Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK6] Wystrzelona poduszka kierowcy (airbag)

Mafex - 25 Sty 2014, 23:07
Temat postu: [MK6] Wystrzelona poduszka kierowcy (airbag)
Witam mam pytanie. Wystrzeliła mi poduszka kierowcy i mam mały problem, poduszka kierowcy po lifcie kosztuje minimum 500 zl a ta przed liftem juz za 150zl sie kupi i o to pytanie, czy będzie pasował airbag z tej przed liftem do mojej fiesty po lifcie i co będę musiał jeszcze wymienić by wszystko działało ??
lakiernik175 - 26 Sty 2014, 19:36

Poduszki są takie same i można je zamieniać w obie strony.Wizualnie różnią się kształtem plastiku ale mocowanie w kierownice jest takie same.Musisz tylko znaleźć jednonabojową, bo w polifcie już chyba nie było dwunabojowych.Chyba ,że chcesz wsadzić na sztukę bez podłączania sterownika.
Mafex - 27 Sty 2014, 09:51

tak ale czy sa jednonabojowe te przed liftem bo nigdzie nie moge znalesc
lakiernik175 - 27 Sty 2014, 21:19

Były w 2004 i 5 roku.
Mafex - 28 Sty 2014, 18:22

dziękuje za odpowiedz :) a czy będę musiał czujniki uderzeniowe wymieniać ?? bo slyszalem ze sensor i napinacze trzeba i ostatnie pytanie nie moge nigdzie znaleźć do kupienia tej jedno-nabojowej z przedliftem i czy dało by rade włożyć sensor od tej dwunabojowej i poduche dwunabojową aby wszystko działało dobrze ??
Marcinowaty - 28 Sty 2014, 21:56

Zawsze można włożyć i nie podłączać..
lakiernik175 - 28 Sty 2014, 22:08

Mafex napisał/a:
dziękuje za odpowiedz :) a czy będę musiał czujniki uderzeniowe wymieniać ?? bo slyszalem ze sensor i napinacze trzeba i ostatnie pytanie nie moge nigdzie znaleźć do kupienia tej jedno-nabojowej z przedliftem i czy dało by rade włożyć sensor od tej dwunabojowej i poduche dwunabojową aby wszystko działało dobrze ??

Do poduchy dwunabojowej z wiązki w kierownicy wychodzą dwie wtyczki do dwóch naboi.To ze sterownika muszą wychodzić dodatkowe piny.
Podepnij pół poduszki.Jak będziesz miał dzwona, pół głowy ocaleje :hahaha:
Czujnik uderzeniowy czołowy w polifcie umiejscowiony jest w sensorze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group