Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [Blacharstwo] [MK6] Skompletowanie części blacharskich.

wilkwawa - 4 Paź 2012, 18:48
Temat postu: [Blacharstwo] [MK6] Skompletowanie części blacharskich.
Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki pub2

Zacznę od tego że zakupiłem niedawno uszkodzoną fiestę mk6 z 2004 1.3 + klima
Nie interesowałbym się tym autem gdyby nie to że auto jest można powiedzieć nowe gdyż ma przejechane niecałe 18tyś km w środku jeszcze pachnie nowością silnik jak z fabryki.

Potrzebuje waszej pomocy co do skompletowania całego przodu.
Zaczynając od tego że auto ma połamane całe wzmocnienie lampy połamane i uszkodzoną chłodnice wody to ma jeszcze trochę braków których nikt nie umie wskazać.
Dziś doszedłem że nie ma obudowy komputera (tej plastikowej) tylko powieszony jest na opasce przy obudowie akumulatora.

Nie wiem jak wygląda sytuacja z resztą części. Napiszę co do tego czasu zakupiłem i jeśli coś jeszcze wchodzi w skład danych elementów bardzo bym prosił o wskazówki.

-pas przedni
-belka pod zderzak
-zderzak
-lampy
-grill
-chłodnica klimy+woda

Ewentualnie jeśli ktoś z was posiada jakieś zrzuty techniczne budowy przodu lub zna linki albo mógłby porobić fotki z góry i z dołu będe wdzięczny

p.s.
Jeśli mógłbym prosić kogoś z wawy kto posiada taką wersję o można byłoby się umówić żeby rzucić okiem będe zobowiązany

zabka35i - 4 Paź 2012, 19:31

Sprawdzić to wszystko można Microcat. Jak będę miał jutro chwilę to zobaczę. Tylko podaj nr VIN
Parzych - 4 Paź 2012, 22:07

wilkwawa napisał/a:
Jeśli mógłbym prosić kogoś z wawy kto posiada taką wersję o można byłoby się umówić żeby rzucić okiem będe zobowiązany
Wawa to dość szerokie pojęcie, z jakiej dzielnicy jesteś, jak niedaleko od Pragi Płd. lub Żoliborza to mógłbym podjechać...
wilkwawa - 6 Paź 2012, 19:11

VIN WF0DXXGAJD4C25255 Bardzo bym prosił zabka35i jeśli to nie problem

Miejsce postoju parzych to praga płd.

A mam drobne pytanie jak wygląda układ zasilania wentylatora bo mam z tym zagadkę wentylator ma dwa gniazda jedno do rezystora a drugie pod silnik a wtyczke mam tylko jedną czy nie ma tam przypadkiem jakiegoś dodatkowego pająka który łączy oba gniazda.
Druga sprawa to czy pod przednim pasem pod chlodnicami jest u was jakieś dodatkowe metalowe wzmocnienie czy jest tam goły plastik
Trzecie pytanko: Po stronie pasażera w komorze silnika tuż przy alternatorze mam trzy kabelki (pomaranczowo-czarny, zielono-czarny, czarny) z wsuwkami bo niestety wtyczka polegla przy kolizji i nie mam do czego jej wpiąć od czego mogą być te przewody

Dzięki pozdrawiam

Parzych - 6 Paź 2012, 20:27

wilkwawa napisał/a:
praga płd.
Mieszkam naprzeciwko Promenady, daleko do Ciebie bym miał :?: Odnośnie drugiej sprawy, mam tam tylko plastik...
wilkwawa - 6 Paź 2012, 21:42

Ojjj parzych daleko bo ja na fieldorfa x n.jeziorańskiego :ok:
A co do tego drugiego to mnie to troszkę dziwi że takie delikatne i nie ma żadnej osłony

wilkwawa - 19 Paź 2012, 00:58

ma ktoś z was pomysł do czego służą te trzy kabelki które wcześniej opisałem
pomimo iż ostatnio z Parzychem dumaliśmy do czego one służą i tak żaden z nas nie wpadł na pomysł co to może być.
Jakieś propozycje ???


Grax - 19 Paź 2012, 21:32

Czasem nie do podłączenia czujnika temperatury bądź włączenia wentylatora mam takie same piny u siebie na włączniku wentylatora ??
ElGrey - 20 Paź 2012, 09:13

Za krótkie na czujnik temperatury :|
wilkwawa - 20 Paź 2012, 20:30

Zagadka z kabelkami chyba rozwiązana jak mnie intuicja nie myli są to kabelki od czujnika klimy bo we wtyczce ostał się tylko jeden kabelek ale to i tak nie rozwiązuje problemu bo nie wiem w jakiej kolejności szły i tu moja prosba czy mógłby ktoś strzelić fotke swojej kostki żeby było widać kolory i wrzucić na forum.
Parzych - 20 Paź 2012, 23:18

Jak na jutrzejszym spocie pojawi się MK6 ST to postaram się cyknąć fotkę, może MK6 też mają taką wtyczkę, to ewentualnie zfocę, a może wpadłbyś jutro Fiestą na spota pod Basen (stadion) Narodowy ok 15-15:30... :?:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group