Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [mk6] Plastik zewnętrzny słupka drzwi

herszt - 17 Cze 2013, 23:04
Temat postu: [mk6] Plastik zewnętrzny słupka drzwi
Witam,

Parę dni temu sobie śmigałem autostradką i cały czas coś mi skrzypiało i trzeszczało. Jak się okazało plastikowa osłona przy przednich drzwiach na końcu szyby (na "słupku") trzymała się na jednym z trzech zatrzasków. Zatrzaski te są do osłonki przyklejone i dopiero całość jest wciśnięta. Oderwałem więc osłonę i chciałem powyciągać te zatrzaski żeby je potem jakimś klejem przykleić do reszty plastiku i wcisnąć na miejsce. Jednak podczas wyciągania wszystkie zatrzaski się połamały. Chciałem takowe zakupić, ale powiedziano mi że można kupić tylko całość. Może ktoś wie czy jednak można kupić takie zatrzaski jak na zdjęciu (cała osłona kosztuje 120 zł...)?

z góry dzięki
pozdrawiam
herszt

Parzych - 18 Cze 2013, 01:24

Nie ma możliwości zakupu samych "zatrzasków" (spinek/zapinek), ja po prostu przykleiłem ten plastik do słupka za pomocą bezbarwnego silikonu, jakiś rok temu i wszystko jest ok... :ok:

PS.
Dobrze by było, jakbyś tytuł poprawił na: "Plastik zewnętrzny słupka drzwi", wtedy od razu będzie wiadomo OCB... :yes:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group