Forum FiestaKlubPolska -

Ubezpieczenia i rejestracja aut - ubezpieczenie przed przerejsestrowaniem?

mef - 18 Kwi 2010, 14:54
Temat postu: ubezpieczenie przed przerejsestrowaniem?
Witam!
Sprawa wyglada następująco, kupilem fiescine dnia 3.04.2010. z tego co wiem na przerejestrowanie mam miesiac, jednak ubezpieczeni mi sie skonczylo 18.04.2010. Pytanie brzmi czy mogę ubezpieczyc samochod zanm go zarejestruje ne siebie??

JoeMix - 18 Kwi 2010, 16:12

MUSISZ i to w trybie pilnym, z drugiej strony jak Ci się skończyło, ale nie wypowiedziałeś to pewnie Ci się z automatu odnowiło - trzeba się dowiedzieć czy warto je wykupić czy lepiej wypowiedzieć i wykupić na siebie nowe.
szynszyl - 19 Kwi 2010, 22:05

JoeMix napisał/a:
pewnie Ci się z automatu odnowiło
tzn. już je masz. jak wypowiesz, to zapłącisz rekalkulacje za ten czas używania OC od 18.04. bo masz 30 dni na zmianę/wypowiedzenie OC od dnia zakupu t.j. 3.04
JoeMix - 20 Kwi 2010, 07:52

Ja nigdy nie płaciłem nic jak było OC niepewne, nieopłacone i tak dalej,,, tyle że wypowiadałem kilka dni po zakupie a nie bliżej końca tych 30 dni,,, raz miałem sytuacje że OC się przewaliło 2-3 dni po zakupie więc Allianz z Krakowa wznowioną polisę przysłał już do mnie z info że oczywiście do dnia (tu te 30 dni od zakupu) mogę zrezygnować bez żadnych konsekwencji, nawet gotowe wypowiedzenie było, wystarczyło podpisać, ale oferta była atrakcyjna i opłaciłem,,,
firion7 - 25 Kwi 2010, 15:58

Ja na Twoim miejscu zadzwonił bym do ubezpieczalni i po prostu zapytał na help desku na pewno udzielą Ci rady... jeżeli jest inaczej to trzeba zmienić ubezpieczyciela :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group