Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] wymiana żarówki świateł drogowych

jacula - 23 Gru 2012, 11:10
Temat postu: [MK4] wymiana żarówki świateł drogowych
jak w Fiescie mk4 97 r 1.25 16 v mogę najszybciej wymienić spaloną żarówke z przodu ? nie mam krótkich świateł?
drjanusz - 23 Gru 2012, 12:54

jacula, Trzy wkręty i wyjmujesz całą lampę,albo masz sprawne palce to bez wyjmowania lampy.
Tam jest blokada żarówki(blaszka do przekręcenia) obracasz i swobodnie żarówka wychodzi :ok:
A brak Ci świateł mijania nie krótkich gy

JoeMix - 23 Gru 2012, 22:32

drjanusz napisał/a:
A brak Ci świateł mijania nie krótkich gy
Mijania to krótkie,,, właśnie,,, tylko w temacie są drogowe nie wiedzieć czemu :P
drjanusz - 23 Gru 2012, 22:49

JoeMix, Nie ma pojęcia krótkie tak samo jak nie ma długich-tylko są odpowiednio mijania i są drogowe No chyba że masz inny kodeks :-P
JoeMix - 23 Gru 2012, 22:58

hehehe,,, no tak, patrząc od tej strony to tak, ale na wiele rzeczy nazwanych X potocznie się mówi Y - choćby słynne ssanie w silnikach wtryskowych, chociaż i w gaźnikach to jest raczej potoczna nazwa,,,
vegetagt - 23 Gru 2012, 23:20

JoeMix, majonez :hihihi:
drjanusz - 24 Gru 2012, 00:18

JoeMix, Ja za niefachową terminologie dostawałem baty w technikum-miałem jedną profesorkę(hanyskę)- zawsze było :No Januszku wiedza 5(nawet z plusem) ale nazewnictwo fachowe 2.
Więc zapadło mi to w pamięć :głowąwmur: A przecie- Młodzież się uczy, to niech uczy się porządnie

Puff - 24 Gru 2012, 01:16

drjanusz napisał/a:
za niefachową terminologie

Jest różnica pomiędzy brakiem fachowości a byciem upierdliwym :D
Można zwrócić komuś uwagę, że pisze "wiater" albo "swetr", ale czepianie się, że ktoś używa określenia potocznego, które w gruncie rzeczy wszędzie oznacza to samo, to już upierdliwość :D

JoeMix - 24 Gru 2012, 04:18

A tam, gadanie :P ja też się przywalam jak ktoś pisze że mu 1,1i na ssaniu nie chodzi :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group