Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - FKP na Rajdzie "Nocna Jazda Konkursowa"

Żabcia - 2 Gru 2010, 12:08
Temat postu: FKP na Rajdzie "Nocna Jazda Konkursowa"
Pozwoliłam sobie skopiować ze strony AW:

Cytat:
„Rajd Samochodowy - Nocna Jazda Konkursowa 2010 (zwana potocznie Nocką), który odbędzie się 11 grudnia 2010 roku.

Rajd jest zabawą popularno-turystyczną, której głównym celem jest popularyzowanie turystyki samochodowej wśród mieszkańców Wielkopolski (i nie tylko) oraz podnoszenie ich umiejętności zachowania się na drogach w trudnych, nocnych, zimowych warunkach. Rajd rozgrywa się w normalnym ruchu ulicznym.... W skład rajdu wchodzą również próby sprawnościowe zorganizowane na zamkniętych dla ruchu terenach, między innymi na „Torze Poznań” ....

Rajd Nocna Jazda Konkursowa został rozegrany po raz pierwszy 10 listopada 1962 roku. Jest to jeden z dwóch rajdów organizowanych w Wielkopolsce o najdłuższej tradycji.

Nagrodą główną w tym rajdzie (poza pucharami) jest przechodnia drewniana rzeźba "Leśnego Dziada", na której widnieją nazwiska zwycięzców. Wspomnieć należy, że rajd ten wygrywały tak znane osobistości sportu motorowego jak np. prezes Automobilklubu Wielkopolski Przemysław Olejnik, Adam Smorawiński, Andrzej Mielcarek, Jan Leśniak, Tomasz Płaczek, Zbigniew Szwagierczak, a także Kazimierz Krotoski, jego syn Robert Krotoski oraz wnukowie Robert i Błażej Krotoscy.

Rajd składać się będzie z kilku etapów, poprzedzonych Punktami Kontroli Czasu. Pierwszy etap składać się będzie z prób sprawnościowych i odbędzie się na terenie Toru Poznań. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swe umiejętności panowania nad samochodem na specjalnie wytyczonych odcinkach z pomiarem czasu. Kolejne etapy będą rozgrywane w normalnym ruchu ulicznym, w trakcie których zawodnicy będą musieli jechać zgodnie z przygotowaną przez organizatorów trasą oraz będą mieli do wykonania liczne zadania. Na mecie każdego etapu nastąpi przegrupowanie i załogi będą miały do wykonania zadania konkursowe.

Patronat medialny nad rajdem objęła Telewizja WTK, Radio Eska oraz Radio Emaus
których przedstawicieli zobaczymy na starcie rajdu.

Ponadto w imprezie swój udział zapowiedziało wielu znanych zawodników wyścigowych i
rajdowych, między innymi Zbigniew Szwagierczak - wielokrotny wyścigowy Mistrz Polski, Tomasz Płaczek - rajdowy Mistrz Polski oraz Dariusz Nowicki, który udostępnia wyścigowe samochody Kia Picanto przedstawicielom Telewizji WTK oraz Radia Eska.

Jak co roku zapowiada się niesamowita impreza, a na mecie na wszystkich uczestników oprócz pysznego posiłku czekać będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów:
Grupę Krotoski Cichy, Fox Alarmy, Nowicki Auto Serwis, Subtella, Markgum.”


A dlaczego o tym nadmieniam? Ponieważ jak dotąd nikt się nie pochwalił, a udział w tej imprezce planują Pucio – najprawdopodobniej jednak na fotelu pilota u Kuby Golca oraz Żółwik z Rkalitką.

Na liście zgłoszeń widnieją ponadto Magda M. oraz dark86ford

Tak więc i tam FKP zaznaczy swoją obecność. :brawo:

aha dodam jeszcze, że cała zabawa ropocznie się ok. 14.30 o zakończy ok. 1.00

trzeci - 2 Gru 2010, 13:23

No to trzeba będzie trzymać kciukasy za naszych :ok:
dark86ford - 2 Gru 2010, 13:44

Żabcia napisał/a:
Na liście zgłoszeń widnieją ponadto Magda M. oraz dark86ford

małe sprostowanie, mnie na tej liście niema... magda ma swojego pilota i to nie jestem ja :rotfl:

Magda M. - 2 Gru 2010, 20:20

No i mnie sprzedali... :hahaha:
Owszem, wysłałam zgłoszenie (za namową PUCIA - nakręcił mne, nabajerował i o - macie efekty xD), wpłaciłam wpisowe i jeżeli tylko zakwalifikuję się na listę startową, a warunki pogodowo - drogowe poprawią się na tyle, że przejazd z Bydgoszczy do Poznania będzie bezpieczny, to na teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że się pojawię.
Darek niestety nie może się z nami wybrać, Kuba nie wiem, jaką decyzję podejmie, a ponieważ mój stały pilot Dawid Jabłoński niestety z przyczyn od siebie niezależnych nie będzie mógł tym razem zająć swojego miejsca, więc w Poznaniu zastąpi go ktoś inny - notabene również użytkownik tego forum, znany także pozostałym startującym. :D

dark86ford - 2 Gru 2010, 20:41

Magda M. napisał/a:
a warunki pogodowo - drogowe poprawią się na tyle, że przejazd z Bydgoszczy do Poznania będzie bezpieczny
przejazd zawsze jest bezpieczny... tylko wszystko jest kwestia czasu przejechania danej trasy :-P
Magda M. napisał/a:
No i mnie sprzedali... :hahaha:

jakie sprzedali :-P od dawna juz bylo wiadomo ze chcesz jechac, a kwestia czasu bylo twoje zgloszenie ;/

Magda M. - 2 Gru 2010, 21:27

Bezpieczny przejazd, to znaczy taki, że drogi nie będą wyglądały tak jak dzisiaj - w zaspie utknąć nie chcę. xD

Wiem, ze od początku podejrzewaliście mnie o to, że chcę spróbować... :fox: Za dobrze mnie znacie. :-P I jak widzisz, wszystko jak na razie układa się tak, że wychodzi na to, że jednak spróbuję... Cel - wogóle dostać się na listę startową, a później jak zwykle: ukończyć w jednym kawałku xD

dark86ford - 3 Gru 2010, 08:16

Magda M. napisał/a:
Bezpieczny przejazd, to znaczy taki, że drogi nie będą wyglądały tak jak dzisiaj
juz nie narzekaj na drogi... jechalem za miasto i jakos krajowki sa odsniezone ale za to drogi w BDG to juz nie bardzo hehehe

Magda M. napisał/a:
Wiem, ze od początku podejrzewaliście mnie o to, że chcę spróbować... :fox: Za dobrze mnie znacie. :-P I jak widzisz, wszystko jak na razie układa się tak, że wychodzi na to, że jednak spróbuję...

nunu przed frakcją bydgoszcz nic nie ukryjesz old


no i tak poza tym to w imieniu wszystkich i nie wszystkich życze tobie powodzonka i udanego startu... miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i może przy okazji uda ci sie przywiezc cos wiecej niz tylko satysfakcje ze startu :zwyciężca:
:8:

Magda M. - 3 Gru 2010, 20:17

dark86ford napisał/a:
juz nie narzekaj na drogi... jechalem za miasto i jakos krajowki sa odsniezone ale za to drogi w BDG to juz nie bardzo hehehe


Ostatnio poza Fordon jakoś nie mam potrzeby ani chęci się ruszać, więc tylko lokalne drogi i dróżki znam... I tutaj sam wiesz, że tragedia jest. Ale myślę, ze jakoś w jednym kawałku dotrzemy. ;-))

dark86ford napisał/a:

nunu przed frakcją bydgoszcz nic nie ukryjesz old


Prawda jest taka, że gdyby nie Żabcia, to miałbyś w niedzielę niezłą niespodziankę po naszym powrocie, więc jednak co nieco ukryć się da :-P
Ale z drugiej strony dobrze, że wiesz - będzie więcej osób do trzymania kciuków xD

dark86ford napisał/a:
no i tak poza tym to w imieniu wszystkich i nie wszystkich życze tobie powodzonka i udanego startu... miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i może przy okazji uda ci sie przywiezc cos wiecej niz tylko satysfakcje ze startu :zwyciężca:


Jak ci już przedwczoraj powiedziałam - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. :-)

dark86ford - 3 Gru 2010, 20:29

Cytat:
Prawda jest taka, że gdyby nie Żabcia, to miałbyś w niedzielę niezłą niespodziankę po naszym powrocie, więc jednak co nieco ukryć się da :-P
wiedzialem juz wczesniej tylko nic nie mowilem :-P

a tak poza tym to z kuba87 doszlismy do wniosku ze skoro jedziesz i startujesz to przydalby sie ktos kto bedzie cie pilnowal zebys sobie krzywdy na sniegu nie zrobila ;/
i w tym miejscu mala zmiana planow, w ostatnich 10min padla decyzja o zgloszeniu naszej zalogi... :rotfl:

Magda M. - 3 Gru 2010, 22:42

Super, że jedziecie. Wreszcie znowu Cię poznaję. xD

Tylko po co było się tak zarzekać, jak panna na wydaniu - "i chciałabym, i boję się"? :hahaha:

A wogóle to duża już jestem i zadbać o siebie sama potrafię - krzywdy na śniegu sobie nie zrobię, pilnować mnie nie musisz :-P I lepiej zamiast mnie pilnować, skup się i uważaj, żebyście się gdzieś w trasie nie zgubili, bo wracać się i was szukać nie będę :-P

dark86ford - 4 Gru 2010, 07:06

Magda M. napisał/a:

Tylko po co było się tak zarzekać, jak panna na wydaniu - "i chciałabym, i boję się"? :hahaha:
nikt sie nie zarzekal, poprostu mowilem ze nie jade bo pewne sprawy mi nie pozwalają... a ze wszystko ulozylo sie inaczej niz myslalem to juz inna sprawa :rotfl:
no chyba ze masz na mysli to ze z obecnymi lampami to lipa bedzie hehe (ostatnio jechalem cala trase z debrzna na dlugich i nikt nawet nie mrugnal ze cos jest nie tak hehe)
ale spokojnie, cos sie z nimi zdziala do tego czasu :rewolwerowiec:

Magda M. napisał/a:
I lepiej zamiast mnie pilnować, skup się i uważaj, żebyście się gdzieś w trasie nie zgubili, bo wracać się i was szukać nie będę :-P

ja cie tam pilnowac nie bede tylko jak juz to kuba :twisted: a tak powaznie juz mowiac to sie nie zgubimy, o to sie juz nie martw... lepiej skupiaj sie na tym zeby dojechac bez zadnej rysy/otarcia na lakierze :-P :załoga:

Rkalitka - 4 Gru 2010, 09:11

A ja już myślałem, że ściganci w mktrójkach umarli śmiercią naturalną....a tu od jakiegoś czasu proszę - brawo będzie miło się razem spotkać i pośmigać :yes:
Magda M. - 4 Gru 2010, 10:51

dark86ford napisał/a:
a tak powaznie juz mowiac to sie nie zgubimy, o to sie juz nie martw...


Nie bądź taki pewny... :fox: Ale ja sie wcale nie martwię :-P

dark86ford napisał/a:
lepiej skupiaj sie na tym zeby dojechac bez zadnej rysy/otarcia na lakierze :-P :załoga:


Dokładnie na tym mam zamiar się skoncentrować - i wiesz co? TAK BĘDZIE! :-P

Piter - 4 Gru 2010, 15:04

Ja odpadam. Nie pojadę świeżo poskładanym autem. Nie mam zimówek.
Pewnie już nic nie pojadę do wiosny.

dark86ford - 4 Gru 2010, 15:42

Piter napisał/a:
Nie mam zimówek.
eeee tam, zimowki da sie zalatwic :hihihi: powiedz tylko jakie chcesz 13ki czy 14ki? rzecz jasna na felgach :rotfl:
Piter - 4 Gru 2010, 16:19

Dzięki. Ja wiem z Wami wszystko jest możliwe. :)
dark86ford - 4 Gru 2010, 16:22

:hihihi: no baaaa :-P
Rkalitka - 5 Gru 2010, 02:17

Piter napisał/a:
Ja odpadam. Nie pojadę świeżo poskładanym autem. Nie mam zimówek.
Pewnie już nic nie pojadę do wiosny.


i w ogóle boli mnie łokieć od podłokietnika w Pasacie..... :-P

Ja mam "staro" poskładanego Paszteta - mogę Ci pożyczyć na "nockę" :)

dark86ford - 5 Gru 2010, 08:49

Piter, widzisz, i masz juz autko i zimowe kółka, wiec zbieraj 4 litery i do zobaczenia na nocce w poznaniu :hihihi:
Magda M. - 5 Gru 2010, 12:07

Piter, przyjeżdżaj - Ninja Team musi być w komplecie xD
Piter - 5 Gru 2010, 15:07

Rkalitka, :2xf:

Pomyślimy.

dark86ford - 6 Gru 2010, 23:20

Piter, niema co duzo myslec, zawijasz 4 litery i sie teleportujesz na tor poznan hehe :rotfl:
PumaRST - 7 Gru 2010, 09:22
Temat postu: Re: FKP na Rajdzie "Nocna Jazda Konkursowa"
Żabcia napisał/a:
...Żółwik....


Małe sprostowanie Z Żółwiem jedziemy Super Barbórkę w Kielcach 11.12.2010 więc raczej nie da rady dotrzeć do Poznania na tą impreze.

Powodzenia od BB Racing Team :yes:

dark86ford - 7 Gru 2010, 15:23

PumaRST napisał/a:
Małe sprostowanie Z Żółwiem jedziemy Super Barbórkę w Kielcach 11.12.2010

por qué PumaRST, por qué?? <bat>
no coz... szkoda...
wam rowniez powodzenia zyczymy :-P

Magda M. - 7 Gru 2010, 23:31

http://www.aw.poznan.pl/i...001_12_2010.htm

Oficjalnie potwierdzony start załóg z Bydgoszczy:
Numery startowe 84 i 89 :D

dark86ford - 8 Gru 2010, 08:08

Magda M., ty to zawsze musisz sie chwalic :-P
Magda M. - 8 Gru 2010, 08:36

Zaraz tam chwalić - ja tylko udzielam rzetelelnej i potwierdzonej oficjalnie informacji, jak i gdzie spędzamy weekend xD
PumaRST - 8 Gru 2010, 08:51

dark86ford napisał/a:
por qué PumaRST, por qué?? <bat>


bo czas zacząć startować regularnie CRXem a do tego trzeba by go poznać co idzie jako pierwsze do modów.

Piter - 8 Gru 2010, 09:43

Kierowca :rotfl:
PumaRST - 8 Gru 2010, 09:49

Piter napisał/a:
Kierowca :rotfl:


jak by to tak rozpatrywać to my obaj i kilku innych na tym forum w ogóle nie wiem co robią w autach sportowych na wszelakich próbach sportowo-sprawnościowych. ;-(

Tommur - 9 Gru 2010, 08:19

No bo niestety najważniejszy jest ten mały łącznik między kierownicą a pedałami (ciężko go tunningować) :) .
Żabcia - 10 Gru 2010, 13:25

dark86ford napisał/a:

małe sprostowanie, mnie na tej liście niema...


:ok: wygląda na to, że jednak jakimś cudem udało mi się przewidzieć przyszłość

a wracając do tematu rajdu - wyczytałam gdzieś, że można stawiać się na torze już o 13.30, choć oficjalnie zaczynają o 14.30.

Z innych informacji - organizatorzy postanowili umilić czas oczekującym na wyniki koncertem zespołu "Cudawianki". Patrząc na repertuar - będą pewnie "cuda" :-P

A dla chętnych w planach jest nocny kulig - czyżby dużą pętlę na sankach? :hahaha:

Póki co w Poznaniu zimno, śnieg się trzyma, ale na jutro coś wspominają o opadach deszczu ze śniegiem... :sad:

dark86ford - 11 Gru 2010, 08:08

Żabcia napisał/a:


:ok: wygląda na to, że jednak jakimś cudem udało mi się przewidzieć przyszłość
[/quote]

hmmm to mam do ciebie prosbe, chcialbym zebys przewidziala mi kilka cyferek, a w zasadzie 6 sztuk :hahaha: tylko zeby byly rownie trafne :-P hehehe bo wiesz dobra wygrana w totka zawsze sie przyda :hihihi:

Żabcia - 12 Gru 2010, 18:39

:brawo: MAMY DZIADA :brawo:


Niniejszym donoszę, że wczoraj słynny Dziad przeszedł w nasze ręce. :jupi:
Załoga w składzie Kuba Golec - Pucio pokonała 95 załóg, które ukończyły rajd!





Pozostałe trzy ekipy pod szyldem FKP również ukończyły rajd ze świetnymi wynikami!

Ode mnie i myslę wszystkich forumowiczów wielkie gratulacje dla Zwycięzców i wszystkich startujących:
Magdy M., Sudo, Dark86forda, Kuby, Żółwia i Rkalitki !!!
Ps. Przed nami teraz trudne zadanie - organizacja następnej edycji Nocnej Jazdy Konkursowej :)

Parzych - 12 Gru 2010, 19:07

GRATULACJE

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

trzeci - 12 Gru 2010, 20:07

Nosz qrde ... przez tą swoją delegację zapomniałem że taka impra była w ten weekend <viking>

Gratulacje dla wszystkich z FKP a szczególnie dla Puciorka :brawo:

zefir - 12 Gru 2010, 20:09

gratulacje :) ))) naprawde gruuuboooo
szczepan522 - 12 Gru 2010, 20:42

Gratuluje Wszystkim :ok: Jest za co !! :yes:
Żółwik Tuptuś - 12 Gru 2010, 20:51

Darek i Kuba byli 26
Magda i Sudo - 41
Żółw i Roman - 29

Jak zobaczyłem trasy i opisy , to za sukces uważałem jak się wogóle sklasyfikujemy .
A tu pierwsza trzydziestka :)

Gratulacje dla Kuby i Pucia , oraz dla pozostałych :ok:

ps: Fiesty klepiące Evo , Subaryny i BMW X5 - widok - bezcenny :)

ps2: odrobina statystyk :

Wystartowało 120 załóg .
Ukończyło 95 .
Najwyżej sklasyfikowana fiesta - 26 - Darek
Najstarsze auto na zawodach - Wanna .

FKP R&R Team RULEZZ

Miły - 12 Gru 2010, 21:09

no chłopaki wielki szacun dla was :ok: :yes:
sowa - 12 Gru 2010, 21:35

łołołoł..pięknie!!!! sukces wystartować i ukończyć... ale pierwsze w generalce to już zupełny CZAAAADDDD Pucior i Goluś wielkie gratki :-)

Żałuję, że nie dałam rady podjechać choć całą sobotę byłam od toru parę km ;-| nózia chodziła ale cóż :sad:

DZIADU słitaśny, ładnie wam we trojkę :-)

DziDzia - 12 Gru 2010, 22:28

Gratki :)



pozdro :!:

Tommur - 13 Gru 2010, 09:08

Wielkie gratki dla FKP-owiczów . No i załogi z wujcem Pucio za generalkę :V:
dark86ford - 13 Gru 2010, 15:22


Piter - 13 Gru 2010, 16:50

Brawo.
Super.
:)

dark86ford - 13 Gru 2010, 17:31

Piter, a ty czemu nie dotarles?? ;/
Dawidoff4 - 13 Gru 2010, 19:46

Szacun i gratulacje :brawo: :!: :!: :!: :yes:
AeSeF - 14 Gru 2010, 08:46

Ode mnie również szczere gratki :yes: :ok:
Piter - 14 Gru 2010, 11:53

dark86ford napisał/a:
Piter, a ty czemu nie dotarles?? ;/

Byłem w górach :)
Ale fiesta już poskładana, sprawdzona i zapierd@la strasznie więc pewnie się jeszcze zobaczymy :devil:

dark86ford - 14 Gru 2010, 12:12

Piter napisał/a:
pewnie się jeszcze zobaczymy :devil:
no mam nadzieje hehe, by tylko ciebie brakowalo do pelnej reprezentacji Ninja Team'u :-P
Żółwik Tuptuś - 14 Gru 2010, 16:11

Piter napisał/a:

Ale fiesta już poskładana, sprawdzona i zapierd@la strasznie więc pewnie się jeszcze zobaczymy :devil:


:rotfl: - czyli pokazałbyś nam jak się jeździ , ale akurat Ci się nie chciało - tak ? :rotfl: - strach się bać normalnie .

Ninja Team naszczał komisyjnie na Twoje zdjecie ( przestaliśmy dopiero jak monitor zaczął skwierczeć ) za to że Cię nie było .

Rkalitka - 14 Gru 2010, 17:46

Żółwik Tuptuś napisał/a:
( przestaliśmy dopiero jak monitor zaczął skwierczeć )


:yes:

i teraz musimy odkupić Puciowi i Żabci monitor :|

dark86ford - 14 Gru 2010, 20:37

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Ninja Team naszczał komisyjnie na Twoje zdjecie
i nie tylko Ninja Team :rotfl:
Magda M. - 14 Gru 2010, 22:17

No nie - ty też? :D No ja rozumiem Żólwia i Romana, ale że tobie się chciało specjalnie do Pucia i Żabci lecieć, żeby się odlać? :yyy: :hahaha:
dark86ford - 15 Gru 2010, 13:54

Magda M., a kto mowi ze to o mnie mowa :-P
Rkalitka - 17 Gru 2010, 19:13

A ja Wam tylko powiem, że oprócz mega dużych pokłonów dla Pucia i Golusia to ekipa z Bydgoszczy jak dla mnie ma jaja za przyjazd i tak dobre wyniki w nocce :yes:


Mogę tylko powiedzieć, że wielki szacunek dla Was i z mojej strony bardzo bym chciał się z Wami spotkać na następnej imprezie typu Nocka czy YTP, itp.

dark86ford - 17 Gru 2010, 19:50

Rkalitka napisał/a:
z mojej strony bardzo bym chciał się z Wami spotkać na następnej imprezie typu Nocka czy YTP, itp.

no niestety na YTP osobiscie nie bede mogl wystartowac z przyczyn oczywistych, ale byc to zapewne sie pojawimy... z drugiej strony to sobie nie pozwole opuscic nocki organizowanej przez pucia :rotfl: znajac go to bedzie mocna impreza :hihihi:

Rkalitka napisał/a:
Mogę tylko powiedzieć, że wielki szacunek dla Was
chyba moge podziekowac w imieniu wlasnym jak i calej ekipy z BDG :-)
Rkalitka - 17 Gru 2010, 21:44

dark86ford napisał/a:
no niestety na YTP osobiscie nie bede mogl wystartowac z przyczyn oczywistych


i ch....mnie to obchodzi - pogadaj z Żabcią to może Ci pożyczy swoją fofi...a jak nie to się złożymy i już zasponsorujemy te 200zł na jakąś epokową fiestę :ok:

Magda M. - 17 Gru 2010, 23:10

dark86ford napisał/a:
chyba moge podziekowac w imieniu wlasnym jak i calej ekipy z BDG


Owszem - możesz :D
Reszta ekipy z Bydgoszczy również dziękuje za tak miłe słowa uznania. :-)

A co do YTP... Przed Nocką Darek też się zarzekał kategorycznie, że nie tylko nie wystartuje, ale nawet do Poznania pokibicować nie pojedzie... :-P Więc jak znam jego i resztę ekipy, to w YTP pojedziemy też w pełnym składzie - już my coś wymyślimy, żeby tę jego fiestę "postarzyć". :hahaha:

dark86ford - 18 Gru 2010, 09:53

Magda M., a jak bylo z RallyLandem hehe, przeciez jechalem jako auto towarzyszace a w ostatniej chwili wyszlo ze startowalismy :rotfl:
dobrze wiesz ze takie pomysly rodza sie w ostatniej chwili
a co do wyjazdu na nocke to dobrze wiesz ze mialem inne plany ale ze sie ze wszystkim wyrobilem i nieco plany sie zmienily to juz inna sprawa hehe :-P

Piter - 18 Gru 2010, 15:01

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Piter napisał/a:

Ale fiesta już poskładana, sprawdzona i zapierd@la strasznie więc pewnie się jeszcze zobaczymy :devil:


:rotfl: - czyli pokazałbyś nam jak się jeździ , ale akurat Ci się nie chciało - tak ? :rotfl: - strach się bać normalnie .

Ninja Team naszczał komisyjnie na Twoje zdjecie ( przestaliśmy dopiero jak monitor zaczął skwierczeć ) za to że Cię nie było .


Na szczęście uroda nie ucierpiała :2xf:

Żółwik Tuptuś - 18 Gru 2010, 17:13

eeee - czyja ? :| :yyy: :9:
Piter - 18 Gru 2010, 17:36

Moja :)
Magda M. - 19 Gru 2010, 00:42

dark86ford napisał/a:
Magda M., a jak bylo z RallyLandem hehe, przeciez jechalem jako auto towarzyszace a w ostatniej chwili wyszlo ze startowalismy :rotfl:
dobrze wiesz ze takie pomysly rodza sie w ostatniej chwili
a co do wyjazdu na nocke to dobrze wiesz ze mialem inne plany ale ze sie ze wszystkim wyrobilem i nieco plany sie zmienily to juz inna sprawa hehe :-P


Wiem :ok:

Dlatego też wiem już teraz, że choćbyś nie wiem co mówił i nie wiem jak się zarzekał, to w przyszłym sezonie w YTP pojedziesz. I go wygrasz pewnie xD

dark86ford - 19 Gru 2010, 14:18

Magda M. napisał/a:
w przyszłym sezonie w YTP pojedziesz. I go wygrasz pewnie xD
nie wiem co pijesz ale widze ze mocne i działa hehe wez sie podziel :-P
pojechac niemam czym, poza tym to wygrac nie wygram bo są ludzie o wiele lepsi niz ja i z wiekszym doswiadczeniem...

Magda M. - 19 Gru 2010, 20:39

Taa, jasne... musiałabym cię nie znać. :fox: :-P

Pojechać nie masz czym ... TERAZ xD YTP na wiosnę, więc... :fox: Już ty coś wykombinujesz, a w ostateczności pewnie K.I.T.T.-a ode mnie albo EVo od Kuby będziesz chciał wycyganić xD

A co do wygrania... W Rallylandzie i na "Nocce" też jechali lepsi i bardziej doświadczeni i co? :fox:

Głupi ma zawsze szczęście xD :-P

kuba87 - 19 Gru 2010, 20:44

ja auta nie pozyzam xD
raz pozyczyłem i sie popsuła (czyt. obraziła)
padł alternator i sie sprzegło przypaliło :P

Rkalitka - 19 Gru 2010, 22:19

Tej - starczy tego pitolenia - w Kwietniu się widzimy w Poznaniu i choooj :yes:
dark86ford - 20 Gru 2010, 20:01

amen :-P
Żabcia - 6 Sty 2011, 17:46

a tak dla wspomnienia i żeby nie uciekło - wrzuciłam zdjęcia z Nocki, choć raczej z mniej oficjalnej jej części :-P

TUTAJ


a i żeby ślad po starcie w Rajdzie Gwiazdka nie zaginął, wszak co niektórzy debiutowali w tej imprezie właśnie :-P kilka fotek i z tej imprezki - polecam zwłaszcza zdjęcia trasy i jednej z próby sprawnościowej na torze :hahaha:

te są TUTAJ

[ Dodano: Czw Sty 06, 2011 17:47 ]
aha - i bardzo przepraszam, że dopiero teraz :ups:

kuba87 - 6 Sty 2011, 18:12

moje pierwsze slowa na widok dziada-
ok#### ja pier**** :hahaha:

szczepan522 - 6 Sty 2011, 19:15

Jestem Oje*****ny z jednej foty :rotfl: :rotfl:

http://picasaweb.google.c...109367047600482

kuba87, wziął ciebie ktoś do domu za darmo ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

trzeci - 6 Sty 2011, 19:19

Ekipa i fotki ... <oki>
dark86ford - 6 Sty 2011, 22:56

Żabcia, fotki genialne :rotfl:
Magda M. - 7 Sty 2011, 00:19

Wspomnień czar :D

Fotki bomba, trzeba będzie kiedyś tą nieoficjalną część powtórzyć. :D ;-)

dark86ford - 7 Sty 2011, 08:24

Magda M. napisał/a:
będzie kiedyś tą nieoficjalną część powtórzyć. :D ;-)
no baaa hehe
ja tam jestem "za" :rotfl: szczegolnie motyw ze spadajacym tortem :hahaha:

Magda M. - 7 Sty 2011, 19:34

Mina Pucia łapiącego latający tort była po prostu the best :D

To kiedy i gdzie powtórka? xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group