Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK5] otwarcie maski, urwana linka (?)

Lenin - 8 Mar 2011, 19:57
Temat postu: [MK5] otwarcie maski, urwana linka (?)
Nie wiedziałem w którym dziale napisać wiec pisze tutaj, mam taki problem, tydzien temu chciałem maske otworzyc i myslalem ze przymarzla czy cos, dzis jak bylo cieplo chcialem plyny sprawdzic i znow nie moglem otworzyc, podejrzewam, ze mogla sie urwac linka :/ jak otworzyc maske bez uzycia dzwigni? mam pomysl bo widac przez grilla zamek, ale narazie nie mam narzedzi do tego zeby to kolo bloku zrobic, dopiero jak pojade do domu.. A moze ktos jest z Lublina kto wie jak to zrobic?
Puff - 10 Mar 2011, 01:34

To klapka pod kierownic± Ci "lata" czy się jej ruszyć nie da? Bo nie można tego do końca wywnioskować z postu...
Lenin - 10 Mar 2011, 11:29

Pufcio napisał/a:
To klapka pod kierownic± Ci "lata" czy się jej ruszyć nie da? Bo nie można tego do końca wywnioskować z postu...

lata, lekko chodzi

Puff - 10 Mar 2011, 12:30

Zobacz czy linka nie spadła i nie da się jej znaleĽć pod osłon± kolumny kierowniczej.
Lenin - 16 Mar 2011, 09:08

zrobiłem, okazało się, że zamek który jest pod mask± nie odbijał bo troche przez zime skorodowało, po posmarowaniu WD-40 wróciło do normy
inno - 16 Mar 2011, 20:57

wd40 to nie jest smarowidło tylko ¶rodek wypieraj±cy. lepiej posmaruj to jakim¶ płynnym smarem, bo jak popada deszcz to może być znów ciężko otworzyć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group