Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK4] Jak się fachowo nazywa listwa ze stykami w bagazniku ?

majkelll85 - 20 Paź 2013, 23:10
Temat postu: [MK4] Jak się fachowo nazywa listwa ze stykami w bagazniku ?
Witam. Mam problem. Nie działa mi oświetlenie bagażnika, mimo że prąd jest. Dwa przewody odpowiadające za światełko po złączeniu dają efekt, natomiast po podłaczeniu na miejsce (czwarta blaszka-ta ruchoma) nie działa. Widocznie jest zaśniedziała w środku i nie łączy po podniesieniu klapy. Chciałbym kupić nową listwę z tym włącznikiem ale za cholerę nie mogę nigdzie znaleźć, bo nie wiem czego szukać. Próbowałem listwy ze stykami, włącznik w bagażniku itp, itd. Z góry dziekuję za pomoc!
TSRules - 21 Paź 2013, 11:21

To jest taki drobiazg że nikt tego oddzielnie na aukcji nie wystawi, zobacz w dziale sprzedam, było sporo części od mk4\5 może coś komuś zostało
ponadto na allegro posprawdzaj aukcje np. fiesta cześci, zadzwoń może mają tez i pozostałe drobiazgi
no i podstawy to przeczyszczenie płynem do styków, może pomóc, powodzenia

Qnik - 21 Paź 2013, 16:26

A ja dosłownie z tydzień temu ożywiłem mikroswitch, który się znajduję w tej listwie :)
Transporteur - 23 Paź 2013, 07:58

Spróbuj regeneracji tego elementu jakimś wd40, albo moja tradycyjna rada - jedź na szrot, tam można naprawdę sporo znaleźć :-)
jedrzejksul - 23 Paź 2013, 11:45

Chyba mam tą listwe u siebie pisz na pw to sie napewno dogadamy
Qnik - 24 Paź 2013, 21:49

Transporteur napisał/a:
Spróbuj regeneracji tego elementu jakimś wd40, albo moja tradycyjna rada - jedź na szrot, tam można naprawdę sporo znaleźć :-)
WD40 pogorszy tylko sprawę, należy rozebrać na części pierwsze, przeczyścić styki i mikriswitch specjalnym środkiem do czyszczenie elementów elektrycznych.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group