Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK4] obroty

siesiek26 - 8 Paź 2010, 19:44
Temat postu: [MK4] obroty
Witam mam problem ,wiem że o falowaniu obrotów było już dużo,ale niestety szukałem i nic co by wyjaśniało moją sytułacje nie znalzłem.Mianowicie fiesta ma gaz sekwencje i na gazie jest wszystko ok. jednak zanim sie przełaczy na gaz na benzyie jest tak;silnik spada na tak gdzieś 500obr.mało nie zgasnie po czym falująco tak przez 5 sekund podnosi sie do normalnych obrotów,chodzi równiutko przez ok 15 sek. i sytułacja sie powtarza,powtarzam ze na gażie jest dobrze nawet po włączeniu dużego obciążenia el. silnik ładnie wyrównuje,dlatego wnioskuje że silnik krokowy jest ok.,zauważyłem ze problem nasila sie przed każdą zimą, ale może dla tego ze sam.dłużej jeżdzi na benzynie bo przełancz sie na gaz przy 25 stopniach temp. silnika.denerwujące jest jak jade jeszcze na benżynie i gasnie niespodziewanie na drodze bądz skrzyżowaniu.jak ktoś ma pomysł to proszęo pomoc,w czym problem ,ja wnioskuje ze skoro na gazie ok problem może leżeć gdzieś np.pompa paliwa chociaż na wyskoich obrotach jest dobrze, albo wtryskiwacze? proszę o sugestie dziękuje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group