Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK3] Klatka bezpieczeństwa a pokrętło od szyby

Markz - 14 Lip 2014, 20:43
Temat postu: [MK3] Klatka bezpieczeństwa a pokrętło od szyby
Po pierwszych przymiarkach klatki okazuje się ze pokrętlo szyby jest za długie, moze wiecie czy pasuje jakieś krótkie z innego auta? Moze macie jakies inne pomysły w tej kwesti?
Qzyn - 15 Lip 2014, 08:05

To stary problem aut z klatka - dobrze wykonana klatka wypada wlasnie tak ze haczy o pokretlo. Opcje sa 3: otwierac szyby przy otwartych drzwiach, zalozyc elektryke, zalozyc poliweglan z odsuwanymi okienkami :)
Daras84 - 15 Lip 2014, 08:22

elektryka chyba najbardziej wygodna i funkcjonalna ;)
inno - 15 Lip 2014, 10:33

ale chyba i najcięższa :-P
Qzyn - 15 Lip 2014, 11:34

ja bym dal elektryke przynajmniej po stronie pilota :)
kuba87 - 15 Lip 2014, 12:14

inno, o pół kilo nie przyjdzie :P to co uzyskałes wywalajac wnetrze tracisz montujac klatke :rotfl:
Qzyn - 15 Lip 2014, 12:43

Kuba, zalezy jak umiesz odchudzac. Ja z samej deski rozdzielczej zrzucilem 6kg :) ))
Markz - 15 Lip 2014, 14:43

Qzyn napisał/a:
To stary problem aut z klatka - dobrze wykonana klatka wypada wlasnie tak ze haczy o pokretlo. Opcje sa 3: otwierac szyby przy otwartych drzwiach, zalozyc elektryke, zalozyc poliweglan z odsuwanymi okienkami :)


to mnie pochwaliłeś Qzyn, klatke robie w całości sam zgodnie z załącznikiem

a co do szyb to niechce mi sie grzebac z kabelkami i mechanizmem zeby robic elektryczne, otwierać drzwi za kazdym razem też jest uciązliwe, najbardziej by mi pasowało krótsze pokrętło, myśle że nawet 1cm mniej i by było ok


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group