Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK6] Ułamany bagnet do sprawdzania poziomu oleju

flackmistrz - 21 Sie 2009, 16:50
Temat postu: [MK6] Ułamany bagnet do sprawdzania poziomu oleju
Witam. Mam mały problem, mianowicie niedawno wymieniałem olej w swojej fie¶cie i niechc±cy podczas wyjmowania bagnetu złamałem go (złamała mi się końcówka ok 10cm)... Kupiłem nowy bagnet i ten nie chce mi doj¶ć do końca... My¶lę że stara końcówka bagnetu nie opadła na dół tylko zatrzymała się na jaki¶ sitach, lub czym¶ takim i siedzi w końcówce rurki w któr± wkłada się bagnet. Macie może jakie¶ pomysły jak można wyj±ć t± końcówkę? Czekam na wszelkie propozycje. Pozdrawiam :)
Freeman - 21 Sie 2009, 17:26

Jaki¶ magnes, albo długa pęseta.
flackmistrz - 21 Sie 2009, 21:49

pęseta to niezły pomysł ale nie wiem czy da radę tak się złamać bo przy końcu bagnet skręca... Magnes odpada bo bagnet w 1.4 TDCI jest plastikowy
JoeMix - 22 Sie 2009, 09:14
Temat postu: Re: Ułamany bagnet do sprawdzania poziomu oleju
flackmistrz napisał/a:
My¶lę że stara końcówka bagnetu nie opadła na dół tylko zatrzymała się na jaki¶ sitach, lub czym¶ takim i siedzi w końcówce rurki w któr± wkłada się bagnet.
Jak by tam było jakie¶ sito to by cały bagnet też nie przeszedł my¶lę,,, mogła się zatrzymać na jakim¶ rańcie czy co¶,,,może lekko na siłę - najlepiej by było zdj±ć miskę i wyci±gn±ć.
ElGrey - 23 Sie 2009, 09:09

Jak kolega, niestety ale najlepiej miske olejowa zdjac, masz pewnosc ze wszystko zostanie wyjete.
Lepiej by zadne boby nie zostaly :bigok:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group