Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] Regulator czy akumulator ?

Widawa - 28 Wrz 2010, 20:02
Temat postu: [MK3] Regulator czy akumulator ?
Dzien dobry,

Mam problem po odpaleniu silnika swieci sie kontrolka akumulatora a jak gazu dodam gazu to juz lepiej, ale zaraz po zapaleniu mam 500obr/min czasem i mniej ;-( po dodanym gazie i jedzie jest po 1100obr/min co znowu jest za duzo :| no i wlanie mysle wymieniac szczotki w alternatorze wraz z regulatorem napiecia czy sam regulator ???

Pozdro :)

JoeMix - 28 Wrz 2010, 20:08

Cytat:
nie wiem czy regulator czy akumulator ???
My też nie wiemy,,, szklana kula się zbiła,,,

[ Dodano: Wto Wrz 28, 2010 20:09 ]
:głowąwmur:

Widawa - 28 Wrz 2010, 20:11

chodzilo mo o regulator napiecia w alternatorze :-P
drjanusz - 28 Wrz 2010, 20:13

JoeMix, nie tak :głowąwmur: tylko tak :krzesłemgo:
JoeMix - 28 Wrz 2010, 20:17

A mnie chodziło ze jest taki dział elektryka a w niej 52 strony z tematami i na pierwszych 2 jest chyba z 7 tematów o alternatorze/akumulatorze oraz kilka gdzie jest problem z rozrusznikiem/rozruchem (a to często prowadzi do alternatora i braku lądowania),,, więc trzeba poczytać a potem pisać, jak się czegoś niedoczytało,,,

Masz problem z alterem to zacznij od pomiarów napięć (nie chce mi się znowu pisać jak to zrobić) - i wtedy ja jak będę widział te napięcia to będę mógł czasem coś powiedzieć wiece niż "coś masz i lubię chleb ze smalcem i dlatego nie działa"

kamil wolski - 30 Wrz 2010, 23:47

Za Joe. Jak nie masz czasu by wziąć miernik i sprawdzić ile ma akumulator po nocy w spoczynku a ile przy odpalonym aucie, to oddaj auto do elektryka, niech się tym zajmie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group