Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Impreza na Torze Poznań

PUCIO - 21 Cze 2009, 17:50
Temat postu: Impreza na Torze Poznań
Witam.
Tak jak obiecałem jest możliwość dalszego szkolenia sie w jeżdzie sportowej.
Ze względu na imprezę organizowaną przez Klub Pumy, jest możliwość podłączenia się do ich zabawy na torze, w stylu Akademii.

15 sierpnia 2009 Tor Poznań
od 09.00 - 18.00



Proszę o wpisywanie się chętnych. Muszę dać odpowiedż do środy ile nas będzie!!!


Plan imprezy będzie podany do wiadomości po ustaleniu liczby osób.
Najlepsza wiadamość - ze względu na dużą liczbę osób cena: 120 PLN
z posiłkiem


Z informacji od Organizatora imprezy, jest możliwość wzięcia udziału w spotkaniu po zabawie na torze. Będzie tam kolacja (szwedzki stół: 55 PLN od osoby)

Jest możliwość noclegu w ośrodku w Kiekrzu: (45 PLN od osoby za jedną dobę)
http://kiekrz.31blot.mil.pl/

Reszte info w miarę potrzeb i pytań. :-)

Jeszcze jedna informacja!!!
Ze względu na liczbe uczestników, na obecną chwilę wolnych miejsc mamy 13. ;-(
po wyczerpaniu się miejscówek, będzie zrobiona lista rezerwowa. :-P
:ok: Kto pierwszy ten lepszy



Reszta info po 24.06.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Lista chętnych:

1. sowa / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
2. Gwid / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
3. trzeci / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
4. PUCIO & Żabcia/ impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
5. Żółwik Tuptuś / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
6. dark86ford & os. tow. / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
7. pP / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
8. WooYownik / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
9. Qzyn / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
10. elmek13 & Zasti / impreza potorowa / ośrodek (1 doba / 2 osoby) (opłacone)
11. a1topgear & os. tow. / impreza potorowa / ośrodek / (1 doba / 2 osoby) (opłacone)
12. Pablo / impreza potorowa / ośrodek / (1 doba) pokój 8/10 (FocusKlubPolska) (opłacone)
13. Greg_FKP / impreza potorowa / ośrodek / (1 doba) pokój 8/10 (FocusKlubPolska) (opłacone)
14. tommirs & żonka / impreza potorowa / bez noclegu (opłacone)
15. zefir / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)
16. Piter / impreza potorowa / ośrodek (1 doba) (opłacone)

Rozlokowanie po pokojach.
Numeracja pokoi nie jest jeszcze znana.

1. sowa + Gwid
2. PUCIO + Żabcia
3. trzeci + Żółwik Tuptuś
4. a1topgear + os.tow.
5. pP + Qzyn
6. dark86ford + os. tow.
7. Woyownik + Zefir
8. elmek13 + os. tow.
9. Greg + Pablo
10. Piter - pokój jednoosobowy

Poniżej lista rezerwowa na tor:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więc nasz limit na tą imprezę mamy wyczerpany.
Gdyby ktoś był jeszcze chętny to trafi na listę rezerwową.
Gdy ktoś z listy głównej zrezygnuje, wtedy pierwsza osoba z rezerwowej wchodzi na jego miejsce.

Teraz parę uwag:
- proszę pamiętać o szybkim uregulowaniu wpłat na podane konto.
- uprzedzenie ewy40, gdyby z jakichś powodów wpłata była w terminie póżniejszym
- o wzięciu kasków (Asia/sowa parę będzie miała ze sobą ale lepiej żeby każdy miał swój)
- w poście początkowym macie przyporządkowane pokoje i kto z kim dzieli pokój.
Dokładne rozlokowanie, pewnie już na ośrodku.


Dane do przelewu:

07 1140 2004 0000 3402 2212 2378

Łukasz Buczyk
ul. Przepiórcza 39c/5
60-162 Poznań


Przykładowe wyliczenia kosztów przy pełnej opcji:
1. Pojedyńcza osoba: 120 PLN (tor) + 55 PLN (imprezka) + 45 PLN (nocleg) = 220 PLN
2. Kierowca i pilot (os. tow): 120 PLN tor + 2 x 55 PLN (imprezka) + 2 x 45 PLN (nocleg) = 320 PLN
trzeci - 21 Cze 2009, 18:25

Ja poproszę o zapisanie :)
Jak znam życie to sówka i Żółwik też przybędą ochoczo ;-))

Co do planów potorowych na wieczór, to myślę, że się dogadamy czy zostajemy z Pumciami czy coś we własnym gronie :)
Podziękuj Pumciom za zaproszenie.
Pozdro ...

jjb - 21 Cze 2009, 18:29
Temat postu: zapraszamy
My Pumcie zapraszamy :) na imprezkę!!!na bank nie będziecie żałować wiem co mówie :)
i nie ma innej opcji..to jest część jakby wspólna z Torem... :-P

PUCIO - 21 Cze 2009, 18:38

Wpisujcie sie wpisujcie bo warto!!!
musze dać odpowiedź do tej sirody!!! :greenpeace:

jjb - 21 Cze 2009, 18:43
Temat postu: Impreza
dodam że lista chętnych do zabawy utworzona została na forum Pumy :) wpisujcie się!!!
mam na myśli Spot jaki odbędzie się 26 czerwca, na który bardzo serdecznie zapraszamy, szczegóły na ww. Forum :-)
co do imprezy sierpniowej to info do Pucia :)

trzeci - 21 Cze 2009, 18:45
Temat postu: Re: list
jjb napisał/a:
dodam że lista chętnych do zabawy utworzona została na forum Pumy :-) wpisujcie się!!!

Oki, jestem u Was zalogowany a dobry Gaydek dodał mnie nawet do przyjaciół Pumek ;-))
Pozdrówka & CU.

sowa - 21 Cze 2009, 18:46

ba :ok:
PUCIO - 21 Cze 2009, 18:57

lista chetnych na imprezke:
1.Pucio
2.Trzeci
3.Sowa
4.?

Żółwik Tuptuś - 21 Cze 2009, 19:24

Żuf na pokładzie
PUCIO - 21 Cze 2009, 19:29

lista chetnych na imprezke:
1.Pucio
2.Trzeci
3.Sowa
4.Żółwik
5?
- tak nawiasem napiszcie czy chcecie jechać na imprezke po zabawie na torze
i czy ktoś chce spać w osirodku ( musze to wiedzieć by zarezerwować miejsce )

a1topgear - 21 Cze 2009, 19:34

Jestem chętny-a1topgear
PUCIO - 21 Cze 2009, 19:38

lista chetnych na imprezke:
1.Pucio
2.Trzeci
3.Sowa
4.Żółwik
5.a1topgear
6.?

przypominam o wpisywaniu sie na kolacyjke z imprezką i nocleg w osirodku dla chętnych
info w pierwszym poście.

pP - 21 Cze 2009, 19:53

i am in!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jupi: :serduszka: :brawo: :przytul: :* :rotfl: :hammer: old :luzik: :greenpeace: <oki> :odlot: devil hopka :gitara: pub2 :joint: :pop: <disco> <dresik> <zakochany> w oblokach :drink: peace :czatownik: :nawalony: ;)) <sternik> :driver: :kiwaczek: :tuptup: :chearlinderka: :radocha: <pstryk> :uścisk: :-) ) :tort: :bukiet: :nazlot:
dark86ford - 21 Cze 2009, 20:13

jak sie da to tez sie wcisne :rotfl: impra potorowa i osrodek
PUCIO - 21 Cze 2009, 20:37

jeszce jedna informacja!!!
ze względu na liczbe uczestników na obecną chwilę wolnych miejsc mamy 13. ;-(
po wyczerpaniu miejscówek będzie lista rezerwowa. :-P
:ok: Kto pierwszy ten lepszy



reszta info po 24.06.
trzeci - 21 Cze 2009, 20:51

Osoby które już się zgłosiły są proszone o uzupełnienie info czy wezmą udział w imprezie potorowej i czy będą nocować na ośrodku.
Nowe zgłoszenia niech od razu zawierają te informacje :)
W poście początkowym jest zrobiona lista chętnych z odpowiedniki uwagami, do tego co powyżej.
Pozdro ...

WooYownik - 21 Cze 2009, 20:57

WooYownik - impreza po torowa / ośrodek

No muszę sobie odbić brak obecności na zlocie i dobić przekładnię kierowniczą ... ;)

ewa40 - 21 Cze 2009, 21:23

Witam Was wszystkich :) Jestem organizatorem tej imprezy o której tutaj mowa i chciałam osobiście zaprosić chętnych do wzięcia udziału. Będzie mi bardzo miło się z Wami spotkać i poznać was osobiście. Jestem przekonana, że wszyscy jesteście tacy przesympatyczni jak Pucio, którego miałam okazje póki co poznać przez telefon ;) Chciałam tu od siebie dodać dwie ważne informacje. Pierwsza to taka, że w związku z tym, że tak mam juz opóźnienie jeżeli chodzi o płatności, to bardzo proszę osoby które są już zdecydowane o dokonywanie przelewu na konto naszego skarbnika. Do końca tygodnia temat wpłat musze mieć już zamknięty.Jeżeli chodzi o nocleg, to na razie mam tylko 5 wolnych pokoi dwuosobowych.Jutro będę wiedziała czy ewentualnie będzie mozliwość domówienia jeszcze, a jeżeli nie, to poszukamy dla chętnych miejsc gdzieś w pobliżu.Druga sprawa, to impreza potorowa obowiązkowa z Pumkami ;) Nawet innej opcji nie przyjmuje do wiadomości, że my byśmy byli osobno a wy jakąś swoja imprezę. Jak dla mnie, to nie wchodzi w grę nawet ;) Ja tu liczę na częstszą współpracę tych dwóch klubów, zatem bawić się też powinniśmy razem. Myślę że że nie będziecie żałować, bo nasza grupa słynie wręcz z dobrej zabawy i humoru ;) Będzie jedzonko, DJ, więc na pewno będzie wesoło :) I to by było na tyle póki co. Z Puciem jesteśmy w kontakcie, więc jak będa jakieś pytania, to na pewno uzyskacie na nie odpowiedź.Podaje Wam dane do przelewu. Proszę dopisać nick i że jesteście z Fiesta Klub Polska. Wszystkie kwoty macie podane wyżej przez Pucia. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia ! :ok:

Dane do przelewu:

07 1140 2004 0000 3402 2212 2378

Łukasz Buczyk
ul. Przepiórcza 39c/5
60-162 Poznań

WooYownik - 21 Cze 2009, 21:37

Witam organizatorkę :)
No i zaraz mam pytanie :)
Wpłacać tylko za tor czy od razu zsumować i za wszystko czyli tor+impreza+nocleg?

ewa40 - 21 Cze 2009, 21:49

Witam :) Wpłacajcie wszystko odrazu. Będe bardzo wdzięczna za szybkie wpłaty. I jeszcze jedno.Piszcie prosze odrazu na liście czy przyjeżdżacie z kimś czy sami, Zwłaszcza te osoby które nocują i są na kolacji. Zaznaczajcie również ile dób nocujecie. Czy tylko z soboty na niedzielę czy może ktoś też chce nocować jeszcze z piątku na sobotę.Bardzo mi to ułatwi podgląd sytuacji ;) Z góry dziekuję :) Przypominam że na chwile obecną mam tylko 5 wolnych pokoi, więc zróbcie sobie listę i kto pierwszy ten lepszy ;) Osoby które przyjeżdzają same niech odrazu dobierają się w pary do jednego pokoju
elmek13 - 21 Cze 2009, 22:23

Pogadam z Ewą...ale nic nie obiecuję..była by okazja przetestować nowy silnik. :twisted:
pP - 21 Cze 2009, 22:25

ja poproszę zapisać mnie koniecznie na spanie i imprezę dla dwóch osób!!! :)

mam pytanie, co z osobami towarzyszącymi?? czy będzie gdzie się schowac przed ew deszczem, posiedzieć itp.?? rozumiem, że my jeździmy z instruktorami po torze, ale nie bardzo mi się widzi jak moja ukochana ma stać cały dzień i patrzeć na kołyszące się drzewa ;>

ewa40 - 21 Cze 2009, 22:32

A ukochana nie chce jechać z Tobą w aucie? Nie wiem jak to u was wygladało, ale u nas podstawowa załoga to kierowca i pilot, choć w tym wypadku pilot nie jest aż tak wymagany.Oczywiście jest miejsce żeby posiedziec i odpocząć ale moim skromnym zdaniem powinna jechać z toba. Niech też ma zabawę :) Kask na głowę i zabawa przednia :) Polecam !
Żółwik Tuptuś - 21 Cze 2009, 23:15

ja z imprezą ;)
dark86ford - 22 Cze 2009, 07:11

Pucio popraw prosze w pierwszym poscie ze bede na imprezie i noclegu, bo chyba to przeoczyles hehe :-)
elmek13 - 22 Cze 2009, 07:43

PUCIO proszę o zapisanie:

Elmek & Zasti / impreza po torowa / ośrodek

pP - 22 Cze 2009, 09:38

ewa40 napisał/a:
A ukochana nie chce jechać z Tobą w aucie

chce chce, ale myslalem ze nie mozna nikogo zabierać!! :)

elmek13 - 22 Cze 2009, 10:24

Do kiedy trzeba wpłacać kasę? Za nocleg itp. :-P
sowa - 22 Cze 2009, 10:28

do mnie można dorzucić z imprezą i ośrodkiem - nocleg sob/niedz <8>
+ Gwid szklarnia 1nocleg/imprezka

Elmek skoro lista wpłat ma być zamknięta do końca tygodnia wiec przelewy jakoś do połowy <8>

dawidek - 22 Cze 2009, 10:56

dawidek nocleg/imprezka :)
trzeci - 22 Cze 2009, 10:58

ewa40 napisał/a:
Pierwsza to taka, że w związku z tym, że tak mam juz opóźnienie jeżeli chodzi o płatności, to bardzo proszę osoby które są już zdecydowane o dokonywanie przelewu na konto naszego skarbnika. Do końca tygodnia temat wpłat musze mieć już zamknięty. ....Wszystkie kwoty macie podane wyżej przez Pucia. ...

Dane do przelewu:

07 1140 2004 0000 3402 2212 2378

Łukasz Buczyk
ul. Przepiórcza 39c/5
60-162 Poznań


Elemelku, Ewa40 już pisała do kiedy prosi o wpłaty.
Czas mamy do końca tygodnia, jak widać.
Pozdro ...

dark86ford - 22 Cze 2009, 11:16

ja juz przelewik mam z glowy... gy
kamil wolski - 22 Cze 2009, 11:33

Czy jest możliwość fotografowania na imprezie z płyty toru?
trzeci - 22 Cze 2009, 11:55

kamil wolski napisał/a:
Czy jest możliwość fotografowania na imprezie z płyty toru?

Tu już musi się ewa40 wypowiedzieć jako organizatorka imprezy.

Edit:
W związku z postem ewy40 (patrz poniżej) sprawa noclegów dla nas pozostaje bez zmian.
Nocujemy w Kiekrzu i wpłacamy wszystko na podane konto według wcześniejszych ustaleń.
Pozdro ...

ewa40 - 22 Cze 2009, 12:16

Trzecie spokojnie :) Już domówiłam w tej chwili następne pięć pokoi, gdyż okazało się że jest taka mozliwość ze wzgledu na to, że ktoś zwolnił rezerwację. Zatem rezygnujcie z rezerwacji domków na Torze, bo nie ma sensu żebyście dojeżdżali z Kiekrza w nocy po imprezie i żebysmy sie rozdzielali bez potrzeby. O wiele wygodniej być na miejscu , a pokoje w Ośrodku w Kiekrzu jak i sam Ośrodek są naprawdę ładne :) Jak będzie pogoda to w niedzielę można skorzystać z plaży i kąpieli w jeziorze, bo Ośrodek jest nad samym jeziorem Kierskim. Fotki na Torze możecie spokojnie robić :) A swoja droga Wy to szybko działacie a pisałam że zapytam jeszcze o dodatkowe pokoje :-)
dark86ford - 22 Cze 2009, 12:28

trzeci, jaka jest decyzja zarzadu? hehe
domki na torze czy propozycja ewy40?

jjb - 22 Cze 2009, 12:31

Ewa40 jak zwykle przeszłaś samą siebie, jesteś THE BEST , Ty to potrafisz :)
Super że tak udało się to załatwić, rzeczywiście bez sensu będziecie wracać nocą na Tor tak spokojnie możemy Wszyscy balować do samego rana :-)
pozdrawiam

trzeci - 22 Cze 2009, 12:38

dark86ford napisał/a:
trzeci, jaka jest decyzja zarzadu? hehe
domki na torze czy propozycja ewy40?


W sytuacji gdy udało się domówić miejsca noclegowe dla nas, to patrz powyżej :)
Pozdro ..

jjb, dla nas wracanie na Tor Poznań zawsze ma sens ;-))

jjb - 22 Cze 2009, 12:44

no jasne że ma sens
ale chyba wtedy kiedy można po nim pojeździć :) , a nocą to chyba nie koniecznie :sad:
no chyba że jest to wyścig 24 godzinny hihihihi

ewa40 - 23 Cze 2009, 00:38

Co tak tu ucichło :9: Wpisywać się na imprezke, bo musimy dobić do pełnej czterdziestki aut ;) Pozdrawiam :)
trzeci - 23 Cze 2009, 00:43

ewa40 napisał/a:
Co tak tu ucichło :9: Wpisywać się na imprezke, bo musimy dobić do pełnej czterdziestki aut ;) Pozdrawiam :)

Spokojnie Ewo, będzie komplet ;-))

Rasta - 23 Cze 2009, 00:51

Rasta :2xf:
trzeci - 23 Cze 2009, 00:55

Rasta napisał/a:
Rasta :2xf:

I pewnie komplecik z imprezką i noclegiem ? ;-))

Rasta - 23 Cze 2009, 01:16

Raczej :)
PUCIO - 23 Cze 2009, 07:43

;/ Dzisiaj mija termin.
Obiecałem do dziś dać odpowiedż, więc jeśli są jeszcze osoby zastanawiające sie, to dawać. Bo za chwile będzie za późno nunu



ZOSTAŁO JEDNO MIEJSCE readmore

trzeci - 23 Cze 2009, 08:30

No i pamiętajcie o przelewach w tym tygodniu.
Termin morderczy ale takie są wymogi ;-))
Pozdro ...

ewa40 - 23 Cze 2009, 14:55

Pucio umawialiśmy się do środy a dziś dopiero wtorek, więc spokojnie ;) Co do terminu wpłaty, to ja was bardzo przepraszam że jest taki krótki, ale i tak już mam spory poślizg w płatnościach. Wszystko przez zamieszanie na naszym forum, gdzie tylu ludzi odpadło, bo to miała być imprezka typowo dla Pumek przecież . A swoją drogą , to trzeba było się wcześniej do nas odezwać i zapytać o wspólna zabawę :-P :-) Tak na marginesie to mogę jeszcze jedno dodatkowe miejsce Wam oddać jakby było potrzebne , więc macie jeszcze dwa ;) Jeszcze jedno. Po PW jednego waszego kolegi mogę przypuszczać, ze są pewne problemy z obliczeniem ile kto ma wpłacić , więc pozwole sobie to jeszcze raz wyjaśnić. Opłata za tor 120 zł, jest za załogę (auto ). Nie ważne czy jadą w nim dwie czy jedna osoba. Zatem dla dwóch osób, które są na Torze , nocują jedną dobę i są na kolacji z imprezką to kwota 320 zł.. Dla jednej osoby, która jest na Torze, nocuje jedną dobę i jest na kolacji z imprezką, to kwota 220 zł. Mam nadzieję , że teraz jest już wszystko jasne :)
sowa - 23 Cze 2009, 15:05

Z wpłatami jakoś sie powinno udać coś wycisnąć do końca tygodnia.
Mam pytanko co dokładnie rozumieć pod hasłem RAJD.... czy to będą jakieś próby (z pomiarami, mapkami itd), czy bardziej ćwiczenia z instruktorami w charakterze Akademii Jazdy.
My lecimy jak muchy do lepu na hasło Tor Poznań (choćby to miał być tylko nocny spacer po asfalcie nasączonym benzyną i adrenalinką)...ale skoro już jedziemy to prosimy jakieś dokładniejsze info czego się spodziewać :-)

trzeci - 23 Cze 2009, 15:12

sowa napisał/a:
...ale skoro już jedziemy to prosimy jakieś dokładniejsze info czego się spodziewać :-)


TUTAJ można się dowiedzieć jak to będzie wyglądać :)

ewa40 - 23 Cze 2009, 15:29

Odrazu prostuję , że nie jest to Rajd. Na pewno wiecie, że na taka imprezę trzeba mieć specjalną wizę. Charakter imprezy pod kątem technicznym zleciłam kierowcy rajdowemu Zbyszkowi Szwagierczakowi , którego też zapewne znacie :) i będzie w dużej części poświęcony Akademii Jazdy, ale też na koniec nie zabraknie elementu rywalizacji ;) Zbyszek ma duże doswiadczenie w organizowaniu tego typu imprez, więc mam do niego w tej kwestii zaufanie, że będziemy wszyscy zadowoleni . O Akademii Jazdy nie muszę się chyba tutaj rozpisywać, bo podobno już mieliście też taką imprezę , więc wiecie o co chodzi. A jak ktoś chce, to na stronie ...www. aw.poznan.pl mozna zerknąć jak przykładowo taka Akademia jazdy wygląda . Mamy być podzieleni na grupy 10-cio osobowe, i na każdą grupę będzie przypadał jeden instruktor. Chcemy ten dzień jak najbardziej się da wykorzystać , bez zbędnych przestoi ( jakieś czekanie w kolejce na swoją kolej. Ma przebiegać to jak najbardziej płynnie ) na Torze i założeniem też było, żeby jak najwięcej pojeździć po całej nitce Toru . Szczegółowy plan myślę że Zbyszek mi przedstawi w przyszłym tygodniu, bo miał z nami niezłe zamieszanie ze zmienianiem ciągle ilości aut. Wracając do wpłat. Jeżeli ktoś jest na 100 procent zdecydowany , że chce brać udział, a naprawdę problemem jest dokonanie wpłaty w tym tygodniu, bo np. wypłatę ma w następny wtorek, to proszę się do mnie z tym zwrócić. Zapewniam że tez jestem człowiekiem i rozumiem pewne sytuacje ;)
sowa - 23 Cze 2009, 15:43

Jesteśmy już po dwóch akademiach z profesorem Szwagierczakiem :-) więc po tych wyjaśnieniach jestem zdecydowanie zadowolona i niecierpliwie czekam na sierpień :-)
Rasta - 23 Cze 2009, 19:07

Qarwa niestety muszę zrezygnować, pospieszyłem się okazał się, że w tym terminie ma wesele przyjaciela :(
sowa - 23 Cze 2009, 19:08

to przełożyć nie może??? ;-|
WooYownik - 23 Cze 2009, 19:16

Ja też mam wesele, ale jadę na tor :) u mnie wesela często się zdarzają więc wolę tor .. mam nadzieję że mnie rozgrzeszycie :)
tommirs - 23 Cze 2009, 20:28

eee....można się jeszcze dołączyc?? :ups:
sowa - 23 Cze 2009, 20:32

wygląda, że mamy jeszcze 2-3 miejsca wiec chyba tak :-)
trzeci - 23 Cze 2009, 20:59

tommirs napisał/a:
eee....można się jeszcze dołączyc?? :ups:

Ale decyduj się szybko (bo wici na wolne miejsca rozesłane) i napisz czy zostajesz na imprezce potorowej i na nocleg.
Choć ten ostatni pewnie nie, skoro tubylec ;-))
Pozdro ...

ewa40 - 23 Cze 2009, 21:10

U nas sporo tubylców a jednak zostają ;) Zabawa na Torze to jedno a integracja przy drinku to drugie ;) :gitarzysta: pub2
laurenth1981 - 23 Cze 2009, 21:22

No i tańce muszą być, więc lepiej się kimnąć tam :) Popijemy, pośpiewamy :)
WooYownik - 23 Cze 2009, 21:43

No to przelew poszedł na podane konto ... 220 zł zgodnie z życzeniem :)
Wypłata szybciej wpłynęła :)

jjb - 23 Cze 2009, 23:22
Temat postu: puchary
W kwestii pucharów już zaczynamy działać z Ewą40 :-)
trzeci - 23 Cze 2009, 23:26
Temat postu: Re: puchary
jjb napisał/a:
W kwestii pucharów już zaczynamy działać z Ewą40 :-)

Dziewczyny, naprawdę nie trzeba.
Ale pewnie Was nie przekonamy ;-))

jjb - 23 Cze 2009, 23:29
Temat postu: puchary
no niestety trzeci znami nie jest tak łatwo :-P
a1topgear - 24 Cze 2009, 00:12

Jesli mozna:)- impreza potorowa i ośredek prosze- mam takie pytanie-> czy moge to zastosowac rowniez wobec osoby towarzyszacej (ktora potwierdze jutro)?
trzeci - 24 Cze 2009, 00:15

a1topgear napisał/a:
czy moge to zastosowac rowniez wobec osoby towarzyszacej (ktora potwierdze jutro)?

Tak, Elemelek i pP też są z osobami towarzyszącymi :)
Za osobę towarzyszącą płacisz 45 PLN (nocleg) + 55 PLN (imprezka) = 100 PLN

tommirs - 24 Cze 2009, 08:12

to ja się piszę na częśc sportową.
Mogę startować z moim pilotem?
Nie wiem jak to będzie wyglądać bo nie miałem okazji jeszcze z Wami polatać.
Na imprezę potorową też z pilotem/żonką :) Ale to jeżeli mogę to potwierdzę poźniej.
pozdro

trzeci - 24 Cze 2009, 08:18

tommirs napisał/a:
Mogę startować z moim pilotem?

Tak, jak najbardziej.
Potwierdź jak najszybciej, czy zostaniecie na imprezce potorowej i czy weżmiecie nocleg na Kiekrzu :)

Przypominam o kaskach które są obowiązkowe dla osób które będą jeżdzić po torze.

jjb - 24 Cze 2009, 09:22
Temat postu: dB
Cześć
I pamiętajcie proszę o tym, że limit poziomu głośności układu wydechowego wynosi 96 dB :-) :greenpeace:

tommirs - 24 Cze 2009, 09:49

o kaskach i limicie dB oczywiście wiemy.

Fajno, to do zobaczyska w sierpniu.

Greg_FKP - 24 Cze 2009, 12:42

Witam, ja i kolega pablo bardzo chętnie
dołączymy do imprezy :nazlot:

Pzdr.

trzeci - 24 Cze 2009, 13:01

Więc nasz limit na tą imprezę mamy wyczerpany.
Gdyby ktoś był jeszcze chętny to trafi na listę rezerwową.
Gdy ktoś z listy głównej zrezygnuje, wtedy pierwsza osoba z rezerwowej wchodzi na jego miejsce.

Teraz parę uwag:
- proszę pamiętać o szybkim uregulowaniu wpłat na podane konto.
- uprzedzenie ewy40, gdyby z jakichś powodów wpłata była w terminie póżniejszym
- o wzięciu kasków (Asia/sowa parę będzie miała ze sobą ale lepiej żeby każdy miał swój)
- w poście początkowym macie przyporządkowane pokoje i kto z kim dzieli pokój.
Dokładne rozlokowanie, pewnie już na ośrodku.


Dane do przelewu:

07 1140 2004 0000 3402 2212 2378

Łukasz Buczyk
ul. Przepiórcza 39c/5
60-162 Poznań


Przykładowe wyliczenia kosztów przy pełnej opcji:
1. Pojedyńcza osoba: 120 PLN (tor) + 55 PLN (imprezka) + 45 PLN (nocleg) = 220 PLN
2. Kierowca i pilot (os. tow): 120 PLN tor + 2 x 55 PLN (imprezka) + 2 x 45 PLN (nocleg) = 320 PLN

pP - 24 Cze 2009, 13:03

a gdzie rasta blasta na liście uwzględniony?bo sie zgłaszał chyba!!
sowa - 24 Cze 2009, 13:06

pP napisał/a:
a gdzie rasta blasta na liście uwzględniony?bo sie zgłaszał chyba!!



Rascie będzie noga chodzić na jakimś weselichu :poleczka:

Greg_FKP - 24 Cze 2009, 13:18

Dzięki za dopisanie do listy,
ja chyba będe z osobą towarzyszącą.
Czyli dopłata do imprezy i noclegu będzie.

Pzdr.

pP - 24 Cze 2009, 13:18

sowa napisał/a:
pP napisał/a:
a gdzie rasta blasta na liście uwzględniony?bo sie zgłaszał chyba!!



Rascie będzie noga chodzić na jakimś weselichu :poleczka:


:kaput: koniec świata

trzeci - 24 Cze 2009, 13:24

Greg_FKP napisał/a:
Dzięki za dopisanie do listy,
ja chyba będe z osobą towarzyszącą.
Czyli dopłata do imprezy i noclegu będzie.

Pzdr.

Jak tylko dasz znać, to przydzielimy Wam osobny pokój a Pablo będzie dzielił swój z chłopakiem od nas, a1topgear :)

Greg_FKP - 24 Cze 2009, 13:26

trzeci, to nasz wspólny kolega więc pokój ten sam :yes:


Pzdr.

DziDzia - 24 Cze 2009, 13:44

Ja to widzę, że te Focusy bez Fiest jak bez nogi... :hihihi:



pozdro :!:

Greg_FKP - 24 Cze 2009, 13:55

DziDzia napisał/a:
Ja to widzę, że te Focusy bez Fiest jak bez nogi...

Bez nogi nie, jak jest możliwość to kilka osób che jezdzić
tam gdzie jest to możliwe i gdzie są jeszcze miejsca :-P
Zresztą to nie pierwszy nasz zlot z Pumkami ;/

Pzdr.

pP - 24 Cze 2009, 14:15

DziDzia napisał/a:
Ja to widzę, że te Focusy bez Fiest jak bez nogi...

jaaaaaaaaaaaaaasne

DziDzia - 24 Cze 2009, 14:33

Greg_FKP, tylko winny się tłumaczy :devil: :fajka:



pozdro :!:

trzeci - 24 Cze 2009, 14:37

DziaDzia, bez OT poproszę :fox:
Wspólny skrót z Focusami (FKP) zobowiązuje, więc nie wymyślaj dodatkowej ideologii ;-))

Greg_FKP - 24 Cze 2009, 14:38

DziDzia, tia :V:

Już całkiem poważnie to miło nam że ponownie będziemy z wami.

Pzdr.

PabloFKP - 24 Cze 2009, 21:23

potwierdzam, atmosfera Waszych zlotów skłania do czestszych odwiedzin Waszych zlotów :-)

mam mały problem techniczny, pokazał mi się następujący komunikat ;-(

Nazwa banku dla rachunku odbiorcy nie może być pusta.
Proszę poczekać aż system automatycznie wprowadzi nazwę banku dla wprowadzonego numeru rachunku odbiorcy.


nijak nie mogę wysłać przelewu... spróbuję jeszcze jutro rano.. old

a1topgear - 24 Cze 2009, 21:54

potwierdzam moja os. towarzyszaca;)
Pozdrawiam
a1topgear

a1topgear - 24 Cze 2009, 22:04

aaa i kaska w kwocie 320zl poszla;)
Pozdrawiam raz jeszcze
a1topgear

ewa40 - 24 Cze 2009, 23:02

Zatem mamy komplecik :) Chciałam wam serdecznie podziękować za szybkie zorganizowanie się, co mnie w ogóle zaskoczyło (pozytywnie ) totalnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem !! Dziękuje wam wszystkim :brawo: Dziękuję trzeciemu i Pucio za pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego i za pilotowanie tego tematu. Będzie mi bardzo miło spotkać się z wami i poznać Was wszystkich osobiście :) Będe was tu na bieżąco o wszystkim informować w miarę potrzeby, ale w zasadzie to już chyba prawie wszystko wiecie :) Zatem do zobaczenia...!! :ok: :jupi:
pP - 25 Cze 2009, 16:01

że tak pozwolę sobie zapytać, co będzie na tym szwedzkim stole?
rozumiem, że będzie dużo osób i boję sie, że stuacja z przeszłości może sie powtórzyć, kiedy taki swedzki stół będzie ogołocony w 15 minut, a człowiek wciąż nie najedzony..

jak z napojami tymi normalnymi jak i wyskokowymi?
55zł za osobę to jednak chciałbym wiedzieć co mogę za to dostać!!55pln to dooobry obiad w poznaniu w restauracji!

zefir - 25 Cze 2009, 16:16

dobra dalem dupy, dopiero teraz zobaczylem temat, moge wpasc na tor zrobic profi fotorelacje i zalapac sie na impreze plus kimanie??? ofkors przelew zrobie jak najszybciej??

i zapiszcie mnie na liste rezerwowa :) ) jakby ktos sie wykruszyl, bo chetnie sprawdze nowy nabytek w akcji :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

WooYownik - 25 Cze 2009, 16:42

W temacie poniżej można wpisać czym się jedzie na tor :)
http://klubpumy.pl/viewtopic.php?p=115907#115907

pP - 25 Cze 2009, 16:42

trzeba się zarejestrować!!
WooYownik - 25 Cze 2009, 16:50

no to może niech tu każdy wpisze czym jedzie a ja to wkleję tam i będzie spokój

Pisać
lp. nick - auto z pojemnoscia silnika - rocznik - moc

:)

ewa40 - 25 Cze 2009, 18:36

pP napisał/a:
że tak pozwolę sobie zapytać, co będzie na tym szwedzkim stole?
rozumiem, że będzie dużo osób i boję sie, że stuacja z przeszłości może sie powtórzyć, kiedy taki swedzki stół będzie ogołocony w 15 minut, a człowiek wciąż nie najedzony..


Widzę że w tej kwestii mamy rózne doświadczenia. Na imprezach organizowanych przeze mnie nigdy jedzenia nie zabrakło ;) Szwedzki stół polega na tym, że zamiast porcji na talerzu podanej pod nos, potrawy róznego rodzaju są rozstawione na jednym stole i sam sobie je nakładasz. Jest to najlepsza forma, jeżeli chodzi o bankiet, ponieważ każdy może dostosować zawartość talerza od apetytu. Wiadomo, że jeden zjada mniej a drugi więcej.Przykładowo ..mamy 3 rodzaje mięsa do wyboru a nie jedno podane na talerzu, zatem łatwiej sprostać naszym gustom. Co będzie na stole to mogę tylko napisać ogólnie w tej chwili, ponieważ szczegółowe menu było przygotowane na 100 osób. W związku z tym, że liczba się zmniejszyła, będziemy dopiero uzgadniać menu na nowo. Będą potrawy na ciepło do wyboru, zupa, sałatka, garmażerka, wędliny i sery na zimno, soki, woda, herbata, kawa, pieczywo.To tak mniej więcej, bo tak jak pisałam ustalić trzeba na nowo, a wiadomo, że im więcej osób to niższa cena, zatem teraz po zmniejszeniu ilości osób czekaja mnie negocjacje ;)

pP napisał/a:
jak z napojami tymi normalnymi jak i wyskokowymi?
55zł za osobę to jednak chciałbym wiedzieć co mogę za to dostać!!55pln to dooobry obiad w poznaniu w restauracji!


Oczywiście że masz prawo wiedzieć. Kolacji nie mamy w części restauracyjnej lecz w wynajętej tylko dla nas sali, gdzie również będzie grał dla nas wynajęty DJ. Zatem jak spojrzysz na to spokojnie, to sam zauważysz, że koszta mogą się nie zgadzać, ale w druga stronę. Bo koszta są wieksze niż Wy płacicie ;) Rozumiem Was , że możecie nie mieć do mnie zaufania, gdyż jestem dla Was nową osoba, ale zachęcam choćby do przeczytania u nas na forum relacji z ubiegłorocznego Zlotu Ogólnopolskiego, którego również byłam organizatorem. Możecie również zaciągnąć języka u doskonale Wam znanego Gaydka od nas z Klubu i na pewno wam odpowie jak wyglądają imprezy organizowane przeze mnie, bo był na wszystkich.

Chce tutaj wyraźnie zaznaczyć, że ja nie pobieram żadnych opłat dla siebie za organizację typu , telefony, dojazdy, czas, jak to robią niektórzy. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów w kwotach które wy płacicie. Za swój udział i wszystko z tym związane płacę tak samo jak inni ( a tak na marginesie dodam , że moje koszta są potrójne, bo dwoje moich dzieci , też jeździ Pumami :-P ) To , że czasami uda się obniżyć jakieś koszta dla uczestników, to tylko dlatego, że czasami uda mi się znaleźć jakiegoś ofiarodawcę, który nas wspomoże ;) Powiem szczerze, że na każdej imprezie jestem finansowo tak zwanie "w plecy", ale zadowolenie uczestników, szybko to rekompensuje.

Co do napoi wyskokowych, to będzie je można zakupić w Barze na dole. Wódka normalna 30 zł, Bols 35 zł za 0,5 litra. Być może uda się wynegocjować, że jak część weźmiemy od nich, to resztę będzie można mieć swoją.
To by było na tyle. Myślę, że dość wyczerpująco odpowiedziałam na Twoje pytania :)

zefir napisał/a:
dobra dalem dupy, dopiero teraz zobaczylem temat, moge wpasc na tor zrobic profi fotorelacje i zalapac sie na impreze plus kimanie??? ofkors przelew zrobie jak najszybciej??


W zwiazku z tym, że jeden z waszych kolegów nie nocuje, możesz byc na imprezie i nocować w Ośrodku. Co do udziału na Torze , to w tej chwili nie ma miejsc póki co. Proszę podać czy będziesz sam czy z osobą towarzysząca i bardzo proszę o szybki przelew. Pozdrawiam :)

trzeci - 25 Cze 2009, 19:15

Uzupełniłem info o naszych Fiestach w topicu na Forum Pum.
Mam nadzieję, że wszystko się zgadza ;-))

zefirku, dawaj z nami :-)
Porobisz foty a i na prawy Cię ktoś przygarnie.

pP, ja wiem, że każdy ma prawo się spytać, dowiedzieć itd.
Ale na przyszłość formułuj swoje zapytania w inny sposób.
Bo nie dość, że ewa40 poczuła się do tłumaczenia, że ona na tym nie zarabia a wręcz odwrotnie, to jeszcze wykrzykniki i ich ilość w Twoim pytaniu sprawia wrażenie jakbyś krzyczał.
Powiem szczerze, że z lekkim zażenowaniem to czytałem :|

zefir - 25 Cze 2009, 19:49

zefir / impreza potorowa / ośrodek (1 doba)

kasa pojdzie za 30 min :) )
a jakby ktos sie wylamal z gonienia po torze z pumów lub fiestów ja chetnie pogonie Hania :D a jak nie to porobie zajebiste fotki :D

co do alkoholu z zolwiem damy rade :D

stowka poszla ;)

i ja chce pogonic po torze ;(((

pP - 25 Cze 2009, 22:56

trzeci napisał/a:
pP, ja wiem, że każdy ma prawo się spytać, dowiedzieć itd.
Ale na przyszłość formułuj swoje zapytania w inny sposób.
Bo nie dość, że ewa40 poczuła się do tłumaczenia, że ona na tym nie zarabia a wręcz odwrotnie, to jeszcze wykrzykniki i ich ilość w Twoim pytaniu sprawia wrażenie jakbyś krzyczał.
Powiem szczerze, że z lekkim zażenowaniem to czytałem


1. Jeżeli ktoś poczuł się urażony moim postem to przepraszam :ups: nie miałem tego na celu..specjalnie dla Ewy :różyczka:
2. ilość wykrzykników nie świadczyła o niczym..
3. po prostu zapytałem, bo naprawdę chciałem tylko wiedzieć co dostanę za tę kasę..
4. naprawdę doceniam fakt, że pumy zaprosiły nas na naprawdę fajną imprezę!! :)

po prostu za mało się jeszcze znamy, aby prawidłowo odczytać intencje moich pytań..postaram się na przyszłość formułować je w znacznie bardziej jasny i zrozumiały sposób

elmek13 - 25 Cze 2009, 23:23

W skrócie mówiąc wszystko wyjaśnione. A ty Pp nie używaj wykrzykników przynajmniej do toru. :-P

Pewne osoby mają rację. Mówiąc klubowy dupo truj. Bez obrazy. :różyczka:

Ps. Uprzejmie informuję, że Ewa40 dostała przelew zrobiony osobiście przez Elemelka.

dark86ford - 26 Cze 2009, 07:57

zefir, jak cos to u mnie prawy fotel bedzie pusty na torze wiec jak cos to zapraszam :hihihi:
PUCIO - 26 Cze 2009, 08:37

zefir,
jak nie bedzie miejsca ja Ciebie wezme na prawy :)

ewa40 - 26 Cze 2009, 12:13

pP napisał/a:
Jeżeli ktoś poczuł się urażony moim postem to przepraszam nie miałem tego na celu..specjalnie dla Ewy


Spokojnie. Wszystko w porządku :) A za kwiatka dziekuję :) Bardzo lubię kwiatki ;) Pozdrawiam

zefir - 26 Cze 2009, 12:51

dzieki chlopaki jak cos sie wprosze, choc jesli nie bede smigal to chociaz zrobie dobra fotorelacje :)

mam nadzieje ewa ze juz moja wplata doszla;)

pozdro

trzeci - 26 Cze 2009, 12:53

zefir napisał/a:
mam nadzieje ze juz moja wplata doszla;)

Tak, na liście zgłoszeń u Pumek jest już ujęta :)

Piter - 29 Cze 2009, 00:26

Buuuuuu czemu nikt mi nie dał znać że impra się szykuje.
Kilka dni człowiek bez neta zostaje i taka gratka przechodzi koło nosa buuuuuu ;-(
PUCIO masz :plask: za to że nie zadzwoniłeś ;/

Wpiszcie mnie na rezerwową ;-|
Na samą imprę i porobić fotki nie przyjadę bo fotek to mam już o o o potąd :-P
Jak się zwolni miejsce to się zbiorę.
1.9 TDI 110KM
lub xr2i 104KM :2xf:

zefir - 29 Cze 2009, 00:54

goń sie leszczu ja bede smigal ty nie :D
Piter - 29 Cze 2009, 08:58

:devil: :devil:
jjb - 1 Lip 2009, 20:06

Witam
a konto Naszego skarbnika Boogiego wpłynęła kaska za imprezkę torową od Tomasza Kozickiego , prośba o podanie nicka? :)

tommirs - 1 Lip 2009, 20:38

eee..chyba go znam :) TommiRS
jjb - 1 Lip 2009, 21:05

dzięki :)
pP - 2 Lip 2009, 10:09

Ja jak zwykle mam pytanko :)

A jak wyglądać będzie sprawa ze śmiganiem po dużej pętli? :ok:

trzeci - 2 Lip 2009, 10:29

pP napisał/a:
A jak wyglądać będzie sprawa ze śmiganiem po dużej pętli? :ok:

Będzie :)
Zapewne za instruktorem, ze zmianą osoby jadącej jako pierwsza za instruktorem, po każdym okrążeniu.
Pozdro ...

pP - 2 Lip 2009, 11:40

a jak jedzie instruktor? :fox:
trzeci - 2 Lip 2009, 11:41

pP napisał/a:
a jak jedzie instruktor? :fox:

Wystarczająco szybko ;-))

pP - 2 Lip 2009, 11:43

trzeci napisał/a:
pP napisał/a:
a jak jedzie instruktor? :fox:

Wystarczająco szybko ;-))


a będzie mierzony czas?
ps. dupozawracacz jestem także pytania to moja specjalność :rotfl:

sowa - 2 Lip 2009, 11:45

tak pomiar od 15 do 16 sierpnia <8>
trzeci - 2 Lip 2009, 11:46

W czasie takich przejazdów nie ma pomiarów czasu.
Ale z tego co piszą na Pumach, to mają być jakieś PZ-ki z pomiarem czasu :)

xr2fun - 2 Lip 2009, 21:38

pP napisał/a:
a będzie mierzony czas?
ps. dupozawracacz jestem także pytania to moja specjalność

Po torze chcesz jeździć i Coralby nie masz? Nieładnie!
Kup stoper i sam pomierzysz kółko lub kółka jak dasz radę :ok:

pP - 2 Lip 2009, 22:06

xr2fun napisał/a:
Po torze chcesz jeździć i Coralby nie masz? Nieładnie!

a ty jak idziesz do warsztatu to zabierasz klucze, które będą potrzebne? :-P

xr2fun napisał/a:
Kup stoper i sam pomierzysz kółko lub kółka jak dasz radę

stoper mam, pomierzę sam no i radę dam ;/

ewa40 - 13 Lip 2009, 17:54

W związku z tym, że jeden z waszych klubowiczów poprosilo zwrot pieniędzy za osobę towarzyszącą, chciałabym wyjaśnić pewne kwestie.

Zasady u nas są takie , że nie ma zwrotów wpłaconych pieniędzy. Jeżeli ktoś rezygnuje z imprezy, musi znaleźć sobie kogoś na swoje miejsce we własnym zakresie. Dzieje się tak, gdyż ja opłacam zawsze z góry każdą imprezę to raz, a po drugie zawsze koszta imprezy zależą od ilości uczestników. Jeżeli nie ma się nikogo na swoje miejsce, pieniądze przepadają i nie na rzecz klubu czy moją, tylko są wpłacone zgodnie z przeznaczeniem. Jest to także duże utrudnienie dla mnie i dla wszystkich , którym ja muszę zapłacić z ciągłym dodawaniem czy odejmowaniem uczestników. Ja się w takie rzeczy nie bawię, bo jest i tak za dużo zamieszania i pracy z samą organizacją. W zamian za to nasz Klub jest zawsze mile widziany w miejscach, w których robiliśmy imprezy, gdyż wiedzą , że nigdy nie ma z nami żadnego zamieszania z wpłatami , co dwóm stronom znacznie ułatwia współpracę. Tym razem zrobię wyjątek, gdyż prawdopodobnie będę mieć osobę w zamian na to wolne miejsce, ale wrzucam ta informacje , żeby nie było niedomówień w przyszłości.
W kwestii noclegów każdy odpowiedzialny jest osobiście za ewentualne uszkodzenia w pokojach itp. a na imprezach rolę "ochroniarza" pełnię ja osobiście.Kto był ze mną, to wie o co chodzi a kto nie był, to lepiej żeby nie musiał się dowiadywać. nico :twisted: To oczywiście taki mały żarcik, ale prawda jest taka , że preferuje dobry humor i wesołą zabawę. No to mamy chyba juz wszystko wyjaśnione i zatem do zobaczenia 15 sierpnia ! :)

zefir - 16 Lip 2009, 17:10

kasa poszla ;D
elmek13 - 16 Lip 2009, 17:33

Fiestą moją Mafios szykuje. Nawet założył ostatnio halogeny z przodu. :V:
Piter - 16 Lip 2009, 18:04

Kasa poszła :ok:

Jakim autem okaże się jak wrócę z urlopu.

zefir - 16 Lip 2009, 22:42

ja bede honda civic FN2 ;)
laurenth1981 - 16 Lip 2009, 22:50

No ja już swojego kota powoli przygotowałem do toru :)
zefir - 17 Lip 2009, 08:59

spoko ja tez dolalem plynu do spryskiwaczy :D
dark86ford - 17 Lip 2009, 10:03

ja moja Fiescinke tez przygotowuje do wypadu na tor -> wreszcie naprawilem wentyla na chłodnicy :hahaha:
pP - 17 Lip 2009, 10:28

a ja u siebie klime napełniłem!! też na tor :rotfl:
dark86ford - 17 Lip 2009, 10:56

a ja juz tydzien temu pomalowalem bebny na czarno :rotfl:
dzieki temu bede mial +7KM i lepsza siłe hamowania na torze :hahaha:

pP - 17 Lip 2009, 12:56

kurcze, wszyscy się wzmacniają!! a co za rok na zlocie będzie to już sam nie wiem.. :rotfl:
WooYownik - 17 Lip 2009, 17:00

Ja swoją porządnie umyje dzień przed torem ... będzie +15 KM :D
dark86ford - 17 Lip 2009, 20:23

wooyo musze cie zaskoczyc mycie + woskowanie daje +25 KW i lepszą aerodynamike :rotfl:
Żółwik Tuptuś - 17 Lip 2009, 20:38

O w morde :| - a mnie tylko zostało poskładać silnik , skrzynię biegów ( bo mam i to i to rozebrane na części pierwsze ) Wymyślić zasilanie paliwem , wydech i ukł. chłodzenia .

Mam nadzieje że chłopaki zdążycie :fox:

zefir - 17 Lip 2009, 21:51

hmmm potrzebujesz pomocy, mam urlop od dzisiaj :D ale nie mam kasy na wyjazd wiec rece do roboty moge uzyczyc :D
trzeci - 18 Lip 2009, 21:48

U mnie napewno muszę dokończyć zlikwidowanie luzów w układzie kierowniczym.
Krzyżak już wymieniony i czekam teraz na maglownicę do Mafiosa.
W końcu przydałoby się też założyć pasy szelkowe, żeby się lepiej trzymać w RECARO.
No i może wysupłam ostatni grosz na rozpórki, bo sztywność budy Spadku, zwłaszcza po ostatnim strzale w zadek, pozostawia wiele do życzenia.
Pozdro ...

tommirs - 19 Lip 2009, 19:54

Żółwik Tuptuś napisał/a:
O w morde :| - a mnie tylko zostało poskładać silnik , skrzynię biegów ( bo mam i to i to rozebrane na części pierwsze ) Wymyślić zasilanie paliwem , wydech i ukł. chłodzenia .

Mam nadzieje że chłopaki zdążycie :fox:


Nawet mnie nie osłabiaj, że mozesz nie zdążyć. :krzesłemgo:
Nie po to na zabiegi laserowo-magnetyczne-jakieś tam chodzę, żeby bark poskładać, żebym nie miał z Wanną poupalać na torze :)

Żółwik Tuptuś - 19 Lip 2009, 20:19

tommirs, - pożyjemy - zobaczymy :) ( ja jestem dobrej myśli , ale jak to mówią " gówno chodzi po ludziach " )

zefir, - dzieki za pomoc , jak się okaże że czasowo nie wyrabiam , to się zgłoszę , narazie trzymają mnie części , które oddałem do obróbki . Ale mam nadzieje że się wszystko ruszy :)

Piter - 19 Lip 2009, 23:16

Żółwik Tuptuś, w najgorszym wypadku jak nie będziesz jezdził to dostaniesz aparat i będziesz robił zdjęcia :ok: :-P

[ Dodano: Nie Lip 26, 2009 00:04 ]
Helo, helo
Bierze ktoś z nas jakiś porządny sprzęt do fotek?
Mogę zabrać D3 lub chociaż Alphe 700 z jakimś sensownym szkłem :)

dark86ford - 28 Lip 2009, 12:08

Piter, byloby milo jakbys zabral aparacik, ja swojego tez wezme zeby chociaz jakies fotki byly (niestety jestem skazany na zwykla cyfrowke - canon a710IS)
elmek13 - 28 Lip 2009, 12:32

Furak 2.0 mondeo by Mafios (maruda) 97% in progress. :V: Reszta w swoim czasie ale już na torze. Będą to pierwsze fotki nowego auta.
zefir - 28 Lip 2009, 15:10

ja raczej biore moja Alfe 100 z tele
WooYownik - 28 Lip 2009, 16:42

Może tym razem będę miał troszkę więcej fotek :P jak tyle aparatów będzie :D
Żółwik Tuptuś - 28 Lip 2009, 22:19

Wuja, - ale teraz Ty jedziesz za mną ( wtedy będe miał chociaż z jedną bramkę do przejechania ;)

ps: Dziś silnik we Wannie zagadał więc coraz bliżej do realizacji wyjazdu . a jak tam u Was dziewczyny ? powybierali już sportowe Wunderbaumy i dolali wyścigowego płynu do spryskiwaczy ? :fox:

sowa - 28 Lip 2009, 22:29

mi siekiera kaprysi i jak tak dalej pójdzie to bede wam foty strzelać ;-(

jutro ją biorę w obroty może dojdę co jej nie pasi że fisiować musi <8>

Żółwik Tuptuś - 28 Lip 2009, 22:38

a co jej ?

ps: mam dobre RST w zapasie jakby co :fox: ( tylko turbina deko dymi na zimnym )

sowa - 28 Lip 2009, 22:53

prócz tego, ze jest xrką i czasami musi mnie powqr, żeby wiedziała ze ją kofam???? :-)



....to nic <8>

WooYownik - 28 Lip 2009, 23:06

Żółwik no problem :) bardzo chętnie :P
Moja mk6 jak to na mk6 przystało na zimnym silniku się dławi później idzie jak głupia, spalanie w normie ... tylko doleję sportowego płynu do spryskiwaczy co nawet lakier zdziera i będzie gotowa .... chyba że mnie zdenerwuje to według specyfikacji Wagonem przyjadę :D

Żółwik Tuptuś - 28 Lip 2009, 23:11

sowa, - kobiety czasami miewają fochy :cojest:

WooYownik, - kiedyś pisałem że twierdziłem że mk3 to upadek Forda .

Aż do momentu gdy nie zobaczyłem kolejnych " przebłysków geniuszu " fordowskich inżynierów w postaci kolejnych generacji . Teraz to już może być tylko gorzej .

Piter - 28 Lip 2009, 23:23

A mój VW lata jak ta lala :-P i jest ciągle gotowy do jazdy.
Teraz odpoczywa pod wydmą :ok:

WooYownik - 28 Lip 2009, 23:27

żółwik zgadzam się ... tylko jest mały problem .. mamy hopla na punkcie tych aut i nawet najbrzydsza mk6 nie potrafi tego przełamać .... po 6 latach użytkowania jestem w stanie stwierdzić że na swój sposób ten samochód ma duszę i jest piękny :) Mimo że w środku trzeszczy jak w mk1 i spalanie jest jak w mk3 ... :)
Żółwik Tuptuś - 28 Lip 2009, 23:30

Wuja, - i to jest właśnie miłość:)

Fajnie Cię będzie znów zobaczyć ( i Twoje mk6 )

Piter, - złom idzie w górę więc całkiem możliwe że znajdziesz kupca na swój PussyWagon i dasz radę za to kupić ikserkę ( za 550 zł w giełdzie jest jedna - jak przeliczysz passata kg razy 0.45 zł to wydoli ? :fox: )

WooYownik - 28 Lip 2009, 23:42

Żółwik Ciebie też będzie fajnie zobaczyć .. no i moją rówieśniczkę wannę ... :)
Piter - 29 Lip 2009, 00:07

Żółwik, wydoli :yes: i jeszcze na OC zostanie
aaaa i żaden Pussy :twisted: raczej BabyCar i raczej nie znajdę kupca, bo hmmmmm nie jest na sprzedaż <8>

zefir - 29 Lip 2009, 10:12

ja wczoraj w nocy stuklem seata cordobe malowany na vipera plus gosc z gola klata :hahaha:

jestem ready :-P

ewa40 - 29 Lip 2009, 19:00

Jest możliwość wykupienia kolacji dla przyjezdnych w piątek oraz śniadań na sobotę i niedzielę, lub tylko na niedzielę. Osoby chętne proszę o deklaracje do końca tygodnia i przesłanie odrazu danej kwoty na podane konto poniżej. Proszę podawać nicki przy wpłatach, oraz czego wpłata dotyczy. Wpłaty muszą się znaleźć na koncie najpóźniej do wtorku 4 sierpnia.
Do listy proszę się dopisywać na forum KFP w stosownym temacie

http://klubpumy.pl/viewtopic.php?p=117824#117824


Koszt kolacji piątkowej - 16 zł
Koszt jednego śniadania - 15 zł

Numer konta

Paweł Bogucki
Ul. Michałowska 2m 4
60-645 Poznań
numer konta
85168010460000300005282126[/b]

Piter - 29 Lip 2009, 22:18

Ktoś z nas się pisze ?
Ja jak zwykle po imprezie rano będę na 2KC, snikersie i energydrinku :hahaha:

elmek13 - 29 Lip 2009, 22:46

Przepiórka sądzisz, że nie damy rady? Przeżyliśmy zlot wiosenny to i ten przeżyjemy. :V:
sowa - 29 Lip 2009, 22:51

ja tez z posiłków rezygnuje... nie ma nic bardziej odzywczego rano niż zupka z kubka i widok zmęczonych znajomych twarzy <8> ;-( :fajka: zzz
Żółwik Tuptuś - 29 Lip 2009, 23:38

ja tam rano jestem pijany
zefir - 29 Lip 2009, 23:41

ja z zolwiem sie solidaryzuje plus zupka chinska z radomia
ewa40 - 31 Lip 2009, 01:06

Przypominam że kaski są obowiązkowe na Torze Poznań !!

Chcę również zwrócić uwagę na fakt, że każdy sam bierze pełną odpowiedzialność za siebie i za wszystko co może się wydarzyć na Torze, czyli ewentualne uszkodzenia itp. Tor Poznań ani Automobilklub Wielkopolski, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne spowodowane szkody lub wypadki.


Przypominam również, że impreza trwa cały dzień, zatem przyjeżdżamy w pełni zatankowanymi autami !

Kto ma jakieś zapasowe kaski, to niech zabierze z sobą, bo to różnie bywa jak znam życie ;)
A tak wygląda podział na pokoje

W związku z tym, że musiałam kierowniczce dać listę ilości noclegów z piątku do niedzieli i z soboty na niedzielę, musiałam Was dobrać w pary do pokoi, zgodnie z tym jak nocujecie.
Zatem lista wygląda tak:

Noclegi od piątku do niedzieli. Pokoje dwuosobowe

1. Lukas + Bajka
2. Agunia + Kasia
3. koleżanka Aguni + 1
4. Agnes + Oskar
5. mąż Agnes + Martyna
6. Andronik + 1
7. Markko + 1
8. Martinn + Markes

pokój jednoosobowy

1. Tusia8510

Noclegi z soboty na niedzielę. Pokoje dwuosobowe

1. jjb + Hania
2. Mario + Monia
3. laurenth + Olka
4. Matuch + Ewa
5. Maciek Matuszak + 1
6. Ola + Pass
7. Miniportal + Kasia
8. Sylwia + mąż
9. WolGang + 1
10. Śliczna + Bart
11. Przemek + 1
12. Kub@la + Kospian
13. Morgan + Gaydek
14. Sowa + Gwid
15. Pucio + żabcia
16. Trzeci + żółwik tuptuś
17. a1topgear + 1
18. pP + Dawidek
19. dark86ford + 1
20. Woyownik + Zefir
21. elmek13 + 1
22. Gereg + Pablo
23. znajomi Ślicznej24 - 2 osoby

Pokój jednoosobowy

1. Piter
2. Zbyszek Szwagierczak

apartament - Nie z próżności, tylko żeby wam pokoi starczyło ;)

1. ewa40 + Paweł

Potem podam jeszcze podział na 4 grupy 11-sto osobowe, które będa obowiązywały na
Torze i każda grupa będzie oznaczona innym kolorem.

zefir - 31 Lip 2009, 06:14

spie z wooyem i pysznie :D
tommirs - 31 Lip 2009, 14:00

a jakie będzie kryterium podziału na grupy? :)
ewa40 - 31 Lip 2009, 18:18

Każdy z czterech instruktorów będzie miał swoja grupę po 11 osób. Każda grupa też będzie oznaczona jakimś kolorem ( kartka przyklejona w prawym narożniku na przedniej szybie ) żebyście się nie pogubili instruktorowi ;) Pewnie podzielimy tak, żeby Pumki były z Pumkami, Fiesty z Fiestami no i "reszta świata".
tommirs - 31 Lip 2009, 19:35

a moge wiedzieć kto będzie instruktorem? poza oczywiście Profesorem?:)
trzeci - 31 Lip 2009, 20:19

ewa40 napisał/a:
Każdy z czterech instruktorów będzie miał swoja grupę po 11 osób. Pewnie podzielimy tak, żeby Pumki były z Pumkami, Fiesty z Fiestami no i "reszta świata".

Nas jest szesnaścioro, więc chyba 5 osób od nas będzie jeżdziło z innymi :myśli:
Kto się pisze na ćwiczenie poza główną grupą FKP ?
Ja mogę być pierwszy ;-))
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 31 Lip 2009, 20:41

drugii :)
sowa - 31 Lip 2009, 21:23

mnie to jedna rybka <8> .,.. mozna pogrupowac mniej wiecej mocowo auta zeby nie blokowac sobie toru w czasie cwiczen
xr2fun - 31 Lip 2009, 21:36

tommirs napisał/a:
a moge wiedzieć kto będzie instruktorem

Stig :ok:

WooYownik - 31 Lip 2009, 21:37

Jak znać życie to i tak będę osobno :) więc będę trzeci :P tym razem :P
tommirs - 1 Sie 2009, 01:52

xr2fun napisał/a:
tommirs napisał/a:
a moge wiedzieć kto będzie instruktorem

Stig :ok:


heh..to może podejrze w końcu co to za kierownik:

ja mogę się doczepić z Wami na czwartego jeżeli chcecie

ale z tym pytaniem o inych instruktorów to poważnie, interesuje mnie kto to będzie

ewa40 - 1 Sie 2009, 15:54

Nie mam pojęcia kto będzie. Zbyszek sam sobie dobiera resztę instruktorów i wierzcie mi że stawia na najlepszych. Wiem to na pewno, bo dwie kadydatury odpadły na starcie, gdyż Zbyszek twierdził że nie będą do końca kompetentni, zatem ja jestem spokojna i myślę że wy też powinniście być ;)
zefir - 1 Sie 2009, 17:09

ja chce z Preziem ;D
trzeci - 1 Sie 2009, 17:29

zefir napisał/a:
ja chce z Preziem ;D

Ależ zefirku ... zawstydzasz mnie <wstydnis>
:D

Piter - 1 Sie 2009, 18:39

mnie to obojętnie, ale wolałbym tez z wami.
WooYownik - 1 Sie 2009, 18:59

eeee...dobra skończcie te podziały .. zobaczymy na miejscu i tyle .. bo się jeszcze kółka wzajemnej adoracji tutaj porobią ... jak przekupki na bazarze normalnie :P
trzeci - 1 Sie 2009, 19:08

Moim zdaniem, lepiej będzie jak ewa40 będzie wczesniej wiedziała kogo z nas może przydzielić do innej grupy ?
A nie zastanawianie się i oglądanie na siebie, na miejscu.
I pożartować przy weekendzie też chyba można, czo ? ;-))
Pozdro ...

WooYownik - 1 Sie 2009, 23:12

No można można .. :P A nie można przy weekendzie się troszkę podroczyć? :P W sumie to już mamy 7 potencjalnych chętnych ... ty, sowa, żółwik, zefir, tommirs, piter i ja. Więc teraz mamy nadkomplet, na grupę separatystyczną :D :P
Piter - 1 Sie 2009, 23:28

Mnie tam obojętnie.
trzeci - 3 Sie 2009, 15:32

Dawidek nam odpadł - ręka w gipsie :|

?? Kto chętny na jego miejsce ??

pP - 3 Sie 2009, 15:55

szczerze to ja też niestety odpadam z osobistych powodów..

ktoś chętny na moje miejsce?? w razie czego kogoś spoza znajdę na pewno, ale wolałbym żeby ktoś pojechał nas reprezentować! :)

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 15:34 ]
żadnych chętnych? czyżbym był zmyszony jechać? :9:

tommirs - 4 Sie 2009, 20:32

nie ma co się rozczulać, tylko pakować klamoty i śmigać.

Ja też po moim dachowaniu pojazdem, który nie ma dachu ale ma cztery koła, mam nadal poważny problemy z prawym barkiem, ale takiego upalania na torze nie odpuszcze :ok: co najwyżej mój pilot/żonka mi pomoże :)

zestaw kół przygotowany i nie możemy się doczekać :-)

ewa40 - 4 Sie 2009, 21:08

Zwracam się do Was z apelem, o zachowanie w czasie imprezy na Torze Poznań rozwagi i wszystkich zasad bezpieczeństwa, oraz proszę Was o stosowanie się do wszystkich wskazówek instruktorów. Nie dajcie się ponieść fantazji i brawurze tylko potraktujcie to w ramach dobrej zabawy i nauki. Niestety Tor Poznań pochłonął kolejną ofiarę. W czasie zawodów w ten weekend 31.08-02.08 , z powodu odniesionych obrażeń zmarł młody chłopak. Niech to będzie dla was przestrogą przed przecenianiem swoich umiejętności. Ma to dla nas być dobra i pożyteczna zabawa i niech taką zostanie do końca
elmek13 - 4 Sie 2009, 21:14

Przyjęte do wiadomości. Ale jak ktoś nie umie się zachować nawet na ulicy a co dopiero na torze nie powinien wcale jeździć.
sowa - 4 Sie 2009, 21:31

elmek akurat nie masz racji, bo na torze czujesz sie bezpieczniej, wiec na więcej sobie pozwalasz.... pytanie czy na pewno znasz granice swoją i swojego auta.
Czasem wystarczy pozornie mały błąd czy defekt auta i brak umiejętności wyratowania się z opresji. A tor miejscami jest bardzo zdradliwy ;/

Tak jak pisała Ewa BAWIMY SIĘ!!!!! ....nie popisujemy !!!! i będzie wszystko ok <8>

dark86ford - 4 Sie 2009, 21:35

sowa napisał/a:

Tak jak pisała Ewa BAWIMY SIĘ!!!!! ....nie popisujemy !!!! i będzie wszystko ok <8>

wszystko z glowa i z rozsadkiem a bedzie dobrze i wszyscy dojada szczesliwi do domów :hihihi:

elmek13 - 4 Sie 2009, 22:51

Sowa masz rację. Ale znam auto. Wiem, że jak nacisnę hamulec ono stanie. Poza tym jakoś na pierwszym moim zlocie (Tor Poznań) każdy się słuchał instruktora i organizatorów i nie było żadnych szaleństw. I tak zamierzam się bawić. Ale dobrze dziękuję za spostrzeżenie. :yes:
trzeci - 4 Sie 2009, 23:19

pP napisał/a:
żadnych chętnych? czyżbym był zmyszony jechać? :9:

Spokojnie, powinniśmy zapełnić te dwa wolne miejsca.
Czekamy na potwierdzenia, jutro powinny być :)
Pozdro ...

sowa - 5 Sie 2009, 10:09

Kto od nas nie ma kasku na impreze?? -tylko bez wygłupów. Musi to być kask typowo samochodowy lub motocyklowy, pozostałe z reguły mają wewnątrz metkę z przekreślonym motorkiem lub stosowne ostrzeżenie i takie się nie liczą :-)

1. sowa- <mp>
2. Gwid- <mp>
3. trzeci- <mp>
4. PUCIO- <???>
5. Żółwik Tuptuś- <mp>
6. dark86ford- <mp> <mp>
7. Qzyn - <mp>
8. WooYownik- <???>
9. xxx- <???>
10. elmek13- :nawalony: :nawalony:
11. a1topgear- <???>
12. Pablo- <mp>
13. Greg_FKP- <mp>
14. tommirs- <???>
15. zefir- <mp>
16. Piter- :nawalony:

Jeśli os.tow chce być w aucie podczas ćwiczeń też musi mieć orzeszka. Proszę podać jeśli nie będzie miała <mp>

Greg_FKP - 5 Sie 2009, 10:35

Witam, ja kask mam ale mam inny problem ;-(
Niestety nie dam rady przyjechać, wiem że byli chętni na miejsca
więc najpierw pisze tutaj. Jeżeli ktoś chętny na moje miejsce to prosze o info.

Pzdr.

sowa - 5 Sie 2009, 10:40

rozpuść witki u Focusów, bo u nas dzisiaj się ponownie zwolniło jedno z dwóch wolnych miejsc ;/
Greg_FKP - 5 Sie 2009, 11:15

Sorki za zamieszanie, jednak będe tylko że nie focusem.
Już nie mieszam i dozobaczenia na torze :ok:

Pzdr.

sowa - 5 Sie 2009, 11:17

:ołnoł:


ale masz kask.... będzie ci wybaczone <8>

Pablo też ma??

Greg_FKP - 5 Sie 2009, 11:24

sowa napisał/a:
Pablo też ma??

Tak, też można go odznaczyć.

Pzdr.

dark86ford - 5 Sie 2009, 11:40

sowa, ja tez mam hełmofon jakby cos :rotfl: <mp>
Terrorist - 5 Sie 2009, 12:17

jakby cos to moge wziac kask z domu :-)

co prawda fofka nie bede ale popatrzec z checia :ok:

zefir - 5 Sie 2009, 12:18

mam kask motocyklowy:D
Terrorist - 5 Sie 2009, 12:18

w sumie napiszcie ile wam brakuje to postaram sie zalatwic takowa potrzebna liczbe :-)
sowa - 5 Sie 2009, 12:20

właśnie próbuje do tego dojść ile bo ok 10 szt mam. Na ile wcześniej musimy powiedzieć gdyby i to brakło?? <8>
Qzyn - 5 Sie 2009, 12:28

Yyyy, ponoc jest jeszcze jakies wolne miejsce, no to chyba czas najwyzszy sie troche poduczyc jezdzic ;) Sprawdze czy na bank nie mam nic w ten weekend i jesli nie to dzisiaj potwierdzam swoj udzial i robie przelew. Mam nadzieje ze nikomu nie bedzie przeszkadzalo ze przyjade honda...
Terrorist - 5 Sie 2009, 12:29

ja mam 3 kaski jakby co

wiec jak wiecej trzeba to dzien wczesniej dac znac :)

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 12:30 ]
Qzyn napisał/a:
Mam nadzieje ze nikomu nie bedzie przeszkadzalo ze przyjade honda...


wazne zeby jechalo a nie czy pytasz czy honda przyjechac nie mozna :rotfl:

ja nawet betka nie przyjade bo 13 bedzie miala SWAPA i chyba pojdzie na sprzedaz

sowa - 5 Sie 2009, 12:33

Qzyn, teraz to jak juz cos masz, to będziesz musial to przełożyc <8>

Terrorist, możesz być pewnien ze to jeeeeedzieeeeee :-)

co do kasków bede pamietać :ok:

Terrorist - 5 Sie 2009, 12:39

ok dzisiaj je poleruje :-P

no to licze na przejazdzke :twisted:

dark86ford - 5 Sie 2009, 12:39

sowa, to moze niech kazdy pisze czy jego osoba towarzyszaca bedzie miala kask czy nie, bo wtedy bedzie rzeczywisty obraz ile kaskow bedzie potrzeba (w zalozeniu osob towarzyszacych ktore beda jezdzily oczywiscie)
odrazu mowie ze u mnie osoba bedzie miala <mp>

Qzyn - 5 Sie 2009, 12:44

Hehehe, Sowa ja tez juz sie nie moge doczekac zeby Was zobaczyc :) To juz nawet o ta jazde nie chodzi :rotfl:
Piter - 5 Sie 2009, 12:45

sowa, nie mam kasku.

Qzyn, zajebi@cie że będziesz.

sowa - 5 Sie 2009, 12:46

dark86ford napisał/a:
sowa, to moze niech kazdy pisze czy jego osoba towarzyszaca bedzie miala kask czy nie, bo wtedy bedzie rzeczywisty obraz ile kaskow bedzie potrzeba (w zalozeniu osob towarzyszacych ktore beda jezdzily oczywiscie)
odrazu mowie ze u mnie osoba bedzie miala <mp>


dlatego jest pod lista
Cytat:
Jeśli os.tow chce być w aucie podczas ćwiczeń też musi mieć orzeszka. Proszę podać jeśli nie będzie miała <mp>



Qzyn nie gadaj....będzie grubo :krakowiaczek:

Piter - 5 Sie 2009, 12:47

Aaaa jak się zwolniły pokoje i ktoś chce być w oddzielnym to mogę oddać swój i się z kimś z nas obsadzić w dwójce.
Mi tam obojętnie.

sowa ja nie mam kasku :|

Qzyn - 5 Sie 2009, 12:50

No to mozemy kimnac sie w dojce Piter ;)
Sowa ja mam kask
A co do tego ze bedzie grubo - na imprezie na pewno
Na torze nie wiem - ja sie boje szybko jezdzic bo juz stary jestem :)

Terrorist - 5 Sie 2009, 12:51

Piter napisał/a:
ja nie mam kasku


no to masz zaklepany :-)

sowa - 5 Sie 2009, 12:53

spoko Qzyn zawiążemy ci oczy zebys sie nie bał :-) kaski zaznaczone, pokoiki musi już sam najwyższy odhaczyc, ja podaje info do Pumek.
Piter - 5 Sie 2009, 12:54

Qzyn napisał/a:
No to mozemy kimnac sie w dojce Piter ;)

Oki

Qzyn napisał/a:
- ja sie boje szybko jezdzic bo juz stary jestem :)

Zauważyłem :hahaha:

Terrorist, Dzieki :)

sowa - 5 Sie 2009, 12:57

Piter z Qzynem będziecie w pok. 18 zamiast pP i Dejwa <8>
jedynka wolna

Terrorist - 5 Sie 2009, 12:58

Piter, no problemo <8>

a moze ktos ma dwojke i miejsce wolne to bym sie zrzucil i bym przekimal u niego bo tak po % jakims to ciezko bedzie do domu wrocic :-)

Qzyn - 5 Sie 2009, 13:00

Kurna i juz mi samopoczucie skoczylo prawie jak przed zlotem FKP - tylko nie wiem jeszcze czy to Sowa czy Piter tak na mnie dziala.... albo wizja weekendu z Zuuwiem :rotfl:
sowa - 5 Sie 2009, 13:06

obstawiam jednak Skorupe :-)
Terrorist, poki co trzymajac sie scisle listy jest wolna jedynka po Piterze. Moze sie skusisz jednak na fuul pakiet razem z torem... płacisz pP wiec sie dogadaj <8>

Qzyn - 5 Sie 2009, 13:07

Soooowa, skoro byly 2 wolne miejsca to rezerwuje drugie dla mojego kolegi jesli mozna (wspolbudowniczy MK jedynki i repliki :) . No i pokoik dla niego. Kask mu zalatwie. Auto subaru outback.
sowa - 5 Sie 2009, 13:11

yy ok... czyli na miejsce pP wchodzi kolega Qzyna.. i śpi w jedynce po Piterze <8>
Przelewy puscie na konto z pierwszego posta, Artur rozdysponuje tak jak powinno być.
na PW podaj mi imię i nazwisko kolegi <8>

Miejsc wolnych na chwilę obecną brak <8> Co do noclegu dla Terrorista zapytam Ewy40...tylko dopisz czy chcialbys razem z jedzonkiem (pakiet kosztuje 100zł)

Qzyn - 5 Sie 2009, 13:14

To zadna tajemnica
Jarosław Hełmiński
Bierze tak jak ja - impreza, nocleg i tor czyli w sumie 220zl o ile sie nie myle. Przelewy pojda dzisiaj wieczorem.

Terrorist - 5 Sie 2009, 13:15

sowa napisał/a:
Co do noclegu dla Terrorista zapytam Ewy40...tylko dopisz czy chcialbys razem z jedzonkiem (pakiet kosztuje 100zł)


jak juz to taki pakiet za 100 i bajka :-)
a powiedz ktos czy beda swiatla i mala konkurencja na 1/4 tez bedzie?

Qzyn - 5 Sie 2009, 13:17

Terrorist z calym szacuniem ale na akademii jazdy nie bedzie nauki jazdy wprost ;)
sowa - 5 Sie 2009, 13:18

tak ale stoop nie na tamto konto (pumowe) tylko nasze stare klubowe :-)

Kod:
50 1020 5558 1111 1254 1280 0165
Artur Trzeciakiewicz, Dubois 10/13, 71-610 Szczecin


Terrorist, jak potwierdze ze jest wolne wyro to dam znak do zrobienia przelewu. 100zł to na nocleg i kolacje, bez jazdy tak dla jasnosci :-) ..co do swiatel i 1/4 yy jak pisał Qzyn... bedziemy jednak skrecac niestety :-) ale to tez bywa fajne... mozenie tak jak prosta ale daje rade<8>

Żabcia - 5 Sie 2009, 13:18

a ja poproszę o rezerwację orzeszka :) bo nie wiem, czy na ten łikend jest wolny <mp>

a Pucia pogonię by sprawdził :hihihi:

Terrorist - 5 Sie 2009, 13:21

2 kaski zarezerwowane :-P
1.Piter
2.Żabcia :-)

sowa - 5 Sie 2009, 13:25

ponawiam wiec liste z kaskami :-)
Kto od nas nie ma kasku na impreze?? -tylko bez wygłupów. Musi to być kask typowo samochodowy lub motocyklowy, pozostałe z reguły mają wewnątrz metkę z przekreślonym motorkiem lub stosowne ostrzeżenie i takie się nie liczą :-)

1. sowa- <mp>
2. Gwid- <mp>
3. trzeci- <mp>
4. PUCIO- <mp> , <mp> od. T
5. Żółwik Tuptuś- <mp>
6. dark86ford- <mp> <mp>
7. Qzyn - <mp>
8. WooYownik- <mp>
9. Jarek H. - <mp>
10. elmek13- :nawalony: :nawalony:
11. a1topgear- <???>
12. Pablo- <mp>
13. Greg_FKP- <mp>
14. tommirs- <mp> <mp>
15. zefir- <mp>
16. Piter- <mp> od. T

Jeśli os.tow chce być w aucie podczas ćwiczeń też musi mieć orzeszka. Proszę podać jeśli nie będzie miała <mp>

Terrorist - 5 Sie 2009, 13:27

sowa, to Pucio ma miec kask odemnie czy żabca bo sie teraz gubimy
sowa - 5 Sie 2009, 13:30

juz wyjasnione... pucio ma swoj, dla żabci pożyczamy <8>
Piter - 5 Sie 2009, 13:56

Qzyn napisał/a:

Bierze tak jak ja - impreza, nocleg i tor czyli w sumie 220zl o ile sie nie myle. Przelewy pojda dzisiaj wieczorem.

Pokój jednoosobowy jest o 10zł droższy-ja tak płaciłem, ale jest juz opłacony prze ze mnie wiec już nie róbmy problemu za te 10zł. Ktoś kto będzie spał w jedynce niech wpłaca normalnie i nie ma sprawy.
a tak się zastanawiam ze skoro Qzyn jedzie z kumplem to ja zostanę może jednak w jedynce co by koledze było raźniej i nic już ze mną nie zmieniajcie.
Tak jak pisałem, mi to obojętnie.

ehhhhh emocje, emocje :nawalony: :nawalony:

zefir - 5 Sie 2009, 13:57

ooo qzyn fajno ;D
czyli nie bede sam vteciem :D

sowa - 5 Sie 2009, 14:06

podałam Ewie j.w.
Mi się osobiście wydaje, ze nikt nie będzie chodził po pokojach i legitymował mieszkańców :-) . Oby liczba osób i nazwiska w grupie jako takie się zgadzały.
Jak sie położycie tak zostanie. Jeśli w jedynce uśnie ktoś inny niż Piter wisi mu dychę <8> chyba ze bedzie spał z nim w jednym łóżku to juz sami należność ustalicie <8>

elmek13 - 5 Sie 2009, 14:16

Czyli liczba osób w pokoju nie ma znaczenia ? :V: Oj będzie balet do rana.
sowa - 5 Sie 2009, 14:23

bez nadinterpretacji prosze gy
ok hamujemy z OT bo znowu lista z kaskami przepadnie :fox:

Greg_FKP - 5 Sie 2009, 15:14

Qzyn napisał/a:
Na torze nie wiem - ja sie boje szybko jezdzic bo juz stary jestem

Walniesz sete przed szkoleniem to ci przejdzie :-P
Jak pozwolisz to pisze się na przejazd w fotelu obok.

Pzdr.

sowa napisał/a:
ok hamujemy z OT bo znowu lista

Sorki :|

Qzyn - 5 Sie 2009, 15:19

Luzno - to moj dzial wiec ja bede tu sprzatal hehehe. Greg, jesli tylko masz ochote i bedzie mozliwosc to zapraszam :)
trzeci - 5 Sie 2009, 15:43

W poście początkowym macie podane kto z kim kima po ostatnich roszadach osobowych.
Lista na dzień dzisiejszy, przesłana przez ewę40, na razie bez numeracji pokoi która zostanie podana póżniej.
Aktualizacja będzie na bieżąco, jeśli jeszcze będą jakieś zmiany.

Poniżej jej kopia:
1. sowa + Gwid
2. PUCIO + Żabcia
3. trzeci + Żółwik Tuptuś
4. a1topgear + os.tow.
5. Jarosław Hełmiński + Qzyn
6. dark86ford + os. tow.
7. Woyownik + Zefir
8. elmek13 + os. tow.
9. Greg + Pablo
10. Piter - pokój jednoosobowy

WooYownik - 5 Sie 2009, 16:48

Posiadam kask - za 60 zł kupiony ale jest .. miałem go na zlocie na torze poznań, więc nawet Gwid może potwierdzić że się nadaje :D
http://allegro.pl/item703...w_promocja.html <- coś podobnego do tego tylko model 2007 ;)

sowa - 5 Sie 2009, 18:16

Wychodzi ze ja mam do dyspozycji 7 kasków + 3 szt od Terrorista.
Póki co u nas mają z tej puli zaklepane:
Żabcia
Elmek + Zasti
a1topgear
tommirs
Piter


co daje 6szt
Ewa40 przyklepała 3 szt, więc 1 szt póki co zaproponowałam Pumom. Jeśli u nas się cos zwolni dajcie znać, bo u nich zapotrzebowanie jest zdecydowanie wieksze <8>

laurenth1981 - 5 Sie 2009, 18:55

sowa nie wiem czy czytałaś mój post na forum (pumy) ale ja chętnie się zgłoszę po ten jeden kask (oczywiście jeżeli jest jeszcze wolny :) ).
ewa40 - 5 Sie 2009, 19:20

Wiem że Andronik u nas na forum był zainteresowany kaskiem, bo sama go po naszej rozmowie telefonicznej skierowałam do sympatycznej koleżanki sowy ;)
sowa - 5 Sie 2009, 19:35

tak, odpisałam na PW Andronikowi że coś sie powinno znaleźć, później zobaczyłam na waszym forum że laurenth1981 wpisał sie w temacie pierwszy... a ze kask został na chwile obecną jeden nie chciałabym tego sama rozstrzygać kto pierwszy komu pożyczać itd <8>

Mogę losować jesli chcecie, a możecie zdecydować miedzy sobą. Jest szansa, że te dwa niepotwierdzone kaski od nas sie zwolnią wtedy nie będzie problemu. :-)
Ode mnie miało być ok 10 kasków, ale jest tylko 7 bo pozostałym jak się okazało uszkodzono niedawno zapięcia.

tommirs - 5 Sie 2009, 20:15

melduje posłusznie, że posiadam orzecha zarówno ja jak i moja pilotka...spox

Jezeli ktoś potrzebuje to moge użyczyc/odsprzedać, kto co potrzebuje, jeszcze jedna sztukę (czarny półotwarty Tornado)

sowa - 5 Sie 2009, 20:48

jak możesz to zabierz, na pewno się przyda :ok:
Ok w takim razie mamy dwa wolne... Po jednym dla Laurentha i Andronika?

ewa40 - 5 Sie 2009, 21:47

Jak nikomu od was nie są potrzebne już, to jak najbardziej sowa :) Dzięki :)
Terrorist - 5 Sie 2009, 21:54

czyli moje 3 szt zaklepane
1 dla mnie
2 Piter
3 żabcia

:-)

Żółwik Tuptuś - 5 Sie 2009, 22:33

Zara , moment - to tam czeba będzie skręcać ? :9: Na tym Torze ?? to jak oni go wybudowali że skręcać czeba ? ;-|

ps: to ja nie jade :obrazony:

Terrorist - 5 Sie 2009, 22:36

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Zara , moment - to tam czeba będzie skręcać ? :9: Na tym Torze ?? to jak oni go wybudowali że skręcać czeba ? ;-|

ps: to ja nie jade :obrazony:


Zolwik no co ty :-) skrecanie nie jest takie zle :łoś: :łoś: :łoś:

elmek13 - 5 Sie 2009, 23:08

Tuptak...a może się później uda zrobić przejażdżkę tylko na wprost na 400m....
Trzeba Prezia pomęczyć. I Ewę 40...z PKP. :V:

ewa40 - 5 Sie 2009, 23:13

No to co chłopaki i dziewczyny ;) Teraz to tylko nam zostaje szykować maszyny bike , potem na Tor :driver: ,a wieczorem..... :gitarzysta: pub2 (bo wszyscy polacy to jedna rodzina....la la :-) ) <disco> :piwkowanie: :kiwaczek: :poleczka: i cięzki poranek :akuku: :D
sowa - 5 Sie 2009, 23:13

nikt wam skręcać nie kaze na dobra sprawe... :yyy: tylko wiecej czasu spedzicie z grabiami (jak to kiedys ktos w zg)....niz w autach :-)
Terrorist - 5 Sie 2009, 23:15

ja tam sie ciesze i nie marudze bo dzieki kilku osobom tym bardziej Sowie i Ewie bede mial jakis nocleg a i mam nadzieje ze ktos mnie przewiezie mchina swa wojenna :twisted:
elmek13 - 5 Sie 2009, 23:30

Pomyliłem posty...ale dobrze jest. :bigok:
ewa40 - 5 Sie 2009, 23:44

elmek13 napisał/a:
Tuptak...a może się później uda zrobić przejażdżkę tylko na wprost na 400m....
Trzeba Prezia pomęczyć. I Ewę 40...z PKP.


Ktoś mnie koleją chce przewieźć ? Czy odebrać z dworca czy jak ? :he: :cojest:

elmek13 - 6 Sie 2009, 00:18

Ewa...wszystko w swoim czasie. Ale nic strasznego. :V: W sumie macie klub Puma Klub Polska nie. W skrócie PKP.
ewa40 - 6 Sie 2009, 00:20

Nie elmek13 :) Klub Forda Pumy...KFP :-)
zefir - 6 Sie 2009, 08:48

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Zara , moment - to tam czeba będzie skręcać ? :9: Na tym Torze ?? to jak oni go wybudowali że skręcać czeba ? ;-|

ps: to ja nie jade :obrazony:


zacutuje sie sam z sobotniego poranka w Ułęży : OSZUKALI MNIE :D

elmek13 - 6 Sie 2009, 09:17

KFP... :ups: zdarza się. Ale pomysł był dobry. :V: Terrorysta a kto i jaką machiną? Co to średniowiecze mamy? Mogę ci zaproponować katapultę...podobno ktoś tam przeżył taki nie zapomniany lot. :devil:
sowa - 6 Sie 2009, 10:10

prrrrrrrr <bat>
Terrorist - 6 Sie 2009, 13:04

elmek13 napisał/a:
Terrorysta a kto i jaką machiną? Co to średniowiecze mamy? Mogę ci zaproponować katapultę...podobno ktoś tam przeżył taki nie zapomniany lot

a kto laska :-)

katapulte powiadasz... ale skrecac nie mozna :hahaha:

dark86ford - 6 Sie 2009, 13:58

Terrorist napisał/a:
katapulte powiadasz... ale skrecac nie mozna :hahaha:
a widziales kiedys katapulte z osia skretna?? :hahaha:
Terrorist - 6 Sie 2009, 14:00

dark86ford napisał/a:
Terrorist napisał/a:
katapulte powiadasz... ale skrecac nie mozna :hahaha:
a widziales kiedys katapulte z osia skretna?? :hahaha:


dobra to d kogo mam sie zglosic po to cacuszko?? :-P

aaaa i zbroja do tego ?? czy wsiur w gumiokach?? :rotfl:

sowa - 6 Sie 2009, 14:07

dziewczyynyyyy spadajcie do sb :polbie:
dark86ford - 6 Sie 2009, 14:32

sowa, wybacz prosze, <upss> zachowalismy sie jak smarkacze, wiecej sie to nie powtorzy notw
sowa - 6 Sie 2009, 14:36

wiem
:rewolwerowiec:

Qzyn - 6 Sie 2009, 14:56

http://www.fiestaklubpols...p=411282#411282

tutaj sie wyzywamy od teraz a ten temat przeczyszcze i nie chce tu wiecej offtopu !

Qzyn - 10 Sie 2009, 12:23

No i sie znowu porobilo. Odsprzedam jedno miejsce na kursie :) Ale to to kolegi - ja jade na bank :ok:
dark86ford - 10 Sie 2009, 22:21

u mnie zwolnilo sie miejsce "pilota" z oplaconym juz noclegiem i impreza potorowa, wiecej info na PW, potwierdze najpozniej w srode rano
Piter - 10 Sie 2009, 22:46

Co się z wami dzieje ;/ :|
Cholera, weźcie się w garść !
Kolejny raz taka okazja może się nie powtórzyć, nie za taka kasę.
Sprawa u mnie jest jasna:
dzieci mogą płakać, żona może nawet grozić mi sexem - powiedziałem że przyjadę i będę <8>

elmek13 - 10 Sie 2009, 23:11

No właśnie !!!! Jest zasada chce się być... to jest a nie marudzenie.

Dla mnie nie ma znaczenia, pogoda, warunki do spania, klimat itp.

Powiedziałem, że będę... więc będę !!! Bo chcę tam być zapisać się na kartach historii. :V:

Piter - 10 Sie 2009, 23:12

Iiiiii śpiewać będziem :9:
sowa - 10 Sie 2009, 23:42

Piter napisał/a:
Iiiiii śpiewać będziem :9:


nie zachęcasz Piotruś :zalamka:

dark86ford - 11 Sie 2009, 07:17

ja tez bede tylko moj "pilot" ma roztrzaskana czaszke i lezy w szpitalu, wiec jesli ktos chetny to zapraszam, info na PW
Tommur - 11 Sie 2009, 12:50

elmek13 napisał/a:
Bo chcę tam być zapisać się na kartach historii.


hehe. Tylko pozytywnie się zapisz. A wrażenia z dużej pętli niezapomniane.
Elmek wykręć jakieś prędkie kółko i będzie spox. :twisted:

zefir - 11 Sie 2009, 16:43

kupilem wunderbauma do auta ;D wiec jestem zwarty i gotowy :D
Piter - 11 Sie 2009, 23:01

Ja wlałem do spryskiwaczy płyn z alkoholem <8>
Będę od piątku wieczorem :ok:

ewa40 - 12 Sie 2009, 02:08

Zbliżamy się do imprezy, zatem wklejam wam to co pisałam na Pumkach. Myślę że wszystko już powinno być przynajmniej w miarę jasne i zatem do zobaczenia na Torze :ok:

Podam wam teraz w zasadzie końcowe informacje i bardzo proszę zwrócić szczególną uwagę na wszystko co jest zaznaczone jako ważne.

Ważne !

Nasza impreza na Torze Poznań będzie jednak imprezą zamkniętą, zatem wszystkie osoby , które chcą wjechać żeby nas zobaczyć czy porobić fotki, do piątku muszą na moje PW podać mi nazwiska, ilość osób w aucie i numer rejestracyjny pojazdu, którym przyjadą. Nikt kto nie poda danych, nie będzie wpuszczony na Tor ! Ilość osób również jest ograniczona. Goście parkują swoje samochody na lewo za bramą wjazdową ( dla tych co znają Tor, część zwana "ciężarówkami" )

Ważne !

Głośność przy 3 tys. obrotów nie może przekraczać 96 db ! Każdy kto ma wątpliwości co do swojego wydechu, może podjechać w piątek na stację Automobilklubu na ul. Towarowej w Poznaniu i zbadać głośność. Musicie wziąść pod uwagę fakt, że jeżeli wasz wydech jest głośniejszy i to zlekceważycie, to pomimo, że zapłaciliście w imprezie na Torze brać udziału nie będziecie mogli. Panie z ochrony środowiska w czasie rutynowej wizyty na Torze, bardzo żywo się zainteresowały naszą imprezą ( wypada ona w święto kościelne) zatem możemy się liczyć z jakąś kontrolą w czasie naszego pobytu na Torze

W czasie trwania imprezy stosujemy się do wszystkich wskazówek osób odpowiedzialnych za tą imprezę. Są to instruktorzy, "Pani kierownik od spraw technicznych" ;) - jjb i ja . Niestosowanie się do zasad bezpieczeństwa i lekceważenie wskazówek od wyżej wymienionych osób, prowadzi do zakończenia uczestnictwa danej osoby w imprezie. Kaski, ważne ubezpieczenie OC i NW , gaśnica, trójkąt obowiązkowe ! Auta zatankowane !

Bagażniki i wnętrze samochodu musi być puste ! Auto w miarę przynajmniej czyste. Hamulce sprawne ! Gaśnica, lewarki przymocowane. Zero luźnych przedmiotów latających po wnętrzu auta. Auto w takim właśnie stanie przyjeżdża na Tor, bo nie ma tam miejsca na składowanie rzeczy, które na codzień może wozicie w aucie. To nie nasze wymysły, tylko wszystko dla Waszego bezpieczeństwa kochani.

Kwestie organizacyjne

Przyjeżdzacie na Tor o godz.8.00 rano i stajecie przed bramą wjazdową na Tor. Tam dostaniecie wszystkie dokumenty, numery startowe, podpiszecie oświadczenia i przejdziecie Badanie Kontrolne. Potem zjeżdżacie pod biuro, ale od tyłu. Tam gdzie jest bezpośrednie wejście na salę wykładową. Po części teoretycznej kierujecie się w stronę wjazdu na karting i tam będą czekać na Was 4 samochody instruktorów, oznaczone czterema różnymi kolorami na tylnej na szybie, który odpowiada kolorowi danej grupy na jakie zostaniecie podzieleni. Każde auto które ma taki sam kolor na szybie jak instruktor, ustawia się za tym autem. Podział na "kolorowe grupy" podam wam lada moment. Z tego miejsca rozjeżdzacie się już z Waszymi instruktorami na cztery różne miejsca Toru, gdzie będziecie mieli z nimi zajęcia praktyczne. Podam Wam poniżej przybliżony plan imprezy. Im sprawniej będzie się wszystko odbywać, tym więcej czasu spędzimy na torze. Zatem bez marudzenia i przeciągania, tylko postawmy na szybkie i sprawne zorganizowanie się ;)
Wszystkie osoby , które przyjadą w piątek do Ośrodka, dostaną już dokumenty i numery startowe, zatem będą mogli pospać powiedzmy z pół godziny dłużej . Mogą być wtedy o 8.30 - 8.40 pod bramą Toru ;) Zachęcam ! :)


Myślę że naprodukowałam się tu na tyle, że chyba niczego nie pominełam
Wrzucam Plan imprezy. Mam nadzieję, że czas pewnych rzeczy, jak przekąska, tankowanie, czy ustawienie się w grupy po teorii, skróci się a wtedy więcej czasu spędzicie na Torze ;)

PLAN AKADEMII JAZDY – FORDA PUMY

8.00 – 9.00 - Przyjęcie na bramie, wydawanie dokumentów przejazd na salę wykładową (Duża Sala w Pawilonie) + BK
9.00 – 10.30 - Teoria
11.00 – 13.00 - Jazdy: 4 próby (sekcje zakrętów)
13.00 – 14.00 - Obiad + tankowanie (we własnym zakresie, na dowolnej stacji w Poznaniu)
14.00 – 16.00 - Zajęcia – Duży Tor
16.00 – 18.00 - Próby : Sz1, Sz2, Sz3
• Sz1 – Karting wg szkicu
• Sz2 – Slalom bramkowy (wiadukt)
• Sz3 - Proste startowe – depot meta wg szkicu

Kolacja godzina: 20.30
Ośrodek Szkoleniowy Sił Powietrznych w Kiekrzu
ul. Rekreacyjna 2
60-480 Poznań
woj. wielkopolskie


Tu macie linki do prób naszkicowane odręcznie, tak żebyście mieli wiedzę już teraz , jak to ma mniej więcej wyglądać. To dostaniecie wydrukowane razem z resztą dokumentów. Może być tak, że w zamian za dłuższą jazdę po dużej pętli zrobimy tylko dwie, ale to już wszystko powierzam Zbyszkowi

http://img198.imageshack....963/img032t.jpg
http://img194.imageshack....559/img034s.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/796/img035a.jpg

Myślę że wszystko przynajmniej w miarę jasne już jest, więc ....do zobaczenia na Torze !! :)

dark86ford - 12 Sie 2009, 07:19

no no... widze ze bedzie sie dzialo :hihihi:
ewa40 napisał/a:
Bagażniki i wnętrze samochodu musi być puste !
czy to znaczy ze musze wykrecic sub'a :9: ??
jjb - 12 Sie 2009, 08:21

Cześć
Jeżeli jest trwale zamocowany, nie zagraża Twojemu życiu ani innych to jasne że nie musisz tego wykręcać :)

Qzyn - 12 Sie 2009, 09:15

A co z kolami zapasowymi? bo zawsze na takie imprezy woze sobie 2 kola zapasowe, nie bedzie ich gdzie zlozyc?
sowa - 12 Sie 2009, 09:58

Poprosiłam Pucia by sie zorientował dokładnie jak to bedize z miejscem na rzeczy... przyjeżdżamy z trasy wiec to logiczne ze nie pustymi autami. Jesli nic nie zalatwi to albo poprosimy ktoregos z kibiców o uzyczenie powierzchni magazynowej jego bolidu albo bedize trzeba zrobic zrzute na np jeden z pokoi hotelowych i w nim zrobić składowisko :yyy:
Greg_FKP - 12 Sie 2009, 10:18

Też pytałem o koła na Pumkach,
jestem niby od piątku ale pewnie
w ośrodku gdzie spimy nie przyjmą mnie z 6 kołami
w pokoju ( 6 bo 2 moje i 4 pablo ) :|

Pzdr.

dark86ford - 12 Sie 2009, 10:31

Greg_FKP, jesli kola beda w folii lub innego rodzaju "ochraniaczach" i powiesz ze to twoj niezbedny bagaz podreczny :hahaha: to sadze ze nie powinno byc problemu...
trzeci - 12 Sie 2009, 11:02

Spokojnie :)
Będzie gdzie zrzucić zbędny ciężar z auta.
Tak jak Asia napisała, PUCIO działa a należy on do skutecznie działający ludzi ;-))

Darek, wywal tego suba, szkoda auto dociążać i zmniejszać stosunek mocy do wagi ;-))
Pozdro ...

dark86ford - 12 Sie 2009, 11:31

trzeci, suba wysadze, ale wzmaka na glosniki to juz nie hehe :-P
niebede jechal ponad 150km w ciszy sluchajac tylko swiszczacego wiatru :rotfl:

tommirs - 12 Sie 2009, 11:46

na Tor biorę drugie autko z kołami zapasowymi, Qzyn jak chcesz to i Twoje tam zmieszczę
ewa40 - 12 Sie 2009, 13:03

sowa napisał/a:
... przyjeżdżamy z trasy wiec to logiczne ze nie pustymi autami. Jesli nic nie zalatwi to albo poprosimy ktoregos z kibiców o uzyczenie powierzchni magazynowej jego bolidu albo bedize trzeba zrobic zrzute na np jeden z pokoi hotelowych i w nim zrobić składowisko


Pomieszczenie na bagaże dla was będzie. Niestety Zbyszek wczoraj jak z nim rozmawiałam powiedział, że nie będzie tam aż tyle miejsca żeby każdy tam zrzucił cały dobytek z którym jeździ na codzień ;) Stąd prośba o posprzatanie aut przed imprezą. Opony na zmianę jeżeli ktoś uważa że są niezbędne, pewnie też mozna będzie gdzieś tam zostawić, więc nie przesadzajmy z wynajmowaniem jakiegoś pokoju na graty ;)

trzeci - 12 Sie 2009, 14:49

ewa40 napisał/a:
więc nie przesadzajmy z wynajmowaniem jakiegoś pokoju na graty ;)

Ewo, to nie przesada tylko zwykła zaradność :)
Pierwsza informacja była inna, więc postanowiliśmy zapewnić sobie pomieszczenie na nasze graty.
I gdyby była taka konieczność, to byłby to nawet wynajety pokój hotelowy ;-))
Ale fajnie, że sytuacja się zmieniła :)
Thx.
Pozdro ...

ewa40 - 12 Sie 2009, 15:23

Oj wiem, wiem, że jestescie bardzo dobrze zorganizowani ;) Dobrze mają z Wami wasze bagaże :-) ;)
Macie już tu linki do porządnych mapek do prób na koniec imprezy.
Kto może niech zabiera z sobą taśmę klejacą :)

http://img194.imageshack.us/img194/5920/depot.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/6271/kartingk.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/1020/wiadukt.jpg

Terrorist nie ma od Ciebie żadnej wpłaty, ani na koncie z pierwszego posta jak pisałeś, że na to wysłałeś, ani na tym które ja podawałam. Proszę o kontakt.[/b]

Qzyn - 12 Sie 2009, 15:59

Karting wypas :) A jedynka i trojka z technicznego punktu widzenia w sumie identyczna - slalom, jedynie trojka jak bedzie ustawiona ciasno to da niezle popalic przegubom i w niektorych przypadkach oponom.
sowa - 12 Sie 2009, 16:34

nigdy chyba jeszcze nie jechalam kartingiem pod prąd :-)

a co do wiaduktu.... trzeba zacząć pompki ćwiczyć, bo bez wspomagania może być rzeźnia o chorobie morskiej nie wspominajac :yyy: <sternik> Mam nadzieje ze przy ustalaniu odległości miedzy bramkami ktoś spróbuje to przejechać autkiem bez protez na kolumnie <8>

elmek13 - 12 Sie 2009, 16:39

Wspomaganie mam....ale czy to coś pomoże? Czy nadążę kręcić kołkiem?

Ja jestem osobiście dobrej myśli gorzej z Pilotem (ZASTI) Miejmy nadzieję, że da radę. :V:

A czy będą jakieś konkursy zręcznościowe ( manualne bez auta ) coś jak alko gogle...itp. :-P

trzeci - 12 Sie 2009, 16:55

elmek13 napisał/a:
A czy będą jakieś konkursy zręcznościowe ( manualne bez auta ) coś jak alko gogle...itp. :-P

Krzychu, ja Cię płoszę ... nie kompromituj nas ;-))
To nie zlot hehe
Pozdro ...

ewa40 - 12 Sie 2009, 16:59

alko gogle...dobre ale nie będzie na to czasu :D Konkursy "alko" możemy zrobić na imprezie <8> pub2 :D
sowa - 12 Sie 2009, 17:05

dokładnie..... mysle ze gogle nie będą potrzebne <8>
WooYownik - 12 Sie 2009, 18:22

Jakby co to ja pojadę pierwszy na slalomie ... wtedy już będzie łatwiej za mną :P
xr2fun - 12 Sie 2009, 21:40

Qzyn napisał/a:
Karting wypas :) A jedynka i trojka z technicznego punktu widzenia w sumie identyczna - slalom, jedynie trojka jak bedzie ustawiona ciasno to da niezle popalic przegubom i w niektorych przypadkach oponom.

Slalom na "Depot" jest luźno rozstawiony czyli można się napędzić (kto ma seryjne gumy powinien uważać! na tył). Wiadukt jest na bank ciasny - moc na nic się przyda, liczy się "zawias" i umiejętności.
Karting-dosyć ciekawa opcja - dlaczego akurat w tym terminie nie mam okazji tego przecwiczyć?
Qzyn z oponami i przegubami nie będzie tak źle na slalomie bardziej może je wykończyć "Karting" :2xf:

elmek13 - 12 Sie 2009, 22:34

ewa40 napisał/a:
ważne ubezpieczenie OC i NW , gaśnica, trójkąt obowiązkowe


No dobra rozumiem w połowie, ale jeśli mam gaśnicę wyjmowaną, łącznie z podnośnikiem i trójkątem to rozumiem, że nie zabieram tego na tor? Tylko zostawiam jakoś "luzem" a później pakuję to po jeździe do auta i zawijam na ośrodek dobrze rozumiem? :devil:

Piter - 12 Sie 2009, 22:35

Qzyn napisał/a:
to da niezle popalic przegubom

Hehe lewy mam nowy więc zobaczymy co jest wart, a prawy już pomału się kończy więc jest szansa że w poniedziałek pójdzie do wymiany :cojest:

sowa - 12 Sie 2009, 22:47

Pozwole sobie odp. wg tego jak to zazwyczaj jest na rajdach itp imprezach:

gaśnicę i trójkąt musisz mieć w aucie w trakcie jazdy po torze.. muszą byc trwale przymocowana (np paskami gumowymi) do auta... czyli żebyś np w przypadku dacha nie przyjrzal im sie zbyt dokładnie. Lewarek itd może zostać z bagażami.

Przy okazji sprawdźcie klaksony i światła awaryjne..... i poziom płynu chłodniczego :-)
Przy takich pachołkolandiach dobrze podlać olej do uczciwego maksimum bo w trakcie wychyłów można obrócić panewkę <8>

Żółwik Tuptuś - 12 Sie 2009, 23:45

sowa, - mam nadzieje że przysfoisz te mapki , bo jak sam pojadę to mnie będziecei do jesiennego szukać :9:
elmek13 - 12 Sie 2009, 23:46

Rozumiem, dziękuje za info Asiu. czyli jutro mocowanie trójkąta, oraz gaśnicy.

A dachować nie zamierzam, nie po to chłopaki harowali, żebym teraz popsuł sobie auto. :V:

sowa - 12 Sie 2009, 23:51

zazwyczaj nikt nie zamierzał gy .... i mam nadzieje ze nie będzie... ale zasad bezpieczeństwa zawsze warto z nawiązką przestrzegać :-)

żółw... narysuje ci mapkę jak na ćwiartkę :-)

a1topgear - 12 Sie 2009, 23:55

Ehhh no niezle-> ja jak zwykle mam problem, a raczej jeszcze go nie mam:) (znaczy mam silnik z turbo bez turbo z otwartym obiegiem olleum- jutro mam nadzieje ze obieg zamkne...(a jak nie zamkne, to bede musial uzyc matowego sedana na gaz produkcji koreanskiej)) Jednak nie to spedza mi sen z powiek, a te...96dB... Da sie to pomierzyc na stacji kontroli pojazdow?:>
trzeci - 13 Sie 2009, 02:33

a1topgear napisał/a:
Jednak nie to spedza mi sen z powiek, a te...96dB... Da sie to pomierzyc na stacji kontroli pojazdow?:>

Na tych wyposażonych w sonometr - tak ;-))
Jak nie zapomnę to wezmę nasz klubowy i choć będzie to zdecydowanie za póżno to będziesz mógł zmierzyć sobie dB jeszcze przed oficjalnym pomiarem i najwyżej będziemy modzić na gorąco hehe
Oprócz tego masz jeszcze PW z małą sugestią ;-))
Pozdr ...

Qzyn - 13 Sie 2009, 07:10

xr2fun napisał/a:
Qzyn z oponami i przegubami nie będzie tak źle na slalomie bardziej może je wykończyć "Karting" :2xf:

Opony moze i masz racje a z przegubami chodzilo mi o to ze jesli tak jak napisales rozstawienie bedzie ciasne to odpychal sie bedziesz praktycznie z kazdego nawrotu na mocno skreconych kolach :2xf:

Tommur - 13 Sie 2009, 08:21

Proponuję wziąść z 3l zapasu płynu chłodniczego, pasy bezpieczeństwa zużyte do pocięcia lub tyrtyrki, płyn hamulcowy i to wsio. Zresztą jak tego nie weźmiecie to Żółw będzie pewnie miał wszystko, a nawet więcej. Acha, jakis kanał na zerwane poduszki na torze jest :-P
dark86ford - 13 Sie 2009, 08:48

Tommur napisał/a:
3l zapasu płynu chłodniczego
hehe chyba chciales powiedziec plynu <pifko> "CHŁODZĄCEGO" :devil:
Tommur - 13 Sie 2009, 10:07

dark86ford napisał/a:
Tommur napisał/a:
3l zapasu płynu chłodniczego

hehe chyba chciales powiedziec plynu "CHŁODZĄCEGO"


Ale jaja. Nawet nie zróciłem na to uwagi. Wiesz ja po średniej mam zawód : mechanik urządzeń chłodniczych :rotfl: , a po polibudzie to mi sie skrótu nawet rozszyfrowywać nie chce.

sowa - 13 Sie 2009, 10:16

tez napisalam chłodniczego :-) .... pomijając czepialskich to reszta wie osochosi gy



PRZYPOMNIENIE DLA KIBICÓW
IMPREZA BĘDZIE ZAMKNIĘTA, WIĘC JEŚLI KTOŚ CHCE WPAŚĆ PODOPINGOWAĆ MUSI DO MAX JUTRA RANA PODAĆ MI LUB TRZECIEMU:
-NR REJ AUTA KTÓRYM CHCE WJECHAC
-IMIONA I NAZWISKA OSOB PRZEKRACZAJĄCYCH BRAME.
Jeśli ktoś jeszcze nie wie czy wpadnie, niech lepiej poda i się nie zjawi, niż ma się odbić od bramy <8>

ewa40 - 13 Sie 2009, 15:16

Terrorist usuwam Ciebie z listy uczestników, gdyż nie dokonałeś przelewu na żadne z podanych kont. Gdyby było tak, że przelałeś w niedzielę jak pisałeś, to pieniądze już dawno by były na koncie. Na szczęście nie stracę wyłożonych za Ciebie pieniędzy, bo znalazł się kolega który wejdzie na twoje miejsce, ale twoje zachowanie jest trochę mało poważne, bo nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na moje PW, które odbierałeś.
Qzyn - 13 Sie 2009, 15:23

A na miejsce za Jarka sie juz zapelnilo?
trzeci - 13 Sie 2009, 15:31

Nie, wciąż jedno miejsce mamy wolne.
Piter - 13 Sie 2009, 15:49

ewa40 napisał/a:
Terrorist usuwam Ciebie z listy uczestników, gdyż nie dokonałeś przelewu na żadne z podanych kont. Gdyby było tak, że przelałeś w niedzielę jak pisałeś, to pieniądze już dawno by były na koncie. Na szczęście nie stracę wyłożonych za Ciebie pieniędzy, bo znalazł się kolega który wejdzie na twoje miejsce, ale twoje zachowanie jest trochę mało poważne, bo nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na moje PW, które odbierałeś.

Eeee czyli zostałem bez kasku :sad:

trzeci - 13 Sie 2009, 15:53

Piter napisał/a:
Eeee czyli zostałem bez kasku :sad:

No gdzież tam, nie zostawimy Cię bez kasku.
Za cenna Twoja główka dla nas gy
;-))

Piter - 13 Sie 2009, 16:01

To dzięki :)
Qzyn - 13 Sie 2009, 16:13

No to Artur trzeba chyba dawac coraz szerszemu gronu znac ze mamy miejsce free ;)
trzeci - 13 Sie 2009, 16:19

Już dane wcześniej, ale też zero odzewu do dzisiaj :|
Greg_FKP - 13 Sie 2009, 16:21

Na Foczkach też dałem info
i niestety brak chętnych

Pzdr.

zefir - 13 Sie 2009, 17:00

dobra czyli do zobaczonka w sobote o 8 :D
Greg_FKP - 13 Sie 2009, 17:31

Podpowiedzcie bo się zastanawiam i nie wiem co robić.
Czy przednie gumy dostaną w kość i brać inne
( szkoda mi obecnych ) czy dać sobie siana i znalezc
poważniejsze zmartwienia :?:

Pzdr.

Qzyn - 13 Sie 2009, 18:34

Greg tak szczerze mowiac wszystko zalezy od Twojego stylu jazdy i tego jak bedziesz sluchal instruktorow. Jesli pojedziesz plynnie i szczegonie na trzeciej probie nie bedzie full gaz jeszcze w nawrocie to ich nie spalisz jakos strasznie. Jednak ine ma co liczyc na to ze po calym dniu na torze zostanie ich tyle ile bylo. Nie da sie po prostu jednoznacznie odpowiedziec ile ich zuzyjesz. Jak masz inne to bierz a jak nie to sie nie przejmuj bo i tak nie masz innej opcji ;)
Greg_FKP - 13 Sie 2009, 18:38

Qzyn, chodzi mi tylko o przednie bo tył
i tak już chyba ostatni sezon.
Mam dwie 17-tki a seria to 19-tki
i właśnie stąd to pytanie.
19-tka nie jest tania w ranflacie ;-(

Pzdr.

ewa40 - 13 Sie 2009, 19:03

Poniżej macie wykaz grup. Po części teoretycznej, macie kierować się w stronę wjazdu na karting, gdzie będą na Was czekać 4 oznakowane róznymi kolorami (żółty, czerwony, pomarańczowy, zielony) auta instruktorów. Musicie się ustawić za odpowiadającym Waszemu kolorowi grupy samochodem instruktora: czyli, jeżeli jesteście z grupy zielonej, ustawiacie się za samochodem instruktura, który ma przyklejony na szybie kolor zielony.

GRUPA CZERWONA – PUMY
Instruktor: Zbigniew Szwagierczak

1. Ewa40
2. WolfGang
3. Laurenth1981
4. Hania
5. Morgan
6. Tusia8510
7. Pati
8. Agnes
9. Martinn
10. Gaydek
11. Lukas

GRUPA POMARAŃCZOWA – FIESTY
Instruktor nr 2

1. Sowa
2. pP
3. a1Topgear
4. trzeci
5. darkford86
6. WooYownik
7. elmek13
8. Gwid
9. Tommirs
10. żółwik tuptuś
11. Pucio

GRUPA ŻÓŁTA – MIESZANA
Instruktor nr 3

1. Qzyn
2. Zefir
3. Piter
4. Greg FKP
5. Glock
6. Mareks
7. Pablo
8. Przemysław Mrówka
9. Passenger
10. Miniportal
11. Mario78

GRUPA ZIELONA – MIESZANA
Instruktor nr 4

1. Maciej Matuszak
2. Kub@la
3. Marcin Staniul
4. marekfoxik
5. Markko
6. Jan Malepszak
7. Agunia
8. Daniel Zehner
9. Andronik
10. Matuch
11. Przemysław Kubiak

pP - 13 Sie 2009, 19:05

znalazłem kogoś na to wolne miejsce po mnie :devil:
trzeci - 13 Sie 2009, 19:23

pP napisał/a:
znalazłem kogoś na to wolne miejsce po mnie :devil:

No to czekamy na niego w Poznaniu ;-))

Na poprzedniej stronie topicu ewa40 wrzuciła podział na grupy.
Fiesty ganiają zussamen :)
Słyszysz Elemeleku ? Fiestą masz przyjechać a nie Audi bo znowu Cię objadę ;-))
Pozdro ...

Greg_FKP - 13 Sie 2009, 19:26

ewa40, czy można pablo do 3 grupy wciągnąć :?:
My nie patrząc na samochody wszyscy łącznie z Markesem
z Focusa :yes:

Pzdr.

mechcom - 13 Sie 2009, 19:29

słyszałem ze mozna przyjech na tor i pokibicowac :) to prawda? :)
trzeci - 13 Sie 2009, 19:35

mechcom napisał/a:
słyszałem ze mozna przyjech na top i pokibicowac :) to prawda? :)

Tak prawda, ale w związku z tym, że to impreza zamknięta, to jeśli chcesz do nas zawitać (a serdecznie zapraszamy :) ) to podaj do ewa40 swoje dane i nr rej. auta.
Wtedy trafią one na bramę toru i zostaniesz wpuszczony.
Dla pewności wyślij je również do sowy lub do mnie.
Pozdro ...

ewa40 - 13 Sie 2009, 21:18

Greg_FKP napisał/a:
ewa40, czy można pablo do 3 grupy wciągnąć



Załatwione ;) Pozdrawiam :)

mechcom - 13 Sie 2009, 21:57

trzeci napisał/a:
Tak prawda, ale w związku z tym, że to impreza zamknięta, to jeśli chcesz do nas zawitać (a serdecznie zapraszamy :) ) to podaj do ewa40 swoje dane i nr rej. auta.
Wtedy trafią one na bramę toru i zostaniesz wpuszczony.
Dla pewności wyślij je również do sowy lub do mnie.
Pozdro ...

to ja jutro jeszcze dam znac czy wpade bo mam kumplowi w przeprowadce własnie do Poznania z Wolsztyna pomóc wiec zobacze jak sie wyrobie :)

Pozdro :)

a1topgear - 13 Sie 2009, 23:28

Pytanie- jest jeszcze wolne miejsce po terroriscie??:> Bo mam chetnego.
A dwa-> jade FRST- obieg oleju zamkniety, dmucha 0,9 bara bez problemow wiec mam nadzieje ze jakos dolece;)
pozdrawiam
A1topgear

elmek13 - 13 Sie 2009, 23:42

Informuję uprzejmie: Fiesta na nowym miejscu spoczynku (dumnie stoi na podwórku) i czeka na jutrzejszy dłuuugi dzień w trasie.

Mechanik stanął na wysokości zadania (Bartek kolega Mafiosa) Powiedział mi nawet, że jest na 100% pewien, że dojadę, ale co jakiś czas daję znak życia Fiesty nie mój. Jeszcze tylko myjnia, sprzątanko i heja w drogę na Poznań. Ps w razie czego nie daj boże ( odpukałem w niemalowane czoło ) jak by trzeba było pomóc dziecku dostarczyć do Łodzi...Dostarczycie? :V:

Aha info dla Sowy: Trójkąt umocowany, lewarek też, gaśnica na miejscu.
Czy jestem gotowy? :V:

ewa40 - 14 Sie 2009, 00:54

Po Terroriscie miejsce już obsadzone.
Qzyn - 14 Sie 2009, 07:30

A co z miejscem po moim koledze? Dlugo bylo wolne...
sowa - 14 Sie 2009, 07:30

Qzyn pP na nie wrócił :-)
kaski zastepcze po terroryscie tez sie znajdą <8>

Greg_FKP - 14 Sie 2009, 09:02

ewa40 napisał/a:
Załatwione ;) Pozdrawiam

Dzięki serdeczne.

Ja zaraz też fure szykuje i jade powoli w strone Poznania,
jade z Bielska więc nowe okolice zwiedze :devil:

Pzdr.

dark86ford - 14 Sie 2009, 12:29

sowa, moj nowy pilot jest bez kasku, daloby rade cos zaradzic na to??
(dla scislosci kask poprzedniego pilota jest ponad 120km w przeciwna strone od poznania wiec nie bardzo oplaca mi sie po niego jechac)

sowa - 14 Sie 2009, 12:32

w tej chwili nie moge obiecac.... mam juz wszsytkie w aucie ale dopiero pozniej bede mogla je obejrzec i policzyc dokladnie..... odpadly trzy od terrorista ktory zaniemowil zaniemógl czy co tam jeszcze ;-|

kombinuj (moze ktos ze znajomych ma motor/skuter, a jak nie dasz rady to bedziemy razem kombniowac.


Fiestoludy..o 7.30 spot na orlenie zaraz za wyścigową. W planie wspólna kawka i dolanie płynu do spryskiwaczy :-)

Qzyn - 14 Sie 2009, 13:29

Yyyyy, ale ja nie mam spryskiwaczy... :yyy: :yyy:
sowa - 14 Sie 2009, 13:42

to bedziesz trzymał płyn w ustach :9:
WooYownik - 14 Sie 2009, 14:22

Azot w kołach uzupełniony, auto zatankowane, później pójdę wyciągnąć zbędne rzeczy i się spakuję i czekam do rana na wyjazd :D
Qzyn - 14 Sie 2009, 14:55

No to ja za godzinke, poltorej uciekam na Poznan :D :D:D:D
Parzych - 14 Sie 2009, 16:32

Udanej zabawy i zera usterek :ok:
zefir - 14 Sie 2009, 18:21

pierdlem w oponki, prawie spakowany, orzeszek odkurzony :D o 5:30 start ;D
DziDzia - 14 Sie 2009, 18:55

zefir napisał/a:
o 5:30 start ;D

I tylko po to, żeby się nie wyspać następnej nocy :rotfl:

Udanej zabawy i powodzenia :)



pozdro :!:

a1topgear - 14 Sie 2009, 19:42

Auto sprawdzone, bonnet-raisers by Castorama porobione, czeka mnie jedynie dolewka oleju tak by bylo na max i jazda. O 4.00 wyjezdzam z Gliwic, jak zostane na noc w domu to 3.30 z Katowic;) Do zobaczenia na miejscu:D
WooYownik - 14 Sie 2009, 20:28

4.45 planujemy z Bydgoszczy ruszyć :) Do zobaczenia jutro :)
sowa - 14 Sie 2009, 20:50

oleje w obu czarnuchach zmienione, szklarnia z wyregulowanymi zaworkami... teraz jeszcze smigam zreserowac siekierap.... i zrobilam wszystko co w mojej szmocy.... oby szmocy jutro o 5 rano nie zabrakło :-)
Żabcia - 14 Sie 2009, 23:31

a w garażu Qzyn, Piter i Pucio oczekując na Żółwia i Zefira wymieniają kolejne części :)
sowa - 14 Sie 2009, 23:35

zólw z tego co wiem wlasnie szuka na szrocie jakiegos silnika skrzyni i czegos tam do kól zeby sie krecily... mowil ze juz konczy wiec zaraz pewnie bedzie <8>
DziDzia - 14 Sie 2009, 23:42

Tak.. Szybki swapik by Żuff nie jest zły :D
Powodzenia dla ekipy z garażu :)



pozdro :!:

sowa - 14 Sie 2009, 23:54

hmmm tylko czy zdązy wanne pomalowac :myśli:
DziDzia - 15 Sie 2009, 00:08

Przecie to 2 (góra 3) minuty roboty.. Co to dla niego...



pozdro :!:

Piter - 15 Sie 2009, 00:50

Meldujemy z Puciowego garage że wszystko złożone :)
Teraz lekko po Desperados i rano na tor :ok:

DziDzia - 15 Sie 2009, 00:55

Piter napisał/a:
Meldujemy z Puciowego garage że wszystko złożone :)

I pomalowane :)
Powodzenia jutro :D



pozdro :!:

Piter - 15 Sie 2009, 01:21

A było to tak :)


DziDzia - 15 Sie 2009, 09:59

To nie wygląda na wymianę klocków na czas :)



pozdro :!:

trzeci - 16 Sie 2009, 12:57

Impreza zacna i świetnie zorganizowana :)
Jazdy tyle, że auta wymiękały - zwłaszcza hamulce.
U mnie z umiejętnościami jeszcze kiepsko ale Spadek dał radę do końca ;-))
Naprawdę było zadżebiście :ok:

Podziękowana dla Klubu Forda Pumy za zaproszenie i gratulacje dla ewa40 i jjb za tak godną uznania organizację :yes:
No i podziękowania dla ludków z FKP pub2 ;-))
Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że z Wami świat jest lepszy a życie piękniejsze.
Aż miło zacząć urlop, z takimi wspomnieniami :)
Pozdro ...

sowa - 16 Sie 2009, 14:54

zg juz doma.... było zajjj... dawno się tak nie wyjeździlam o siekierce nie wspominając... :-)
Wszystko przeżyło, zguby sie znalazły (tnx Żabciu, Puciorku i Żółwiu :przytul: :przytul: :przytul: ), można teraz kontemplować miniony, piękny i niezapomniany łikend :ok:

Piter, Dawid i kto tam jeszcze cykał.... czekamy na foty <8>

PUCIO - 16 Sie 2009, 15:24

- pomimo drobnych awarii jakie dopadły naszą fofke, z Żabcią musimy przyznać,


Imprezka pierwsza klasa :brawo: :brawo: :brawo:

Organizacja niesamowita oraz imprezka wieczorowa kapitalna

dawno tak sie nie naśmigałem jak wczoraj :luzik:
Bardzo dziękujemy Pumom za zaproszenie i niesamowite wrażenia :greenpeace:


Ps. filmiki oraz foty zapodam po przyjeździe do domku.

Qzyn - 16 Sie 2009, 16:06

Ja rowniez dziekuje wszystkim za super imprezke. Pumkom za organizacje i super atmosfere i wam kochani po prostu za to ze byliscie ;)
Pucio dzieki wielkie za nocleg :ok:

tommirs - 16 Sie 2009, 16:06

Impreza mega udana,...ta na torze i ta wieczorowa także.

Bardzo nam się podobało, takiej jazdy na Torze jeszcze nie miałem.
Wrażenia z jazdy po dużej pętli, a jechałem ją pierwszy raz, niesamowite.

Dzięki za zaproszenie i towarzystwo, było wesoło:) pub2

pozdro i trzymam kciuki za kolejną taka imprezę.

elmek13 - 16 Sie 2009, 16:55

Zmęczony dotarłem do domu. Zadowolony. Poproszę o jeszcze. Dziękuję Puciowi za przewózkę po torze jego potworkiem. Pomimo wszelkich przeciwności...dotarłem cały i zdrowy na tor. Ośrodek bardzo fajny. Dziękujmy za zaproszenie i towarzystwo, było wesoło:) pub2
PUCIO - 16 Sie 2009, 19:09

część zdjęć wrzuciłem bez obróbki
- do wglądu :
http://picasaweb.google.p...CLW_iuGd9JG-MQ#

elmek13 - 16 Sie 2009, 19:42

Tylko jedna fotka. A co z filmikiem jak śmigamy.... :V:
zefir - 16 Sie 2009, 19:43

bylo zajebiscie wielki szacunek za organizacje,
pare info
- 590 Km z czego 140 po torze 60L paliwa reszta bezcenna ;D
- autostrada 206 km/h :ups:
- tor - chąda skreca co mnie mega cieszy
Dziekówa
- Pucio i Żabcia za nocleg
- Ewa, Jbb super organizacja, super impreza i swietny osrodek
- Żółw, Pucio, Piter, Qzyn, Pepe, Gwid, Sowcia,Trzeci, Ewa z Kubusiem, Żabcia, Tommirs z kobieta, Darek z Kolega, Kasia i A1Topgear, Elemelek i Zasti (swietne karaoke :ok: ), Pablo, Makres, Greg mam nadzieje ze nikogo nie zapominalem , fajnie ze byliscie, dzieki za pogaduchy i spiewanie :D ,spedzilem genialnie czas, szacunek za jazde na torze.
- Panie Zbyszku Sz. - 5 minut rozmowy z panem, daje wiecej nauki o prowadzeniu samochodu niz mozna sobie to wyobrazic.

- i jeszcze taka prywata Qzyn i Pepe - dziekówa za walke na duzej petli !!

dzieki jeszcze raz,

P.S. pamietacie rozmowe o lyku zimnego piwa po ciezkim goracym dniu :D
wrocilem do mieszkania i moja Asia daje mi w reke zimnego heinekena :D
to jest milosc :ups: :ups: :-P :-P

WooYownik - 16 Sie 2009, 20:20

Wszyscy już tak dużo napisali, ze ja po prostu napiszę:


DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO :)


P.S. Zefir ... Cheineken tak jak Chąda .. przez Ch :P

PUCIO - 16 Sie 2009, 20:48

Mała poprawka do linka z picasa:
http://picasaweb.google.p...ADEMIA15082009#

trzeci - 16 Sie 2009, 20:50

No i jeszcze gratulacje dla sowy która objechała mnie o sekundę na kartingu <oki>
A na dużej pętli równie ciężko jej uciec jak i dogonić, daje radę nasza Ptaszyna :yes:

Ech, było piknie i niezapomnianie :)
Jeszcze podziękowana dla przybyłych kibiców:
- Ewy/Sowilo i Kubusia
- Karoliny/Szopicy , Tomka i Wojtusia
- Dawidka i jego kolegi
Fajnie, że nas odwiedziliście i kibicowaliście :)
Pozdro ...

Greg_FKP - 16 Sie 2009, 21:00

Było zajefajnie i dzięki wszystkim za wszystko.
Specjalne podziękowanie dla trzeci -ego za cynk <oki>

Pzdr.

Piter - 16 Sie 2009, 21:10

No ja już dawno w domu, ale dopiero teraz piszę.
Dzięki wszystkim.
Nie ma takich słów aby opisać emocje towarzyszące tej imprezie.
Coś pięknego.
U mnie w aucie strat zero. Hamulce ostygły i znowu hamują :hahaha:
Jedynie opony już nie te same :rotfl:
Wiele się nauczyłem, wiele zaakceptowałem :9:
ale o dziwo do domu wracałem spokojnie, powoli, z uwagą wpatrując się w każdy zakręt i z wielkim-ogromnym rogalem na gębie :-)

Fotki obrobię i wrzucę nieco później.

Do następnego :ok:

PUCIO - 16 Sie 2009, 21:31

podrzuciłem kolejną partie fotek
AKADEMIA CZĘŚĆ 2:
http://picasaweb.google.pl/frakcjawlkp/AKADEMIACZESC2#

jjb - 16 Sie 2009, 21:52
Temat postu: Imprezka
Witam!!! chciałam podziękować wszystkim uczestnikom imprezki :) za to że mogłam was osobiście poznać i bawić się z Wami na wieczornej imprezce...
Pucio dziękuję że parenaście tygodni temu mieliśmy okazję się poznać, dzięki temu ekipa na Torze zwiększyła się o wasz klub :-P i wasze mega fajne furki...
W szczególności chciałam złożyć wielkie podziękowania Zbyszkowi Sz. vel. "Profesor" za pokierowanie Akademią Jazdy.
Trzeci thx za podziękowania i mam nadzieję że będziemy mieli okazję się spotkać w najbliższym czasie.

Zatem do miłego :)

ps. Pucio mega fajne zdjątka :-P

pP - 16 Sie 2009, 22:08

to teraz ja :hihihi:

Dziękuję WSZYSTKIM!!!
Za świetną atmosferę, za fajnie spędzony dzień, za fajny spędzony wieczór, za śpiewanie, za rozmowy przy piwie i wódce (elemelek cicho byj!! :rotfl: ), za rywalizację, za cenne wskazówki..

Ten wyjazd przekonał mnie jeszcze bardziej, że FKP to ludzie a nie samochody!! OBY TAK DALEJ!!

Wielkie podziękowania dla Klubu Pumy - super organizacja.
A my z ramienia Fiest myślę, że powinniśmy Pumy uwzględnić jako pierwsze na liście zapisów na wiosenny zlot :yes:

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

elmek13 - 16 Sie 2009, 23:02

pP napisał/a:
(elemelek cicho byj!! :rotfl: )


A czy ja coś mówię? :rotfl:

Jeszcze jedna uwaga...grasował po ośrodku pewien napastnik dorwał mnie w WC i trzymał w reku papier toaletowy...chciał mnie nim napastować....ale się nie dałem. Spoiłem go wodą ognistą i dał mi spokój. :V: :hahaha: :rotfl: Pozdro Darku

Ale przyznam się dawno się tak nie bawiłem i nie uśmiałem...

Hasło dnia: Pucio będzie czym womitować po obiedzie na torze :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ps. Kiedy następne spotkanie na torze?

dark86ford - 17 Sie 2009, 07:36

pP napisał/a:
FKP to ludzie a nie samochody!!

pP swiete slowa.... i oby tak dalej....

jednym slowem impreza na torze jak i ta wieczorem byly genialne...
naprawde DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŚWIETNIE SPĘDZONY CZAS... :hihihi:
elmek13, uwazaj... papier znajdzie cie wszedzie hehehe :hahaha:

sowa - 17 Sie 2009, 09:03

ooo.. i jeszcze duże tnx dla dark86ford, za torbę pełną sowich gadzetów :ok:
Wczoraj wyjeżdżała od nas rodzinka z Sandomierza i dwie sowy pojechały na południe polski :-) Maluchy miały taakie minki :radocha: a trzecia juz zajęła honorowe miejsce na sowiej półeczce <8>

...i dla Brata Ciotecznego :przytul: Ten i siedzący z nami przy stoliku już wiedzą za co :-) //trzeci jakiś konkursik trza ustawić, bo zwycięzca już jest :-) //

A odnośnie objechania Prezia - to za ćwiartkę w Ułęży gy ...a tak na serio to meta lotna ze stopera i 1s różnicy to bardziej wygrana satysfakcji nie przejazdu <8>

dark86ford - 17 Sie 2009, 09:47

sowa, ciesze sie ze maluchy sie ucieszyly z sowek :hihihi: hehe ponoc te Sowy lubią podrozowac :rotfl:
Piter - 17 Sie 2009, 10:06

Jeszcze należy tu złożyć gratulacje Qzyn-owi za wyjęcie pucharu dla gości :zwyciężca:
a1topgear - 17 Sie 2009, 10:19

HEj! Ja rownież od parunastu godzin jestem już w domu- o dziwo dojechalem bez problemow, jedynie nie wiem czy w skrzyni mam czy nie mam oleju:). Ale do rzeczy- chcialbym podziekowac wszystkim, a w szczególności organizatorom za świetna organizacje i przednią zabawe, fajną atmosfere wieczorem (Panu Zbyszkowi Sz, za to ze 26h na nogach wytrzymalem-> tak nas zagadal) i wszystkim Wam- dzięki takim ludziom jestem spokojny o los tego klubu...
Pozdrawiam i czekam na jeszcze:)

elmek13 - 17 Sie 2009, 10:48

Adam rozumiem, że dociąłeś kobitę za nogi do pokoju? Cczy sama dała radę? :ok:

Moje drinki to porządne a nie jakieś tam siki. :V:

Dziękuję też Żabci która umożliwiła mi jazdy z Puciem jako pilot. :przytul:

Ps. Ja chce z powrotem na Poznań. :devil:

Greg_FKP - 17 Sie 2009, 11:31

Piter napisał/a:
gratulacje Qzyn-owi za wyjęcie pucharu dla gości

Puchar przechodni jest :-P


Pzdr.

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 11:32 ]
Jakieś fotki będą jeszcze ?

dark86ford - 17 Sie 2009, 12:07

Greg_FKP, udalo mi sie strzelic kilka fotek to jak bede wieczorem w domu to postaram sie wrzucic
Żabcia - 17 Sie 2009, 12:49

cześć :)

tak sobie czytam jak wszyscy sobie pieknie dziękują to i ja dodam coś od siebie

i tak:
Sowie - za hełm <allach>
wszystkim Panom za taniec :-P
Zefirowi za masaż :) - polecam na przyszłość
i WSZYSTKIM za WSZYSTKO <oki>

i Puciowi osobiście - że namówił mnie na ten wypad, bo ja wcale nie chciałam :ups:
bo było świetnie i jakby ktoś miał kiedyś wątpliwości, czy jechać to niech się nie zastanawia :jupi:

i oczywiście Klub Puma - Ewa40 i cała ekipa - było super :)
jjb - mam nadzieję, że nie zamęczyłam Cię rozmową o .... :cicho: :-P

Gratuluję też wszystkim wyników, pucharów i wciąż doskonalszej jazdy :) - wiem, bo obgadałam Was troszkę z instruktorami :driver:

elmek13 - jak co to do usług :)

Wracając do naszych fotek - te na picassa wlkp. to nie jest całość - z tego co pamiętam została jeszcze jakaś setka do wrzucenia - właściwie tylko z toru - nie gwarantuje jednak jakości. Pucio jak zauważyłam wrzucał wszystkie jak szło :)
No, a filmy - są oczywiście - głównie fiesty w akcji (z przewagą Pucia - ale z tego się nie muszę tłumaczyć :-P )
Chętnie je udostępnię - tylko potrzebuję pomocy - nie wiem jak :ups:
(na pewno jest przejazd Sowy,Trzeciego i Żółwia - depo, przy Piterze kamera powiedziała dość - wybacz :)

Qzyn - 17 Sie 2009, 12:50

Greg - na prawde fajnie ze byliscie :) Mam nadzieje ze jeszcze nie raz sie spotkamy na zlotach i posmigamy na roznych torach ;)
A co do pucharu to chetnie go oddam ale wiesz ze tanio skory nie sprzedam ;)

Greg_FKP - 17 Sie 2009, 13:07

Qzyn napisał/a:
Mam nadzieje ze jeszcze nie raz sie spotkamy na zlotach i posmigamy na roznych torach ;)

Bardzo chętnie i myśle że tak będzie.

Qzyn napisał/a:
wiesz ze tanio skory nie sprzedam ;)


Wiem, wiem.
Nie zostaje mi nic innego jak ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć -
jak mawiał mój kolega :yes:

Pzdr.

PabloFKP - 17 Sie 2009, 13:53

Qzyn napisał/a:
Mam nadzieje ze jeszcze nie raz sie spotkamy na zlotach i posmigamy na roznych torach ;)

też mam nadzieję :-P

Qzyn napisał/a:
wiesz ze tanio skory nie sprzedam ;)


no własnie, karwa notw

Greg napisał/a:
Nie zostaje mi nic innego jak ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć -
jak mawiał mój kolega :yes:
Pzdr.

nie zapomnij o ręcznym :łoś:

Qzyn - 17 Sie 2009, 14:38

Pablo wierz mi, ze jak tylko gdzies znajde to kupie Ci taki reczny z podwojnym drazkiem - przy samym fotelu i dalej od niego ;)
PabloFKP - 17 Sie 2009, 14:54

najlepiej niech bedzie miał wymiary kija do bejsbola :2xf:
tommirs - 17 Sie 2009, 17:29

No dobra...było tak fajnie, że tej jeden minusik muszę napisać:
Czas okrązenia dużej pętli.
Myślelismy, ze był liczony i w całym tym podnieceniu sami policzyliśmy tylko ostatnie okrążenie.

Mając podane czasy moglibysmy samemu sprawdzić jakie robimy błędy i jak zły tor jazdy mści się na czasie okrązenia.
Może następnym razem :V:

Greg_FKP - 17 Sie 2009, 17:36

tommirs, ty sie ciesz że miałeś bez kagańca dużą pętle
a nie brak liczonego czasu. Ja tam kości czasowej nie miałem i było jasne że czas nie jest liczony

Pzdr.

WooYownik - 17 Sie 2009, 19:07

Czas nie potrzebny .. pod koniec przejazdów to już sam dobrze wiedziałem gdzie co spie........ :) Było rewelacyjnie :) Dziękuję jeszcze raz wszystkim za dobrą zabawę:)
Piter - 17 Sie 2009, 19:25

Greg_FKP, jasne że będą jeszcze foty i wogóle fajnie było z wami szaleć.
Ja mam swoje foty i Dawidka, obrobię najlepsze w wrzucę na forum. Tylko zbyt wiele się nie spodziewajcie bo jeździłem z wami w grupie i jedynie kiedy robiłem fotki-to jak staliśmy. Ale coś tam na pewno będzie bo pod koniec Zefir już nie jechał i dostał ode mnie sprzęt i trochę fotek zrobił.

sowa - 17 Sie 2009, 19:32

jemu to dałeś tak.... eeeh zapamietam sobie twoje słowa na dłuuuugo przepióreczko.. oooj :złośnik:
DziDzia - 17 Sie 2009, 19:50

Wszyscy sobie chwalą imprezę, dziękują wszystkim naokoło - a co, też się dołączę do tego :D
Byłem, nie byłem co za różnica :P
Cieszę się, że dobrze się wszyscy bawili, że wszyscy wrócili cali i w ogóle :)




pozdro :!:

Piter - 17 Sie 2009, 20:07

sowa napisał/a:
jemu to dałeś tak.... eeeh zapamietam sobie twoje słowa na dłuuuugo przepióreczko.. oooj :złośnik:

Ejjj wrona, nie bądź taka napuszona jak kura :rotfl:
Telefon dostał z aparatem <8>

Żółwik Tuptuś - 17 Sie 2009, 21:50

Ja także dziekuję Wam wszystkim za to , że tam byliście :yes:

W mojej małej główce rodzi się pewien plan jak to wszystko opisać ;)

elmek13 - 17 Sie 2009, 23:23

Tuptak w mojej też...Ale nie mogę pozbierać słów/liter/myśli *

* Nie potrzebne skreślić czarnym flamastrem na monitorze. :devil:

zefir - 17 Sie 2009, 23:34

piszta :D
ewa40 - 18 Sie 2009, 14:44

Strasznie mi miło, ze czytając Wasze posty, widzę że jesteście zadowolenie ze wspólnej imprezy z nami. Nie ma większej nagrody dla organizatora, niż zadowolenie uczestników ! :) Bardzo Wam dziekuję, że byliście z nami. Miło mi, że mogłam poznać grupę wspaniałych ludzi, choć niestety nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać. Sądze, że nie widzieliśmy się po raz pierwszy i ostatni, zatem na pewno to nadrobimy. Sowa dzięki za pożyczenie kasków. Panie Prezesie trzeci - Nawet nie miałam okazji uścisnąć dłoni Prezesa przy wręczaniu Pucharu, tak szybko kolega uciekł ;) Ja bawiłam się z Wami świetnie, tylko coś mało się integrowaliscie z Pumkami ;) , ale Was rozumiem, bo też jestem nieśmiała <8> , więc wiem , że następnym razem będzie już tylko lepiej ;) Przepraszam, że Was nie pożegnałam osobiście, ale zmęczenie połączone z tą pogodą, która dla mnie była zabójcza, niestety nie pozwoliło mi na to. Dzięki raz jeszcze za to że byliście z nami ! Zatem do nastepnego !! :)
elmek13 - 18 Sie 2009, 15:13

ewa40 napisał/a:
wspaniałych ludzi,


Czyli zakręconego Elemelka :D :D

ewa40 napisał/a:
mało się integrowaliście z Pumkami


Mało integrowałem.....? Od śniadania zacząłem się integrować...Wiesz o co chodzi. :rotfl: Wieczorem też dałem czadu...więc proszę nie pisać, że ja się wstydzę. :-P ( nie wiem jak reszta)

Moje Ego urosło. :yes:

Pozdro

Żabcia - 18 Sie 2009, 18:10

:) dla zainteresowanych: http://picasaweb.google.c...AKADEMIACZESC3#
Żółwik Tuptuś - 18 Sie 2009, 19:39

Żabcia, - super foty :) :ok:

Jest jakaś szansa na filmik :fox:

arecki - 18 Sie 2009, 20:06

widzę, że GRUBBBBBA impreza mnie ominęła :głowąwmur:

fajne zdjęcia :-)

dark86ford - 19 Sie 2009, 07:05

forki naprawde swietne :hihihi:
ewa40 - 19 Sie 2009, 13:44

elmek13 napisał/a:
Od śniadania zacząłem się integrować...Wiesz o co chodzi.


To akurat były chłopaki z Klubu Cougara, ale masz rację, to była dogłębna integracja :-) W końcu mówi się, że przez żołądek do serca :hahaha:
Pozdrawiam ! :)

Piter - 19 Sie 2009, 14:51

Ze zdjęć swoich, Zefira i Dawidka wybrałem 175 szt.
Obrobię je trochę żeby nie straszyły, tylko na co mam je wrzucić ?

pP - 19 Sie 2009, 15:23

Piter napisał/a:
Obrobię je trochę żeby nie straszyły, tylko na co mam je wrzucić ?


picassa :D

J@rek - 19 Sie 2009, 19:19

pP napisał/a:
picassa :D

Może być :-)

Piter - 19 Sie 2009, 23:39

Fotki Piter Zefir Dawidek
Fotki zostały zmniejszone tak aby można je było bez bólu umieścić w galerii.
Obrobiłem je też nieco aby było widać auta a nie pół Poznania.

Żółwik Tuptuś - 19 Sie 2009, 23:55

Super :jupi:
pP - 20 Sie 2009, 09:51

Dziękujemy za foty :)
zefir - 20 Sie 2009, 09:53

czyli sie na cos przydalem :D
Żabcia - 20 Sie 2009, 10:43

zefir napisał/a:
czyli sie na cos przydalem
jaki skromny - nie podejrzewałabym :-P

Piter, Dawidek, Zefir - mnie się podobają :) i różnica sprzetu powalająca :brawo:


Żółwiu - filmy będą - muszę się tylko zabrać - i jak już wspomniałam, nie mam pojęcia jak je zmniejszyć, czy coś :ups:

dark86ford - 20 Sie 2009, 11:21

Żabcia, polecam do kompresji filmow "magic video converter", albo "auto gordian knot" latwe w obsludze i nie wymagaja zadnego wypasionego sprzetu
pP - 20 Sie 2009, 12:05

pozwolę sobie przekopiować wyniki z konkurencji

Cytat:
GRUPA POMARAŃCZOWA – FIESTY
Instruktor nr 2
12.Sowa - 1,30,23 - 21,51 - 47,74 L - 90,23
13.pP - 1,23,30 - 17,31 44,97 - 83,30
14.A1Topgear -
15.trzeci - - 19,10 - 44,54 124,95
16.darkford86
17.WooYownik - 1,35,07 - 21,29 - 50,91 - 95,07
18.elmek13 - 1,31,73 - - T - 91,73
19.Gwid - 1,35,77 - 23,27 - 48,86 - 95,77
20.Tommirs - 1,25,10 - 19,67 - 46,86 - 85,10
21.Żółwik tuptuś - 1,2961 - 21,47 - 44,91 - 89,61
22.Pucio - 1,25,04 - 19,17 - 42,35 - 85,04

GRUPA ŻÓŁTA – MIESZANA
Instruktor nr 3
23.Qzyn - 1,20,27 - 18,33 - 41,22 - 80,27
24.Zefir -
25.Piter - 1,35,94 - 22,86 - 52,22 - 95,91
26.Greg FKP - 1,23,27 - 19,35 - 42,59 - 83,27
27.Glock
28.Mareks - 1,27,54 - 19,35 - 46,58 - 83,27
29.Pablo - 1,16,22 - 18,33 - 45,65 - 80,27
30.Przemysław Mrówka
31.Passenger - 1,24,52 - 18,31 S - 84,52
32.Miniportal
33.Mario78

Żabcia - 20 Sie 2009, 12:18

gdzie w kolejności
Nick - karting - wiadukt - depo - łączny czas

ewa40 - 20 Sie 2009, 13:20

W czterech wynikach końcowych wkradły się błedy przy przepisywaniu, więc podaje poprawioną , całkowitą listę.

GRUPA CZERWONA – PUMY
Instruktor: Zbigniew Szwagierczak
Karting - wiadukt - depo - łączny czas

1. Ewa40 - 1,49,17 - 19,66 - 56,22 - 109,17
2. WolfGang - 1,39,40 - 26,15 - 44,51 T - 99,40
3. Laurenth1981 - T - 19,99 - 48,17 - 129,25
4. Morgan - 1,31,95 - 23,10 - 51,60 - 91,95
5. Hania - T - 21,89 - 49,29 - 129,25
6. Tusia8510 - T - 29,03 - 54,41 - 129,25
7. Pati - 1,35,73 - 20,66 - 49,36 - 95,73
8. Agnes - 1,39,99 - 24,19 - 48,47 T - 99,99
9. Martinn - 1,29,19 - 21,03 - 48,41 - 89,17
10. Gaydek - 1,30,61 - 19,80 - 45,67 - 90,61
11. Lukas 1,26,17 17,86 45,09 86,17

GRUPA POMARAŃCZOWA – FIESTY
Instruktor nr 2
12.Sowa - 1,30,23 - 21,51 - 47,74 L - 90,23
13.pP - 1,23,30 - 17,31 44,97 - 83,30
14.A1Topgear -
15.trzeci - - 19,10 - 44,54 124,95
16.darkford86
17.WooYownik - 1,35,07 - 21,29 - 50,91 - 95,07
18.elmek13 - 1,31,73 - - T - 91,73
19.Gwid - 1,35,77 - 23,27 - 48,86 - 95,77
20.Tommirs - 1,25,10 - 19,67 - 46,86 - 85,10
21.Żółwik tuptuś - 1,2961 - 21,47 - 44,91 - 89,61
22.Pucio - 1,25,04 - 19,17 - 42,35 - 85,04

GRUPA ŻÓŁTA – MIESZANA
Instruktor nr 3
23.Qzyn - 1,20,27 - 18,33 - 41,22 - 80,27
24.Zefir -
25.Piter - 1,35,94 - 22,86 - 52,22 - 95,91
26.Greg FKP - 1,23,27 - 19,35 - 42,59 - 83,27
27.Glock
28.Mareks - 1,27,54 - 19,35 - 46,58 - 87,51
29.Pablo - 1,16,22 - 18,33 - 45,65 - 76,22
30.Przemysław Mrówka
31.Passenger - 1,24,52 - 18,31 S - 84,52
32.Miniportal
33.Mario78

GRUPA ZIELONA – MIESZANA
Instruktor nr 4
34.Maciej Matuszak - 1,27,98 - 18,80 - T - 87,98
35.Kub@la - 24,41 L - T
36.Marcin Staniul - 1,31,03 - 21,48 - 40,39 T - 91,03
37.marekfoxik - 1,38,66 - 24,21 - 56,03 - 98,66
38.Markko - 1,28,51 - 21,06 - 35,78 T - 88,51
39.Jan Malepszak - 1,26,16 - 19,52 - 36,80 T - 86,16
40.Agunia - T - 19,72 - 55,15
41.Daniel Zehner
42.Andronik - 1,28,36 - 20,79 - 44,55 - 88,36
43.Matuch
44.Przemysław Kubiak - T - 22,15 - pojechał w długą ( tak napisał sędzia

Piter - 20 Sie 2009, 20:29

Czy ktoś pojechał gorzej niż ja :9: :zalamka:

Ja wiem że jechałem już bez hamulców ale bez przesady. Co ja tam spałem :hahaha:

A czy to na pewno dobre wyniki ;/ Bo wg tego klasę gość powinien wygrać Pablo a jak wiemy wygrał ją Qzyn :yes:
I na tej kartce co po stołach krążyła w czasie ogłoszenia wyników, to ja tez miałem zupełnie inne miejsce niż to które teraz wynika z czasów :głowąwmur:

xr2fun - 20 Sie 2009, 21:02

Miałeś stoper? Reklamacje trzeba zgłaszać natychmiast!
Bawiłeś się chyba dobrze i o to chodzi.
Jak masz niesprawne auto to przynajmniej wiesz o co chodzi.
Szkoda, że nie mogłem tam być w grupie mieszanej bo chyba bym namieszał swoim 1,0 :V:

tommirs - 20 Sie 2009, 21:04

Piter napisał/a:

A czy to na pewno dobre wyniki ;/ Bo wg tego klasę gość powinien wygrać Pablo a jak wiemy wygrał ją Qzyn :yes:
I na tej kartce co po stołach krążyła w czasie ogłoszenia wyników, to ja tez miałem zupełnie inne miejsce niż to które teraz wynika z czasów :głowąwmur:


Wyniki są dobre ale źle podane.
Dwa razy widnieje karting, za pierwszym razem podany w minutach a drugi raz w ostatnim rzędzie w sekundach.
Nie ma zsumowanych czasów.

eee..nie wiem czy to jasno napisałem. :ups:
jest tak:
karting (w minutach) , wiadukt, depo, i znowu karting (w sekundach)

:-P

Piter - 20 Sie 2009, 21:16

Aaaa OK czyli jednak tam spałem :rotfl:

xr2fun, bawiłem się świetnie :ok:
Z autem tez wszystko ok tylko w autach po całym dniu na torze w taki upał hamulce juz nie wytrzymywały. W czasie przejazdu dużej pętli sporo aut odpoczywało jadąc powoli na marginesie.

Qzyn - 20 Sie 2009, 21:26

tommirs napisał/a:
karting (w minutach) , wiadukt, depo, i znowu karting (w sekundach)

Tommi mylisz sie. Wyniki sa podane: karting w minutach, slalom pod wiaduktem w sekundach i ostatni slalom pod depo w sekundach. Natomiast sa totalnie zle podliczone.
Ja mam np sume 80,27 a to jest przeliczenie samego kartingu z minut na sekundy. Jesli jednak ktos sobie doda pierwsze trzy pozycje poprawnie to ma prawidlowa sume czasow ;)

tommirs - 20 Sie 2009, 21:39

Qzyn napisał/a:
tommirs napisał/a:
karting (w minutach) , wiadukt, depo, i znowu karting (w sekundach)

Tommi mylisz sie. Wyniki sa podane: karting w minutach, slalom pod wiaduktem w sekundach i ostatni slalom pod depo w sekundach. Natomiast sa totalnie zle podliczone.
Ja mam np sume 80,27 a to jest przeliczenie samego kartingu z minut na sekundy. Jesli jednak ktos sobie doda pierwsze trzy pozycje poprawnie to ma prawidlowa sume czasow ;)


Qzyn nie mylę się, ale nie zrozumiałeś mojego postu:)
Przecież tak napisałem.
Nie ma podliczonego łącznego czasu a jedynie powtórzony karting!

A w czołówce Ewa40 pisze na końcu "łączny czas"

teraz mnie rozumiesz?

xr2fun - 20 Sie 2009, 22:15

Piter napisał/a:
Aaaa OK czyli jednak tam spałem :rotfl:

xr2fun, bawiłem się świetnie :ok:
Z autem tez wszystko ok tylko w autach po całym dniu na torze w taki upał hamulce juz nie wytrzymywały. W czasie przejazdu dużej pętli sporo aut odpoczywało jadąc powoli na marginesie.

Ja też jechałem w upale i "upalałem" na YTP i nic się nie działo.
Jak masz klocki, tarcze kupione za "???" i stary płyn hamulcowy+przewody elastyczne sparciałe to czemu się dziwisz.
Ja zużyłem jedynie opony i to znacznie.

sowa - 20 Sie 2009, 22:54

xr2fun, na ytp zdecydowanie nie bylo tyle ciaglej jazdy i tylu kółek na DP <8>
po pewnym czasie miękną i hamulce i amortyzatory oczywiscie na czas stygniecia :-)

Piter - 20 Sie 2009, 23:09

xr2fun napisał/a:
Piter napisał/a:
Aaaa OK czyli jednak tam spałem :rotfl:

xr2fun, bawiłem się świetnie :ok:
Z autem tez wszystko ok tylko w autach po całym dniu na torze w taki upał hamulce juz nie wytrzymywały. W czasie przejazdu dużej pętli sporo aut odpoczywało jadąc powoli na marginesie.

Ja też jechałem w upale i "upalałem" na YTP i nic się nie działo.
Jak masz klocki, tarcze kupione za "???" i stary płyn hamulcowy+przewody elastyczne sparciałe to czemu się dziwisz.
Ja zużyłem jedynie opony i to znacznie.

Tarcze i klocki bdb jakości za zacna kasę, Qzyn potwierdzi.
Przewody wszystkie wymienione na nowe.
Myślę że sprawa leży w płynie hamulcowym i przede wszystkim w sposobie jazdy, a raczej w braku umiejętności takiej jazdy.
Cóż, w końcu wszyscy pojechaliśmy tam aby się tego uczyć.

ewa40 - 21 Sie 2009, 01:09

tommirs napisał/a:
Nie ma podliczonego łącznego czasu a jedynie powtórzony karting!

A w czołówce Ewa40 pisze na końcu "łączny czas"


Sorki :( Wychodzi na to, że mi nie dali kartki z łącznym czasem. Przepisałam tylko to co miałam, a obok wyników kartingu były te co podaje jako czas łączny, więc myslałam że to jest, ale doszliście do tego jak to sobie zliczyć. To najwazniejsze :)

sowa - 21 Sie 2009, 02:44

coś pomajstrowałam z tego co wkleiłaś i jest jakas tam lista wyników.
RSMP to nie były więc jesli wychodzą jakieś nieścisłości to nie ma sie co ciskać.
Wytłuszczone są kary, czyli taryfy słupki linie.

Grupa 1 = PUMY

NICK // WIADUKT // DEPO// KARTING// SUMA// MIEJSCE W GRUPIE
1. Ewa40 // 19,66 // 56,22 // 109,17 // 185,05 // 6
2. WolfGang // 26,15 // 67,635 // 99,4 // 193,185 // 8
3. Laurenth1981 // 19,99 // 48,17 // 129,25 // 197,41 // 9
4. Morgan // 23,1 // 51,6 // 91,95 // 166,65 // 5
5. Hania // 21,89 // 49,29 // 129,25 // 200,43 // 10
6. Tusia8510 // 29,03 // 54,41 // 129,25 // 212,69 // 11
7. Pati // 20,66 // 49,36 // 95,73 // 165,75 // 4
8. Agnes // 24,19 // 67,635 // 99,99 // 191,815 // 7
9. Martinn // 21,03 // 48,41 // 89,17 // 158,61 // 3
10. Gaydek // 19,8 // 45,67 // 90,61 // 156,08 // 2
11. Lukas // 17,86 // 45,09 // 86,17 // 149,12 // 1

Grupa 2 - FIESTY

12.Sowa // 21,51 // 52,74 // 90,23 // 164,48 // 5
13.pP // 17,31 // 44,97 // 83,3 // 145,58 // 1
15.trzeci // 19,1 // 44,54 // 124,95 // 188,59 // 9
17.WooYownik // 21,29 // 50,91 // 95,07 // 167,27 // 6
18.elmek13 // 25,965 // 63,525 // 91,73 // 181,22 // 8
19.Gwid // 23,27 // 48,86 // 95,77 // 167,9 // 7
20.Tommirs // 19,67 // 46,86 // 85,1 // 151,63 // 3
21.Żółwik tuptuś // 21,47 // 44,91 // 89,61 // 155,99 // 4
22.Pucio // 19,17 // 42,35 // 85,04 // 146,56 // 2

Grupa 3,4 - PRZYJACIELE

34.Maciej Matuszak // 18,8 // 66,825 // 87,98 // 173,605 // 9
36.Marcin Staniul // 21,48 // 66,825 // 91,03 // 179,335 // 12
37.marekfoxik // 24,21 // 56,03 // 98,66 // 178,9 // 11
38.Markko // 21,06 // 66,825 // 88,51 // 176,395 // 10
39.Jan Malepszak // 19,52 // 66,825 // 86,16 // 172,505 // 8
40.Agunia // 19,72 // 55,15 // 132,54 // 207,41 // 13
42.Andronik // 20,79 // 44,55 // 88,36 // 153,7 // 5
23.Qzyn // 18,33 // 41,22 // 80,27 // 139,82 // 1
25.Piter // 22,86 // 52,22 // 95,91 // 170,99 // 7
26.Greg FKP // 19,35 // 42,59 // 83,27 // 145,21 // 3
28.Mareks // 19,35 // 46,58 // 87,51 // 153,44 // 4
29.Pablo // 18,33 // 45,65 // 76,22 // 140,2 // 2
31.Passenger // 23,31 // 61,83 // 84,52 // 169,66 // 6


GENERALKA
MIEJSCE//NICK // WIADUKT // DEPO// KARTING// SUMA

1 // 23.Qzyn // 18,33 // 41,22 // 80,27 // 139,820
2 // 29.Pablo // 18,33 // 45,65 // 76,22 // 140,200
3 // 26.Greg FKP // 19,35 // 42,59 // 83,27 // 145,210
4 // 13.pP // 17,31 // 44,97 // 83,3 // 145,580
5 // 22.Pucio // 19,17 // 42,35 // 85,04 // 146,560
6 // 11. Lukas // 17,86 // 45,09 // 86,17 // 149,120
7 // 20.Tommirs // 19,67 // 46,86 // 85,1 // 151,630
8 // 28.Mareks // 19,35 // 46,58 // 87,51 // 153,440
9 // 42.Andronik // 20,79 // 44,55 // 88,36 // 153,700
10 // 21.Żółwik tuptuś // 21,47 // 44,91 // 89,61 // 155,990
11 // 10. Gaydek // 19,8 // 45,67 // 90,61 // 156,080
12 // 9. Martinn // 21,03 // 48,41 // 89,17 // 158,610
13 // 12.Sowa // 21,51 // 52,74 // 90,23 // 164,480
14 // 7. Pati // 20,66 // 49,36 // 95,73 // 165,750
15 // 4. Morgan // 23,1 // 51,6 // 91,95 // 166,650
16 // 17.WooYownik // 21,29 // 50,91 // 95,07 // 167,270
17 // 19.Gwid // 23,27 // 48,86 // 95,77 // 167,900
18 // 31.Passenger // 23,31 // 61,83 // 84,52 // 169,660
19 // 25.Piter // 22,86 // 52,22 // 95,91 // 170,990
20 // 39.Jan Malepszak // 19,52 // 66,825 // 86,16 // 172,505
21 // 34.Maciej Matuszak // 18,8 // 66,825 // 87,98 // 173,605
22 // 38.Markko // 21,06 // 66,825 // 88,51 // 176,395
23 // 37.marekfoxik // 24,21 // 56,03 // 98,66 // 178,900
24 // 36.Marcin Staniul // 21,48 // 66,825 // 91,03 // 179,335
25 // 18.elmek13 // 25,965 // 63,525 // 91,73 // 181,220
26 // 1. Ewa40 // 19,66 // 56,22 // 109,17 // 185,050
27 // 15.trzeci // 19,1 // 44,54 // 124,95 // 188,590
28 // 8. Agnes // 24,19 // 67,635 // 99,99 // 191,815
29 // 2. WolfGang // 26,15 // 67,635 // 99,4 // 193,185
30 // 3. Laurenth1981 // 19,99 // 48,17 // 129,25 // 197,410
31 // 5. Hania // 21,89 // 49,29 // 129,25 // 200,430
32 // 40.Agunia // 19,72 // 55,15 // 132,54 // 207,410
33 // 6. Tusia8510 // 29,03 // 54,41 // 129,25 // 212,690

trzeci - 21 Sie 2009, 08:32

No toś mnie podsumowała Ptaszyno :D
Dziękie wielkie hehe
A już na poważnie, to nie wiem co to za czas w moim przypadku: 124,95.
Na kartingu zrobiłem taryfę czy jechałem na wstecznym i stąd czas ponad 2 minuty ? ;-))
Pozdro ...

Piter - 21 Sie 2009, 08:56

Pewnie poszedłeś na siusiu i nie wiedziałeś że już czasy liczą :hahaha:
sowa - 21 Sie 2009, 11:56

tez nie wiedzialam o co kaman w twoim przypadku ale ten czas jest taryfą w grupie.... widocznie sędzia zawiódł :myśli:
Gwid - 21 Sie 2009, 14:38

trzeci dodali ci czas tych lasek z polówki :cojest:

nikt nie wie ile razy one i tak jechały <oki>

trzeci - 21 Sie 2009, 17:49

sowa napisał/a:
tez nie wiedzialam o co kaman w twoim przypadku

Ale ja już wiem o co kaman ;-))

sowa - 21 Sie 2009, 22:41

i ja juz tez wiem <8> sędzia kalosz listy naszej i generalki po poprawkach

12.Sowa // 21,51 // 52,74 // 90,23 // 164,48 // 6
13.pP // 17,31 // 44,97 // 83,3 // 145,58 // 1
15.trzeci // 19,1 // 44,54 // 91,73 // 155,37 // 4
17.WooYownik // 21,29 // 50,91 // 95,07 // 167,27 // 7
19.Gwid // 23,27 // 48,86 // 95,77 // 167,9 // 8
20.Tommirs // 19,67 // 46,86 // 85,1 // 151,63 // 3
21.Żółwik tuptuś // 21,47 // 44,91 // 89,61 // 155,99 // 5
22.Pucio // 19,17 // 42,35 // 85,04 // 146,56 // 2

Generalka

1 // 23.Qzyn // 18,33 // 41,22 // 80,27 // 139,820
2 // 29.Pablo // 18,33 // 45,65 // 76,22 // 140,200
3 // 26.Greg FKP // 19,35 // 42,59 // 83,27 // 145,210
4 // 13.pP // 17,31 // 44,97 // 83,3 // 145,580
5 // 22.Pucio // 19,17 // 42,35 // 85,04 // 146,560
6 // 11. Lukas // 17,86 // 45,09 // 86,17 // 149,120
7 // 20.Tommirs // 19,67 // 46,86 // 85,1 // 151,630
8 // 28.Mareks // 19,35 // 46,58 // 87,51 // 153,440
9 // 42.Andronik // 20,79 // 44,55 // 88,36 // 153,700
10 // 15.trzeci // 19,1 // 44,54 // 91,73 // 155,370
11 // 21.Żółwik tuptuś // 21,47 // 44,91 // 89,61 // 155,990
12 // 10. Gaydek // 19,8 // 45,67 // 90,61 // 156,080
13 // 9. Martinn // 21,03 // 48,41 // 89,17 // 158,610
14 // 12.Sowa // 21,51 // 52,74 // 90,23 // 164,480
15 // 7. Pati // 20,66 // 49,36 // 95,73 // 165,750
16 // 4. Morgan // 23,1 // 51,6 // 91,95 // 166,650
17 // 17.WooYownik // 21,29 // 50,91 // 95,07 // 167,270
18 // 19.Gwid // 23,27 // 48,86 // 95,77 // 167,900
19 // 31.Passenger // 23,31 // 61,83 // 84,52 // 169,660
20 // 25.Piter // 22,86 // 52,22 // 95,91 // 170,990
21 // 39.Jan Malepszak // 19,52 // 66,825 // 86,16 // 172,505
22 // 34.Maciej Matuszak // 18,8 // 66,825 // 87,98 // 173,605
23 // 38.Markko // 21,06 // 66,825 // 88,51 // 176,395
24 // 37.marekfoxik // 24,21 // 56,03 // 98,66 // 178,900
25 // 36.Marcin Staniul // 21,48 // 66,825 // 91,03 // 179,335
26 // 1. Ewa40 // 19,66 // 56,22 // 109,17 // 185,050
27 // 8. Agnes // 24,19 // 67,635 // 99,99 // 191,815
28 // 2. WolfGang // 26,15 // 67,635 // 99,4 // 193,185
29 // 3. Laurenth1981 // 19,99 // 48,17 // 129,25 // 197,410
30 // 5. Hania // 21,89 // 49,29 // 129,25 // 200,430
31 // 40.Agunia // 19,72 // 55,15 // 132,54 // 207,410
32 // 6. Tusia8510 // 29,03 // 54,41 // 129,25 // 212,690

Freeman - 29 Sie 2009, 18:17

Udało mi się wrzucić filmik z imprezy na YT. Film oczywiście zrobiony ze zdjęć udostępnionych przez Żabcie. Wejdźcie sobie na strone kanału (link w moim podpisie). Niedługo będzie zmieniona ścieżka dźwiękowa bo wyłączyli oryginalną ze względu na prawa autorskie.

Część 1

Część 2

Żółwik Tuptuś - 29 Sie 2009, 21:40

Freeman :jupi: Wielkie dzięki za filmik . Jest kapitalny i pozwala powrócić do tych przyjemnych chwil .

Masz u mnei browar przy najbliższej okazji za ten filmik :)

Piter - 29 Sie 2009, 23:02

świetne :)
aż w żołądku ściska jak sobie patrzę na fotki, ehhhh było superaśnie

Żółwik Tuptuś - 1 Wrz 2009, 19:08

Freeman, - drugi filmik także kapitalny ( fajny komiks bym z niego zrobił jakbym potrafił :( )

Piter, - Piwo nigdy nie smakuje tak dobrze jak podczas kontemplacji całego dnia na Torze w Waszym towarzystwie :)

trzeci - 1 Wrz 2009, 20:31

Dopiero dzisiaj znalazłem czas żeby obejrzeć prace Sławka.
Good job <oki> Wielkie dzięki :)
Pozdro ...

Żabcia - 1 Wrz 2009, 21:06

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Piwo nigdy nie smakuje tak dobrze jak podczas kontemplacji całego dnia na Torze w Waszym towarzystwie


taraz i ja to wiem :-P

a tak nawiasem Kochani - pracujemy jeszcze z Freemanem (który dzielnie wpaja we mnie tajniki YT) nad reszta filmów :) już niedługo...

Freeman - 2 Wrz 2009, 10:01

Dzięki za słowa uznania. Tak jak Żabcia, napisała właśnie ładuje się jej filmik. Teraz to Wam z wrażenia czapki z głów polecą.
Żółwik Tuptuś - 2 Wrz 2009, 22:34

dawaaaaaj :hammer:
Freeman - 2 Wrz 2009, 22:45

No już jest: http://www.youtube.com/watch?v=8fZdXX6EJ7M
jjb - 2 Wrz 2009, 22:59

Mega fajne filmiki :) , miło powrócić do tamtych chwil, pozdrawiam
Żółwik Tuptuś - 2 Wrz 2009, 23:01

:jupi: :ok:

ale gdzie ciąg dalszy ? bike hopka

jjb - 2 Wrz 2009, 23:10

a co są jeszcze filmiki z imprezy potorowej :-P
Freeman - 2 Wrz 2009, 23:13

Musimy poczekać na Żabcie, chyba ma jeszcze coś w zanadrzu no i ja jutro też jeszcze coś pokombinuję.

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 12:08 ]

Kolejne dwa filmy od Żabci

AJS The Movie II

AJS The Movie III

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 12:09 ]

jjb, są zajrzyj na nasz klubowy kanał YT (link w moim podpisie).

Żabcia - 3 Wrz 2009, 12:24

Freeman napisał/a:
chyba ma jeszcze coś w zanadrzu


no mam jeszcze troszkę (oprócz tego co przekazałam Freemanowi) a on szybko wrzucił na YT jak zauważyłam :) niestety cała reszta jeszcze w powijakach...

jjb napisał/a:
a co są jeszcze filmiki z imprezy potorowej

jjb, są takie poskładane przez Freemana z fotek. Kamerka wysiadła, gdy próbowałam uwiecznić slalom Pitera , tak więc cała impreza potorowa zostaje już tylko w naszych głowach (a przynajmniej tych co pamietają :-P )

Piter - 3 Wrz 2009, 13:29

Czyli znowu wszystko prze ze mnie :sad:
PUCIO - 3 Wrz 2009, 14:25

No i Proszę :brawo:
- nie wiedziałem że mamy tak zdolnego reżysera
:brawo: :brawo:
dla Żabci

Żółwik Tuptuś - 3 Wrz 2009, 20:50

Piter, przytulę Cię do cyca żeby Ci smutno nie było .

Brawo Żabcia :ok:

trzeci - 4 Wrz 2009, 11:47

Normalnie Żabcia & Freeman Movie Studio ;-))
Fajnie, że mamy to teraz wszystko w jednym miejscu i w każdej chwili można zajrzeć i powspominać :)
Podziękowania i pozdro ...

Żabcia - 7 Wrz 2009, 13:41

Przesłałam dziś Freemanowi kolejne - ostatnie już filmiki z toru. Karting widziany z zewnątrz, Wasze zmagania na dużej pętli widziane z balkonu wieży i ostatni - zmagania Trzeciego, Sowy, Żółwia, pP, Tommirsa i fragment jazdy Pitera :ups:
Nawiasem - z góry przepraszam za nienajlepszą jakość, wstrząsy ręki itp... - jestem bardzo początkującym operatorem :-P - jednak miłego oglądania :-)

Freeman - 8 Wrz 2009, 12:12

Karting już jest na YT. Za jakąś chwilę dojdzie duża pętla, a później ten ostatni.
Żółwik Tuptuś - 8 Wrz 2009, 23:17

hmm . oglądam wszystkie . Raz i jeszcze raz i jeszcze raz i...
Piter - 9 Wrz 2009, 08:18

Świetne.
Na slalomie na prostej startowej nawet kamera wolała paść niż na mnie patrzeć :rotfl: :hahaha:

Żółwik Tuptuś - 9 Wrz 2009, 10:12

Piter, bo Ty to takie nasze słoneczko jesteś .

Taki blask od Ciebie bije że normalnie się patrzeć nie da ;)

Piter - 9 Wrz 2009, 15:33

Tak wiem :serduszka:
Jestem jak Matka Boska, bo jak ktoś na mnie spojrzy to woła: " O Matko Boska !!!! " :rotfl: :cojest:

elmek13 - 9 Wrz 2009, 22:54

Filmiki super :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Nawet moje zielone cudo jest na filmach.
Widać, że troszkę 3-go blokuję...ale co tam mam większe auto. No i klimę w standardzie. :-P

Naprawdę, nie wiem czemu ale chce się, tam i wracać i wracać i wracać etc.

Chyba każdy to czuje, taką ciągotkę do tego toru/miejsca/ludzi/aut/organizatorów/sponsorów etc.* tego się nie da opisać słowami/filmami tam trzeba być !!!!

* niepotrzebne skreślić. ( flamastrem na monitorze )

Ps. Szykuję się na 4 AJS...tym razem dojadę ( nie zapeszam czym ) ale będę.

Dobrze mówię Wieszczko? :V:

PUCIO - 10 Wrz 2009, 20:24

elmek13,
A jak pewnie, że dobrze!! :twisted:

sowa - 10 Wrz 2009, 20:36

dzieki Ekipie filmowej za material.... kapitalna pamiątka!!!!! :ok:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group