Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Światła

Thomas252 - 14 Maj 2005, 23:00
Temat postu: Światła
Witam.
Mam mały problem - byłem na ustawianiu świateł i okazało sie ze lewej lampy nie da sie ustawić(świeci w dół) ponieważ jest pękniety plastik w którym jest zamocowana(ramka czy coś takiego)
Mam pytanie czy da się to kupić w sklepie i czy wymiana tej części jest skomplikowana :?:

PS chyba ze ktos z was ma na sprzedaż tą część ;)

LOY - 14 Maj 2005, 23:23

a zespawać się nie da?
Lokmen - 15 Maj 2005, 14:22

Jak wyciągniesz klosz to podziel sie z resztą chłopaków jak to zrobić nie uszkadzając lampy....
piterak - 15 Maj 2005, 15:40

Łokmen napisał/a:
Jak wyciągniesz klosz to podziel sie z resztą chłopaków jak to zrobić nie uszkadzając lampy....


To więc tak, najpierw wyciągasz lampe, kładziesz ją na stół operacyjny :P
u góry jest taka silikonowa uszczelka, to bierzesz techniczny nożyk i tniesz ją aż do plastiku, naokoło.
no i puxniej cienkimi srubokręcikami wydłubujesz resztki tego silikonu i podważasz, już to raz robiłem, a wkleiłem tez na silikon, jakiś specjalny do luster, trzyma jak cholera.
Więc dziś to zrobiłem i mam na sprzedaz sam plastik, z możliwością podłączenia silniczka do regulacji, tzn. cały reflektor bez szkła :D

Thomas252 - 15 Maj 2005, 21:24

Wszystko zalezy od kosztow?? :D
w kazdym razie bym byl zainteresowany,daj mi znac ile ;)

Widze ze jestes biegly w temacie swailtła :) wiec mam pytanko bo ja jestem zielony pozniewaz jeszcze nie rozbieralem i nie przygladalem sie tej lampie-czy ta czesc w 100% odpowiada za regulacje swiateł za pomocą srub i silniczka:?:
dzieki

cipojsza - 22 Sie 2005, 14:55

z tego co widze to czesto psujący sie element... ta ramka plastikowa, czy ktos udzieli informacji czy jest do kupienia w sklepach ?
Czy raczej szukac w innych zrodlach ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group