sprawie Mk1 swojej kiedyś - nie opłacało mi się.
stahoojedyn - 14 Lip 2009, 19:40

jeden przeglad pozniej zadnych wiecej
OC kiedy i na ile chcesz
a za konserwatora placisz jakies 500 i to jest jednorazowo
wiecej nie wiem

JoeMix - 14 Lip 2009, 21:58

Prawda, nie ma przeglądów okresowych, OC płacić też nie trzeba ale bez OC jeździć nie można, i nie jest to OC po stawce za silnik jak w cywilu,
Konserwator jest potrzebny przy każdej awarii pojazdy bo naprawę wykonujesz pod okiem konserwatora i oczywiście żadnych modyfikacji i nieoryginalnych części.

Więc wracając do pytania z postu - po raz kolejny - nie warto puki co rejestrować auta na żółte blach - no chyba że w celu kolekcjonerskim - będzie stało a nie jeździło.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group