Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK3] zwezka do gazu

stahoojedyn - 20 Mar 2010, 09:19
Temat postu: [MK3] zwezka do gazu
panowie mam prosbe, glownie do posiadaczy fiescinki 1,6 CVH (EFI jak co poniektorzy okreslaja) zasilanych gazem, inni rowniez moga sie wypowiedziec :-)
mianowicie prosilbym o info jak macie rozwiazana zwezke od dolotu filtra powietrza, glownie chodzi mi o zdjecia jak to u was wyglada

jak mozecie zejdzcie do samochodu cyknijcie dwie trzy foty i wstawcie, chcialbym aby jak najwiecej userow wstawilo swoje rozwiazania notw

z gory dziekuje

JoeMix - 20 Mar 2010, 17:25

Ma nie być zwężki, mają tak ustawić instalacje by chodziła na pełnym prześwicie dolotu, jedynie żeby nie był ustawiony tak by nie wdmuchiwało sie powietrze, bo może gasnąc na wolnych podczas jazdy,,,
stahoojedyn - 20 Mar 2010, 18:04

JoeMix napisał/a:
jedynie żeby nie był ustawiony tak by nie wdmuchiwało sie powietrze, bo może gasnąc na wolnych podczas jazdy

dokladnie na postoju chodzi na gazie a jak juz jade i wbije luz to gasnie
to znaczy ze trzeba ustawic coby na normalnym dolocie jezdzic ?
bo normalnie mialem zwezke i chyba normalnie chodzilo na gazie, no ale wiadome bena sie mulila

JoeMix - 21 Mar 2010, 07:41

Zrób tak by powietrze z przodu auta nie wpadało bezpośrednio do dolotu,,,
stahoojedyn - 21 Mar 2010, 08:53

heh no to lipa bo liczylem na to ze jest jakis motyw ze na orginalny dolot mozna zalozyc jakas zwezke czy cus i w razie potrzeby mozna sciagnac i bezproblemowo jezdzic na benie

a ciagnac dalej temat prosilbym o wasze rozwiozania jak u was to wyglada, wstawcie jakies foyki

JoeMix - 21 Mar 2010, 09:14

stahoojedyn napisał/a:
liczylem na to ze jest jakis motyw ze na orginalny dolot mozna zalozyc jakas zwezke czy cus i w razie potrzeby mozna sciagnac i bezproblemowo jezdzic na benie
Jak chcesz to można,,, jak nigdy zwężek nie zakładałem auta mi nie gasły, no chyba ze się przy 90km/h wcisnęło sprzęgło to potrafiło zgasnąć,,,
krzysieks_mc - 21 Mar 2010, 09:42

Wstaw se blosa z firmy BRC i po problemie
stahoojedyn - 21 Mar 2010, 10:06

wolalbym troche prostsze/tansze rozwiazanie :-)
na marginesie gdzie mialbym to zamontowac w swojej ?

krzysieks_mc - 21 Mar 2010, 10:29

da się, blos nie musi być przy samej przepustnicy można go dać bliżej filtra powietrza.
van - 21 Mar 2010, 13:04

blos to dobry pomysł
ale da się zrobić i wyregulować gaz tak żeby i teraz dobrze jeździło, mniej powietrza i wlot w przeciwną stronę do kierunku jazdy samochodu to czasem bardzo dużo dające rozwiązania


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group