Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK6] Miga kontrolka

maslak - 19 Sie 2013, 21:59
Temat postu: [MK6] Miga kontrolka
Witajcie.

To mój pierwszy post na forum. Jeśli źle założyłem temat poprosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Problem polega na tym, że teraz po wyłączeniu zapłonu zaczęła migać kontrolka "Lampka kontrolna układu unieruchomienia silnika". Przez tydzień od kiedy posiadamy Fiestę w ogóle nie migała. Nasz znajomy też ma Fiestę MK6 zadzwoniliśmy z pytaniem czy u niego miga i też nie miga. Niby według tego co rozumiem z książki to powinna ale mam na uwadze to że wcześniej nie migała.

I teraz nie wiem czy ojciec zamykając otwierając auto z pilota nie powciskał czegoś nie potrzebnie i przez to nie zrobił błędów? Autoalarm nie jest seryjny.

igunia666 - 10 Paź 2013, 20:43

Witam,
Właśnie zakupiłam Fiestę MK6 i mam dokładnie ten sam problem. Przy zakupie nie widziałam aby migało coś na desce rozdzielczej. Po powrocie do domu i wyłączeniu zapłonu zauważyłam że zaczęła migać kontrolka unieruchamiania silnika - zaznaczam że mam tylko 1 kluczyk bez imobilizera.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

mały65 - 11 Paź 2013, 22:45

WITAM
Kontrolka unieruchamiania silnika na pewno
miga po wyłączeniu zapłonu cały czas 100%
Kluczyk jest zakodowany a Kolega ma bez pilota zdalnego sterowania!!!!

igunia666 - 16 Paź 2013, 13:56

Witam ponownie,
Czy jest ktoś kto potrafi mi pomóc; co zrobić aby kontrolka unieruchamiania silnika przestała migać. Mam tylko 1 kluczyk bez przycisków.

Pozdrawiam, Igunia

mały65 - 16 Paź 2013, 23:08

Witam
Czy miga kontrolka gdy przekręcasz kluczyk do zapłonu.???????

igunia666 - 26 Paź 2013, 13:55

W momencie rozruchu lampka gaśnie. Byłam w jednym warsztacie i mechanik powiedział że jest to fabrycznie i lampka będzie migać przy wyłączaniu zapłonu. Czy to prawda i czy wy również tak macie ?
mały65 - 26 Paź 2013, 23:01

WITAM
Ostatni raz odpowiadam. Wszystko masz OK jak nie wierzysz to sprawdz
w instrukcji obsługi, jak nie masz to masz link http://www.ford.pl/Serwis/Instrukcje_obslugi.

igunia666 - 27 Paź 2013, 14:39

Dziękuję za odpowiedź, uspokoiłeś mnie, bo niepokoiło mnie to mruganie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group