Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK5] woda w bagażniku

pawcioolk - 11 Lis 2009, 14:40
Temat postu: [MK5] woda w bagażniku
Miał to ktoś u siebie? Którędy moze sie dostawac?
Puff - 11 Lis 2009, 14:59

Odpowiadając na pytania:
1) nie miałem
2) każdą możliwą :)

Jeden leje z zewnątrz, drugi siedzi w środku i obserwuje - prościej się chyba sprawdzić nie da.

AeSeF - 11 Lis 2009, 15:33

Ja miałem w mk4 na podłodze, dla mnie była to walka z wiatrakiem bo za nic nie mogłem dojść skąd leci, koniec końców oddałem mechanikowi i po 3 dniach walki jakoś im się udało. Możesz wjechac do garazu i dobrze wysuszyć samochód i polewać go później wodą, a nóż widelec zobaczysz ciurek. Powodzenia
monika79 - 11 Lis 2009, 16:43

cześć. ja tez mam ten problem tylko ze u mnie byl tyl robiony po stluczce i leci uszczelką szyby. oczywiscie nie ciurkiem jak kolega to ujął ale po dobrym deszczu zbiera sie troche wody w tym uchwycie do zamykania bagażnika. jak otwieram klape to wszystko wlewa sie do bagażnika :)
MARIUSZ.B - 11 Lis 2009, 16:54

Chyba najczęściej leci uszczelką szyby. Miałem tak we wcześniejszych mk3kach. Wyciągałem szybę, czyściłem uszczelkę, niestety nie pomagało. Może nowa uszczelka by załatwiła sprawę albo uszczelnienie na silikon. Nie rozgryzłem problemu :|
mism - 11 Lis 2009, 21:47

Proponuję wyrzucić wszystko z bagażnika i dokładnie okleić papierem i taśmą papierową jego dno oraz szybę (jaździć będzie trochę ryzykancko) i miejsce uszczelki od klapy. Po deszczu lub obfitym podlaniu powinieneś dojść miejsca przecieku.

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 21:47 ]
Proponuję wyrzucić wszystko z bagażnika i dokładnie okleić papierem i taśmą papierową jego dno oraz szybę (jeździć będzie trochę ryzykancko) i miejsce uszczelki od klapy. Po deszczu lub obfitym podlaniu powinieneś dojść miejsca przecieku.

lesiokro - 12 Lis 2009, 19:26

Ja w MK5 wymieniałem uszczelkę szyby tylnej 3 lata temu, koszt poniżej 100zł. Dało to tyle że byłem zadowolony z wydanej stówki w dobrym celu ... na 2 lata bo potem znowu zaczeła woda wlewać się do klapy bagażnika a po jej podniesieniu do bagażnika lub na otwierającego.
Czepus - 12 Lis 2009, 22:40

Pufcio, dobrze prawi... nie ma co dużo kombinować.. Jeden w środku z lampą drugi z wężem na zewnątrz 2 min "lania wody" i wszystko jasne.... Nie ma co modlić się o deszcz!

Cytat:
Którędy moze sie dostawac?

- trafne pytanie dla wróżek.

Pozdro!
Czepus walczący z potokami..

darkmen21 - 27 Sty 2010, 08:02

Czepus napisał/a:
Pufcio, dobrze prawi... nie ma co dużo kombinować.. Jeden w środku z lampą drugi z wężem na zewnątrz 2 min "lania wody" i wszystko jasne.... Nie ma co modlić się o deszcz!


Powodzenia, kiedyś dałem sie namówic i siedziałem jak przygłup w bagazniku i sie nie doczekałem,woda nie musi sie lac ciurkiem, moze sie zbierac powoli i niezauwazalnie-natrualne prawa fizyki old


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group