Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Gdzie zamocowac wzmacniacz ?

Kurtus - 19 Mar 2005, 23:08
Temat postu: Gdzie zamocowac wzmacniacz ?
Mam dosyc pokaznych rozmiarow wzmacniaczyk ,bedzie on zasilał 4ry glosniki sinuslive'a 16.5cm ktore śa w dzwiach przednich i dodatkowo bedzie zasilał tez syczki ktore są w slupkach.Gdzie taki wzmacniacz moge schowac ? Wiadomo iz idealnym rozwiazaniem jest bagaznik ale wtedy musial bym kabel zasilający +4ry chinche prowadzic do bagaznika, i spowrotem z bagaznika musialbym ciagnac grube kable do glosnikow w drzwiach przednich.Nie abym byl wygodny ale troszke szkoda mi kabli,sa zbyt drogie aby tak je marnowac :/ Macie jakies propozycje ? gdzie schowac ten cholerny wzmacniacz ? Myslalem aby pod deska rozdzielcza nad nogami pasarzera ale mialbym duzo klopot z montazem a zarazem nie mialbym dostepnu do regulacji tego wzmacniaczyka :cry:
Piesek - 19 Mar 2005, 23:24

z ciekawości jaki to wzmacniaczek sobie zakupiłeś ?? I czy głośniki kupiłes S160 czy SL160 ??
Kurtus - 20 Mar 2005, 00:52

Piesek napisał/a:
z ciekawości jaki to wzmacniaczek sobie zakupiłeś ?? I czy głośniki kupiłes S160 czy SL160 ??


16iL

Piesek - 20 Mar 2005, 10:59

Mój kuzyn w pandzie ma S160 i powiem szczerze, że się zdziwiłem wsumie mało znana firma ale gra naprawde czystko, dosyć głośno grają, ma te głośniki z przodu i nawet dają się odczuć po nogach, brakuje tylko wzmaka i tuby. Ja myślę właśnie żeby w wakację zrobić takie rozwiązanie jak ty masz kurtus. Do przodu głośniki może po dwa na jedną strone to zależy od funduszy, myślałem nad:
[img]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45428130[/img]
tube, wzmak i radio bym zostawił takie jak mam. Ale niestety jeśli bym wstawiał po dwa głośniczki na jedną strone to drugi wzmak by musiał przyjść i kondensator a to już kupa pieniędzy. Narazie jestem ze swojego zestawu zadowolony, muszę tylko sprzedać maganty co mam w półce bo bas je i tak zagłusza i za to do przodu coś wstawić, wtedy będzie si

Kurtus - 21 Mar 2005, 06:47

w tej cenie to lepiej wez http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45289685
TroyaN - 21 Mar 2005, 22:58

ja zamontowalem za tylnim prwym fotelem(z tył od strony bagaznika na tm czarnym metalu)
pvzon - 22 Mar 2005, 17:44

może spróbuj go dać pod przednim fotelem?
locdog - 25 Mar 2005, 09:27

zdecydowanie nie polecam pod przednim fotelem. osoby jadace z tylu nie beda mialy gdzie trzymac nog, bedzie ciezko poprowadzic kable i bedzie beznadziejny dostep do wzmacniacza. sam ten blad popelnilem, ale ze lenistwa juz nie chce mi sie tego ruszac. dowalic na wkrety w blache oparcia w bagazniku
Kurtus - 25 Mar 2005, 22:53

locdog napisał/a:
zdecydowanie nie polecam pod przednim fotelem. osoby jadace z tylu nie beda mialy gdzie trzymac nog, bedzie ciezko poprowadzic kable i bedzie beznadziejny dostep do wzmacniacza. sam ten blad popelnilem, ale ze lenistwa juz nie chce mi sie tego ruszac. dowalic na wkrety w blache oparcia w bagazniku


niestety jednak przykrecilem do tylniego siedzenia w miejscu ktorego nie dalo sie inaczej wykorzystac jak na wzmacniacz bo zostalo tam zaledwie 5 mcm luzu bo mam butle gazową.Ale no nic,kiedys schowam skobanca gdzie indziriej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group