Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] Parowanie reflektora

kovalek - 21 Lis 2010, 12:04
Temat postu: [MK3] Parowanie reflektora
Mam problem z zaparowanymi reflektorami. Próbowałem już je suszyć suszarką, lecz problem po kilku dniach powracał. Czy problem lezy w nieszczelności, czy też braku "odpowietrzenia" reflektora? Gumki przy światłach mijania są całe, a reflektor wydaje się być szczelny (przy dmuchaniu suszarką nigdzie nie uciekało powietrze).
kuba87 - 21 Lis 2010, 12:05

zobacz czy szkło sie nie odkleiło od odbłysnika
Witek1992 - 21 Lis 2010, 12:17

Mam ten sam problem :-)
Moim zdaniem najlepiej by było je rozkleić, wyczyścić i skleić na nowo :)

przemo_rsr - 21 Lis 2010, 12:21

Witek1992 napisał/a:
Moim zdaniem najlepiej by było je rozkleić, wyczyścić i skleić na nowo
albo silikonem do o koła łączenia i powinno pomóc :-P
CzaRmaX - 21 Lis 2010, 19:16

Możecie też sprawdzić otwór od postojowego bo wtyczka często wyrabia otwór, bądź powoduje nawet pęknięcia przez co staje się mniej szczelny.
jerzyn - 7 Lut 2011, 17:33
Temat postu: Re: Parowanie reflektora
kovalek napisał/a:
Mam problem z zaparowanymi reflektorami. Próbowałem już je suszyć suszarką, lecz problem po kilku dniach powracał. Czy problem lezy w nieszczelności, czy też braku "odpowietrzenia" reflektora? Gumki przy światłach mijania są całe, a reflektor wydaje się być szczelny (przy dmuchaniu suszarką nigdzie nie uciekało powietrze).


Mam podobny problem w mk6 , już mi doradzono na spocie ze się rozkleiła obudowa , macie może jakiś uniwersalny "kit" spoiwo który usunie nieszczelność i nie odpadnie po jakims czasie . :bezradny:

TomQ - 7 Lut 2011, 17:39

jerzyn
Wszelkiej maści silikony stosuje się w takich wypadkach.
jerzyn napisał/a:
"kit" spoiwo który usunie nieszczelność

Nieszczelność musisz niestety sam usunąć ;-).

Miły - 7 Lut 2011, 18:17

mi jak parował, to rozłożyłem go całkowicie i skleiłem od nowa (mam pewność) z tym, że ja dodatkowo malowałem je...
jerzyn - 7 Lut 2011, 18:54

Miły napisał/a:
mi jak parował, to rozłożyłem go całkowicie i skleiłem od nowa (mam pewność) z tym, że ja dodatkowo malowałem je...

Czym kleiłeś, to moje główne pytanko :bezradny:

Miły - 7 Lut 2011, 19:01

zwykłym przeźroczystym silikonem :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group