Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK6] problem z nawiewem do kabiny

sanio - 3 Gru 2010, 20:58
Temat postu: [MK6] problem z nawiewem do kabiny
Witam
Mam problem z nagrzewnicą a dokładniej z nawiewem Kiedy przekręcam 4-ro stopniowy przełącznik silnik wyje co raz głośniej ale zapałki by nie zdmuchnął Chciałem wymienić filtr przeciwpyłkowy z myślą że od nowości nikt go nie wymieniał i może być mocno zanieczyszczony ale go tam nie było a zamiast filtra znalazłem połamane elementy plastikowe Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu usterkami i czy można to naprawić samemu bez wiekszych kosztów ?

bidżej - 3 Gru 2010, 21:36

TUTAJ patrzyłeś? jeśli nie masz tego filtra, to pewnie cały nadmuch ucieka Ci w dziurę po filtrze, w konsolę środkową i gdzieś w nogi :fox:
Parzych - 3 Gru 2010, 22:17

bidżej napisał/a:
TUTAJ patrzyłeś?
Jeszcze nie patrzył...
sanio - 10 Gru 2010, 07:42

Patrzyłem Dzieki tej fotorelacji zabrałem się za wymianę filtra jeszcze przed pierwszym śniegiem Oprócz połamanych uchwytów od obudowy ("kuku") w komorze filtra kabiny znalazłem jakieś połamane plastiki Żaden do siebie nie pasował Ciarki mnie przechodzą jak to będą łopatki od kierowania nawiewem Wentylator chodzi głosniej wraz ze zwiekszeniem skali, przecież na 4 biegu powinien zdejmowac czapkę z glowy a ciężko mu zgasić zapałkę Czy ktoś miał podobny przypadek ?? Czy wystarczy pojechać do elektryka czy od razu do mechanika na rozbieranie konsoli przedniej ??
Na forum znalazłem podobne tematy , koledzy pisza o wymianie rezystorów i o przepalonych gniazdach Gdzie tego szukać w MK6 ?? Chyba na weekend podciagnę rękawy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group