Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Nie działa mi prawy-przedni migacz i postojówka

amando - 26 Cze 2010, 21:05
Temat postu: [MK4] Nie działa mi prawy-przedni migacz i postojówka
witam, otóż miałem ostatnio stłuczkę, lampa do wymiany wymieniłem ją i mi nie działają: postojówka i migacz prawy. Gdy włącze prawe kierunki to prawy tył i w błotniku migacz migają bardzo szybko. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki. Nie wiem moze przetarł się jakiś kabelek tylko na pierwszy rzut oka nic nie widać. Nie wiem co teraz zrobić, czy przeciągnąc od nowa kable? tylko skąd? pozdrawiam
bidżej - 26 Cze 2010, 21:29

a masz w ogóle sprawne żarówki od postojówki i kierunku w lampie? jeśli tak, to sprawdź napięcia na kostkach, a jeśli w MK4 jest rozwiązanie jak w Escorcie MK7 (bo nie pamiętam), tzn. główna kostka do lampy, a w środku rozejście na poszczególne kostki i żarówki, to przyjrzyj się stykom tej głównej.

szybsze miganie kierunkowskazu wynika z tego, że nie świeci ten przedni - po tym się rozpoznaje w czasie jazdy, że któryś kierunek przestał działać.

amando - 26 Cze 2010, 22:35

tak żarówki nówki sprawdzone. jest jedna główna kostka i rozchodzi na mniejsze, tylko że wziąłem z tej rozwalonej wyciągłem całe hadziajstwo i sprawdziłem czy działa. mi sie wydaje ze to cos innego jakiś kabel moze urwany/przetarty... skąd wogóle wychodzą te kable?
przemo_rsr - 27 Cze 2010, 01:38

przeglądnij kabelki w tej okolicy i powiedz w jakim stanie są, lub na określonym odcinku Mutimetrem sprawdź na zakresie ciągłości obwodu,
pozdro!! :ok:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group