Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Zmiana tresci jezyka polskiego w komputerze

AccessX - 24 Mar 2010, 21:11
Temat postu: [MK6] Zmiana tresci jezyka polskiego w komputerze
Siemka, pytanko. Aktualnie, mam np. Śr. Prędkość jak mi pisze na przednim panelu, to np. to Ś mam male (zeby sie zmiescilo w polu tym), tak samo ę,ś,ć itp. I tu moje pytanie, czy elektryk samochodowy, jest w stanie zmienic by jezyk polskich byl bez ogonkow? By pisalo np.: zamiast Śr. Prędkosc -> Sr. Predkosc ?


I jak z kosztami. Orientuje sie ktos ? Pozdrawiam.

Parzych - 24 Mar 2010, 21:21

Powiedz tylko, po co kombinujesz :?: Lepiej zacznij używać polskich znaków na forum, zamiast kombinować - jak się ich pozbyć z autka... Prawdopodobnie można to zrobić, zapytaj w ASO...
AccessX - 24 Mar 2010, 21:30

Parzych, odpowiedz prosta. Na forum nie mam zamiaru uzywac polskich znakow diaktrycznych :) . Kto rozumny to i bez :ogonkow: zrozumie o co mi chodzi. A jezeli chodzi o samochod, to mnie to np. Denerwuje: ze optycznie, to przy Śr. To S jest male itp. Moze tego nie rozumiesz itp. Ale sa gusta i gusciki :) A o nich sie jak wiadomo nie dysku... :) .
JoeMix - 24 Mar 2010, 23:03

Jak jezyk polski jest zrobiony na ogonkach to raczej nie da sie tego przelaczyc na bez ogonkow
pawel182 - 25 Mar 2010, 14:38
Temat postu: Re: Zmiana tresci jezyka polskiego w komputerze
Radek-Ford napisał/a:
Siemka, pytanko. Aktualnie, mam np. Śr. Prędkość jak mi pisze na przednim panelu, to np. to Ś mam male (zeby sie zmiescilo w polu tym), tak samo ę,ś,ć itp. I tu moje pytanie, czy elektryk samochodowy, jest w stanie zmienic by jezyk polskich byl bez ogonkow? By pisalo np.: zamiast Śr. Prędkosc -> Sr. Predkosc ?


I jak z kosztami. Orientuje sie ktos ? Pozdrawiam.



Oczywiście, że się da zmienić. Musisz "tylko" przeprogramować procesor :)

MARIUSZ.B - 26 Mar 2010, 09:23

pawel182 napisał/a:
Oczywiście, że się da zmienić. Musisz "tylko" przeprogramować procesor

Najlepiej u dobrego elektryka samochodowego :hihihi:

ElGrey - 26 Mar 2010, 17:19

jaz uslyszysz ile to kosztuje to mu przestana te srutututu przeszkadzac :rotfl:
pawel182 - 28 Mar 2010, 11:56

MARIUSZ.B napisał/a:
pawel182 napisał/a:
Oczywiście, że się da zmienić. Musisz "tylko" przeprogramować procesor

Najlepiej u dobrego elektryka samochodowego :hihihi:


Mysle że i Ford Polska nic nie pomoze a co dopiero dobry elektryk :)
Teoretycznie wystarczyłoby podłączyć sie programatorem pod uP i sczytać program ale na 99% uP pewnie jest zabezpieczony hasłem przed dokonaniem tej czynności.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group