Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - [MK6] 1.4 80km Dławione 10KM

Wisni@ - 17 Paź 2012, 20:08
Temat postu: [MK6] 1.4 80km Dławione 10KM
Witam . Fiesta mk4 ma silnik 1.4 zetec konstrukcyjnie bardzo podobny do MK6 , tylko fiesta mk4 ma 90km a mk6 80km. Dławienie wynika pewnie z norm niemieckich.
Pytanie Gdzie jest blokada ?? jak ją sciągnąc ?

Parzych - 17 Paź 2012, 21:49

Wisni@ napisał/a:
Dławienie wynika pewnie z norm niemieckich.
Nie sądzę, na polski rynek też miały 80KM... :yes: U niemca 1,3 były zdławione do 60KM a do nas szły z 70KM...
Wisni@ - 17 Paź 2012, 23:15

Parzych, w sumie masz racje bo w Fusionach na polskim rynku tez było 80 KM
Ale ogolnie nie znacie tematu jak zostało tych 10 kucyków przydławionych??

Marcin - 18 Paź 2012, 15:16

ale Ty uparty jesteś, gdybyśmy znali to bym Ci o tym powiedział przedwczoraj...
Żółwik Tuptuś - 18 Paź 2012, 18:18

Wisni@, - znamy, ale nie powiemy.

Marcin, - zostaw :)

To chyba ten typ, który uważa, że zadanie tego samego pytania odpowiednią ilość razy spowoduje, że uzyska się oczekiwaną odpowiedź.

Jak nie zapomnę, to jutro wywalę temat do HP i będzie oki.

Marcin - 18 Paź 2012, 18:43

Żółw to już lepiej wywal w pi*du... a Wisienki nie męcz, bo jeszcze będą z niego ludzie, tylko musi się przyzwyczaić do Tego ładu :rotfl:
Wisni@ - 18 Paź 2012, 21:33

Zadałem to pytanie 2 raz a juz afera
Żółwik Tuptuś napisał/a:
Wisni@, - znamy, ale nie powiemy.
A po co jest te forum?? Czy po prostu to jakaś aluzja?

Temat prosze umiescic w śmieciach

AccessX - 18 Paź 2012, 23:13

Wiśni@ ....................... :rotfl:


Tekst z Killera:
"Wiem... ale nie powiem" :-P

Wisni@ - 18 Paź 2012, 23:30

AccessX napisał/a:
Tekst z Killera:


G.wno tam wiecie

AccessX - 18 Paź 2012, 23:35

Tak wiśnia :)
Czemu odrazu taki nie miły jesteś?...

Wisni@ - 18 Paź 2012, 23:35

Czemu nie miły ?? AccessX, Zarzuciłes tekstem z kilera to ja dokończyłem :)
AccessX - 18 Paź 2012, 23:36

Ale to nie cudzysłowie itp, więc tak jakbyś się do wszystkich odnosił "G.wno tam wiecie" :)
"

Wisni@ - 18 Paź 2012, 23:40

Haha no moze to tak wyszło . nie chce być nie miły nie chce robić nikomu na złośc czy coś :) :ups: A tak po zatym to nowe osoby maja zawsze cięzko na forum :)
AccessX - 18 Paź 2012, 23:42

Tutaj z kulturą daleko zajdziesz :)


Ale jest mnóstwo różnych śmiesznych wypowiedzi to fakt :) . Ale i dystans, bo niestety załoga daje nieraz po tyłku :) hehe

Wisni@ - 18 Paź 2012, 23:46

Będę grzeczny , obiecuje :-P
AccessX - 18 Paź 2012, 23:49

Ja tam, wiesz :) tylko zwracam uwagę :)

Ale wiedz że załoga Forum to są bez serca osoby :D ... gryzą nawet w nocy ;] hehehe



Ogólnie pozytywnie :)

Marcin - 19 Paź 2012, 15:21

cicho dzieci! bo przyjdzie Żółw i z pukla każdemu strzeli... :fox:
Szymon poluźnij gacie i się przyzwyczajaj do zasad tu panujących :)

Żółwik Tuptuś - 19 Paź 2012, 18:18

Wisni@, - wracając do tematu.

Na Twoim miejscu popatrzyłbym w Projektach FKP jaka jest tendencja wśród ludzi.

Rasowanie kosiarek kończy się na głównie dwa sposoby (jeżeli mówimy tylko o tych którzy zostali przy fiestach)

Pierwszy (mniej popularny) to doprowadzenie kosiarki do stanu igła z małymi poprawkami w stylu zawias, wydech, jakiś dolot, dobra guma, poprawa hebli (dobrym przykładem jest tutaj Marcin ) modyfikacje konsekwentnie wprowadzasz po kolejnych wizytach na Torach, przystosowanych lotniskach tudzież innych pojeżdżawkach.

Drugi to szybka sprzedaż kosiarki i kupno najmocniejszej fiesty w generacji na jaką Cię stać.

Sądząc po wieku, który wpisałeś w profil, jesteś na początku swojej przygody z autami więc polecam Ci tą pierwszą drogę.

Ale pamiętaj. Przyjedź pojeździć i zobacz czego w aucie najbardziej brakuje (może się okazać, że minie sporo czasu zanim się okaże, że mocy)

Wisni@ - 19 Paź 2012, 18:50

W tym aucie nie brakuje mi mocy ponieważ przeznaczenie tego auta to jest ekonomiczny ,,dupowóz''.
O te 10km zapytałem się z ciekawości :)
Nie chce Tuningowac mechanicznie mojej mk6 :) w stylu stożek, czy turbo czy jakies tam ,,mega'' mody :P

Żółwik Tuptuś, Z racji wieku i zamiłowania do motoryzacji Marze, pragne i jaram się np Fiesta mk3 , Z gwintowanym zawieszeniem , z pustym środkiem , i silnikiem 1.6T lub 2.0 albo jakimś cicho ciemnym autkiem z duzym momentem i duża iloscią kucyków które sam bawie sie w modyfikacje

Powinno spełniac sie swoje marzenia ale , nie utrzymam 2 aut , nie moge sprzedac bo jak wspomniałem po częsci rodzice by się nie zgodzili :( (dołożyli połowe do mojej fiesty)

I tak to jest, ale ciesze sie że mam auto , że sam moge sobie coś pogrzebać przy nim , wypolerowac czy coś :)

Marcin - 19 Paź 2012, 19:53

Żółw ja Ci dam kosiarke :hammer:
Żółwik Tuptuś - 20 Paź 2012, 06:39

Marcin, - no dobra - to nie jest kosiarka, tylko super mega hiper wypasiona KOSIARA :ok:

Wisni@, - marzenia są po to aby je spełniać.

Poznaj auta na bazie swojego dupowozu (dbanie na bierząco oraz drobne naprawy to dobry początek szkoły) a za parę lat może uda Ci się uskładać na mk3 z dużym moto (popatrz w giełdzie - te auta zaczynają się od naprawdę śmiesznych pieniędzy)
W każdym razie powodzenia :)

Marcin - 20 Paź 2012, 09:47

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Marcin, - no dobra - to nie jest kosiarka, tylko super mega hiper wypasiona KOSIARA :ok:

która dwa lata temu prawie przegoniła wanne :fox:

Żółwik Tuptuś - 20 Paź 2012, 10:32

"Prawie" - definicja z wikipedii: jak środkowy palec masz w dupie, to wskazujący jest prawie w dupie :)

Mody, które zrobiłeś spowodowały, że auto naprawde fajnie się prowadzi i właśnie to chciałem przekazać Wiśni.

Marcin - 20 Paź 2012, 12:54

Żółwik Tuptuś napisał/a:
"Prawie" - definicja z wikipedii: jak środkowy palec masz w dupie, to wskazujący jest prawie w dupie :)

czułem po kościach, że się odgryziesz z samego dna skorupy :-P

ps. 0,52sek... prawie pół palca :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group